30 maja 2015, 21:47:49 - Monki
Drużyna Marcina Burkhardta zdobyła Puchar Bułgarii

Czerno More Warna Marcina Burkhardta wygrało po dogrywce 2-1 (0-0, 1-1, 1-1) z Lewskim Sofia Łukasza Gikiewicza w finale Pucharu Bułgarii rozegranym w Burgas. Burkhardt rozegrał całe spotkanie, a Gikiewicz znalazł się poza kadrą meczową.

30 maja 2015, 19:00 - Burgas (Stadion Łazur)
Lewski Sofia 1-2 pd. Czerno More Warna
Añete 72 - Bacari 90, Mathias Coureur 119

żółte kartki: Borisław Stojczew, Aymen Belaïd, Añete - Sténio, Marc Klok, Todor Pałankow, Michaił Wenkow, Sebastián Hernández.
czerwone kartki: Weselin Minew (120. minuta, Lewski, za faul taktyczny) - Sténio (38. minuta, Czerno More, za drugą żółtą).

sędziował: Iwajło Stojanow (Petricz).
widzów: 17 000.

Mati - 30 maja 2015, 22:07:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepiej niż Błaszczykowski i Piszczek ;)

oic. - 30 maja 2015, 22:23:41 - *.dynamic.chello.pl
Czyli co można będzie w na przełomie sierpnia i lipca wyskoczyć do Złotych Piasków i zahaczyć o LE?

wened - 30 maja 2015, 23:07:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
0-0, 1-1, 1-1 i wynik 2-1? Czy autor kończył uniwerek wrocławski jak Schetyna?

MISTRZ - 30 maja 2015, 23:43:46 - *.tktelekom.pl
@WENED wynik do przerwy wynik po 90 minutach wynik do przerwy w dogrywce... a ty co kończyłes?

wened - 31 maja 2015, 0:03:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl