23 czerwca 2015, 11:40:49 - koofel
MP juniorów młodszych - 3. kolejka

Dzisiaj rozegrano 3. kolejkę finałowego turnieju mistrzostw Polski juniorów młodszych. Lech Poznań wygrał 4-1 (1-0) z Progresem Kraków i z kompletem zwycięstw zakończył rozgrywki. Górnik Zabrze pokonał 4-1 (2-0) MKS Polonia Warszawa i wywalczył srebrny medal. Trzecie miejsce przypadło Progresowi, który uzyskał identyczny bilans jak MKS Polonia, ale wygrał w rzutach karnych.

MP juniorów młodszych (rocznik 1998)

23 czerwca 2015, 10:00 - Zielona Góra (stadion MOSiR)
Lech Poznań 4-1 Progres Kraków
Jakub Moder 14, Paweł Tomczyk 55, 70, Dawid Kurminowski 69 - Rafał Górecki 68

23 czerwca 2015, 10:00 - Zielona Góra (boczne boisko stadionu MOSiR)
Górnik Zabrze 4-1 MKS Polonia Warszawa
Jakub Dyląg 12, 23, Patryk Joachim 64, Mateusz Kijewski 72 (s) - Dawid Brzeski 75

Strzelcy turnieju finałowego:

2 gole - Jakub Dyląg (Górnik Zabrze), Dawid Kurminowski (Lech Poznań), Krystian Popiela (MKS Polonia Warszawa), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Łukasz Sikora (Progres Kraków), Paweł Tomczyk (Lech Poznań), Filip Żagiel (Górnik Zabrze),
1 gol - Dawid Brzeski (MKS Polonia Warszawa), Kacper Chodyna (Lech Poznań), Sebastian Dudek (MKS Polonia Warszawa), Rafał Górecki (Progres Kraków), Patryk Joachim (Górnik Zabrze), Jakub Moder (Lech Poznań), Szymon Pietrzyk (Progres Kraków).

Najlepszy bramkarz: Miłosz Mleczko (Lech Poznań).
Najlepszy piłkarz: Maciej Spychała (Lech Poznań).

Ojgen - 23 czerwca 2015, 11:54:40 - *.158.60.198
Mistrz Polski seniorow, juniorow starszych i mlodszych …. SUPER!!!!!!

Lool - 23 czerwca 2015, 12:06:18 - *.idk.net.pl
Starszych jest Legia ułomki...

Małpek - 23 czerwca 2015, 14:11:36 - *.play-internet.pl
Brawo Miłosz Mleczko!! Chłopak robi swoje co przynosi efekty!

Jw - 23 czerwca 2015, 14:39:23 - *.adsl.inetia.pl
Tak jak myślałem ze pierwszy meczbedzie decydował kto zostanie mistrzem bo Polonia i Progres juz na papierze wyglądali zdecydowanie słabiej

Jw - 23 czerwca 2015, 14:46:52 - *.adsl.inetia.pl
to dodam jeszcze jedną sprawę większość mlodych z Lecha to rocznik 1999 czyli w przyszłym roku tez bedą głównym faworytem .Górnik tez miał kilku z rocznika 99 a zespoły na P praktycznie grały rocznikiem 98

Seba3 - 23 czerwca 2015, 14:50:28 - *.183.230.104.dsl.dynamic.t-mobile.pl
W 2001 wygrał Drukarz Warszawa. Czy to jakaś stara nazwa legii?