24 maja 2015, 17:00 - Góra (Stadion im. Józefa Waliczka)

Nadwiślan: 36. Piotr Misztal - 22. Wojciech Jurek, 11. Tomasz Boczek, 3. Mariusz Masternak, 2. Mateusz Wójcik - 7. Adam Setla (89, 26. Dominik Szepietowski), 4. Michał Glanowski, 6. Dawid Kaszok, 9. Damian Furczyk (46, 14. Tomasz Matysek), 32. Mateusz Skrobol (82, 16. Bartłomiej Wasiluk) - 10. Dawid Retlewski (46, 91. Dawid Ogrocki).

Limanovia: 1. Waldemar Sotnicki - 14. Dawid Basta, 18. Maciej Mysiak, 9. Michał Bierzało, 17. Łukasz Derbich (85, 10. Jakub Więcławek) - 19. Martin Pribula, 8. Artur Skiba (71, 23. Bruno Żołądź), 20. Miroslav Poliaček, 11. Rafał Waksmundzki (58, 16. Łukasz Wolsztyński), 7. Donczo Atanasow - 2. Rafał Wolsztyński (71, 21. Piotr Koman).

żółte kartki: Retlewski, Glanowski - Bierzało.

sędziował: Kamil Waskowski (Poznań).
widzów: 250.

lucjan - 24 maja 2015, 19:00:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tyle warta ta limanovia, miala przeblyski z Kluczborkiem i ostatnie 2 mecze niezle , ale to jest szrot, pilkarski szrot gdzie cokolwiek umie ten Pribula. Postawic slupki zamiast tych kopaczy i dac im Pribule lepsze wyniki bylyby

obiektywny - 24 maja 2015, 19:14:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lucjan_ - jako Normalny Kibic Góry to Ci powiem że my chyba dwa różne mecze oglądaliśmy. Wynik 4:1 dla Nas nie oddaje zupełnie tego co się działo na boisku. Futbol nie jest sprawiedliwy i dzisiaj to my (Nadwiślan) wygraliśmy - dwie kontry ułożyły mecz. Z przebiegu spotkania sprawiedliwym byłby remis ze wskazaniem na Was ( Limanovia), choć jasne że się cieszę że mamy 3 pkt. Z kibicowskim pozdrownieniem,

PORWOL - 24 maja 2015, 20:55:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak w gorze z biletami wyglada? kobiuty tez placa>???

Lawina - 24 maja 2015, 21:26:12 - *.181.70.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kobiety nie płacą.

Lawina - 25 maja 2015, 6:14:34 - *.181.70.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

KIBICzMIEL - 25 maja 2015, 14:46:08 - *.wdm.pl (*.1.3.101)
Ten mecz dobrze oddaje sytuacje Limanovii. Bardzo chcieli by wygrać, mają indywidualnośći, ale albo brakowało szczęścia, albo zbyt łatwo tracili bramki.
Zamknięcie rywala na jego połowie nic nie daje, gdy Górze 3 podania wystarczą do wyjścia sam na sam.

ekspert - 25 maja 2015, 23:34:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Adam Setla-dynamit w nogach,szybkość,siła.Zawodnik dla dobrego klubu !