4 czerwca 2015, 22:52:32 - Monki
Drużyna Łukasza Teodorczyka zdobyła Puchar Ukrainy

Dynamo Kijów, którego piłkarzem jest Łukasz Teodorczyk, po raz jedenasty w swojej historii zdobyło Puchar Ukrainy. Drużyna Polaka wygrała w rzutach karnych 5-4 w spotkaniu finałowym rozegranym w stolicy z Szachtarem Donieck. Po 120 minutach był bezbramkowy remis. 24-letni napastnik z powodu kontuzji znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie.

4 czerwca 2015, 20:00 - Kijów (Nacionalnyj sportywnyj kompłeks Olimpijśkyj)
Dynamo Kijów 0-0 pd. k. 5-4 Szachtar Donieck

karne: (0-0 Miguel Veloso - obroniony), 0-1 Darijo Srna, 1-1 Aleksandar Dragović, 1-2 Luiz Adriano, (1-2 Antunes - obroniony), 1-3 Douglas Costa, 2-3 Ołeh Husiew, (2-3 Taison - obroniony), 3-3 Andrij Jarmołenko, (3-3 Jarosław Rakićkyj - strzelił w poprzeczkę), 4-3 Younès Belhanda, 4-4 Aléx Teixeira, 5-4 Jewhen Chaczeridi, (5-4 Ołeksandr Hładkyj - obroniony).

żółte kartki: Artem Kraweć, Andrij Jarmołenko, Aleksandar Dragović, Serhij Rybałka, Jewhen Chaczeridi, Domagoj Vida - Ilsinho, Darijo Srna, Taison.
czerwonka kartka: Serhij Rybałka (115. minuta, Dynamo, za drugą żółtą).

sędziował: Jurij Możarowśkyj (Lwów).

ojć - 4 czerwca 2015, 23:09:39 - *.adsl.inetia.pl
Lech Poznań mistrz Polski 2015. Brawo!!!

@on - 4 czerwca 2015, 23:39:37 - *.opera-mini.net (*.205.67.7)