2 czerwca 2015, 22:22:14 - Monki
Gol Rafała Kaziora. Holstein Kiel przegrał baraże o niemiecką 2. Bundesligę

KSV Holstein Kiel von 1900, którego piłkarzami są Rafał Kazior i Jarosław Lindner, przegrał na wyjeździe 1-2 (1-0) w rewanżowym spotkaniu barażowym o awans do niemieckiej 2. Bundesligi z TSV München von 1860. Kazior zdobył jedyną bramkę dla swojego zespołu. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis.

2 czerwca 2015, 20:30 - Monachium (Allianz Arena)
TSV München von 1860 2-1 KSV Holstein Kiel von 1900
Daniel Adlung 78, Kai Bülow 90 - Rafał Kazior 16

żółte kartki: Julian Weigl, Stefan Ortega - Manuel Schäffler, Patrick Breitkreuz.

sędziował: Knut Kircher (Wirtembergia).
widzów: 57 000.

Kazior rozegrał cały mecz, a Lindnera w 51. minucie zmienił Marc Heider. Z kolei poza kadrą meczową gospodarzy na to spotkanie znalazł się były pomocnik Lecha Poznań Daylon Claasen.

dsdsd - 2 czerwca 2015, 22:22:52 - *.dynamic.chello.pl
Co ciekawe Rafał Kazior od nowego sezonu będzie występował w beniaminku 3 ligi, drugiej drużynie Werderu Brema. To oznacza ze znowu jego mecze bedzie mozna ogladac na niekodowanych kanalach.

abel - 2 czerwca 2015, 22:25:47 - *.play-internet.pl
szkoda nieuznanej bramki Lindnera, kilonia lepsza w dwumeczu.

MNK - 2 czerwca 2015, 22:28:04 - *.68.127.106
Wychodzi na to, że na barażu o utrzymanie w 2. Bundeslidze było 57k kibiców

Ojgen - 2 czerwca 2015, 22:35:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szleswig Holsztajn

Piwko - 2 czerwca 2015, 22:41:01 - *.play-internet.pl
I dobrze,co z tego,że grają tam Polacy. Wiadomo że TSV jest bardziej zasłużonym klub niż jakieś kiel. Oni to co najwyżej sobie mogą w reczną grać, tam są najlepsi

Neptun - 2 czerwca 2015, 22:41:24 - *.gdynia.mm.pl
57 000 szacun. A u nas prawie 18 000 na czterech stadionach w walce o utrzymanie w elicie.

Hans - 2 czerwca 2015, 23:06:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Marcin - a potem się obudziłeś. W samym Monachium TSV jest równie (jak nie bardziej) popularne jak Bayern.

fritz - 3 czerwca 2015, 7:00:26 - *.204.130.7
@Piwko: te jakies Kiel to Kilonia, z której do oddalonego o jakies 900km Monachium dotarlo ok. 3000 chlopa. We wtorek wieczorem, na baraz o druga lige. Mistrza Niemiec ustrzelili w roku 1912, tyle co do historii.
Pozostale 54.000 to monachijscy zwolennicy Lwów i ósmej sily frekwencji ligowej Europy (przed holenderska Eredivisie).
Tak to po prostu tutaj jest...

fritz - 3 czerwca 2015, 7:07:44 - *.204.130.7
...mowa o 2.Bundeslidze, nie o TSV 1860 München

rand - 3 czerwca 2015, 11:07:02 - *.play-internet.pl
Jak dla mnie, najlepszy na boisku był sędzia. Siła spokoju !

ueo - 3 czerwca 2015, 13:05:38 - *.78.85.4
u nas jak sie wybiera na mecze do ceny biletu trzeba wkalkulowac mandat za rzucenie papierka albo cos w ten desen. Bilet 50 zł + 100 mandat albo i wiecej i cena wychodzi okrągła jak na szlagier w angielskiej. Duzo ludzi na to nie stac. A powiedz to takiemu policjantowi jak on statystykami zaprzatnieta ma głowe i nic nie dociera.

didier - 3 czerwca 2015, 18:52:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
57000 widzów na meczu barażowym pomiędzy klubem drugiej i trzeciej ligi. Mecz o Mistrzostwo Polski Lech-Legia tyle by ludzi nie przyciągnął.

liniu - 4 czerwca 2015, 9:55:36 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Byłem w Kiel na pierwszym meczu i na rewanzowym w Monachum,slabe oba mecze,ale lwy się utrzymaly.