3 czerwca 2015, 18:31:10 - mistico
Gol Kamila Króla

Kamil Król strzelił gola dla APS Zákynthos w wygranym 2-0 (0-0) meczu 8. kolejki barażów o utrzymanie w II lidze greckiej z Týrnavos 2005. Dzięki tej wygranej drużyna Polaka zapewniła sobie utrzymanie w lidze. Król rozegrał cały mecz.

3 czerwca 2015, 16:30 - Zákynthos (Dimotikó Stádio Zakynthíon Olympionikón)
APS Zákynthos 2-0 Týrnavos 2005
Giánnis Tsópelas 82, Kamil Król 90

żółte kartki: Giánnis Tsópelas - Franco Otta, Giánnis Stergianós, Kóstas Dimitríou.
czerwona kartka: Giánnis Stergianós (80. minuta, Týrnavos, za drugą żółtą).

sędziował: Ilías Spáthas (Pireus).

APS Zákynthos zajmuje drugie miejsce w tabeli barażów z dorobkiem 17 punktów i jest już pewny pozostania w II lidze. Na dwie kolejki przed końcem klub Polaka ma cztery punkty przewagi nad strefą spadkową, ale w ostatniej kolejce otrzyma trzy punkty za mecz z Pierikósem SF Katerínis, który wycofał się z rozgrywek.

pussylicka - 3 czerwca 2015, 22:22:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl