28 czerwca 2015, 15:35:06 - MichalMKS
Dwie bramki Mateusza Zachary

Mateusz Zachara strzelił dwa gole dla Henan Jianye w wygranym 3-2 (1-0) meczu 16. kolejki chińskiej ekstraklasy z Tianjin TEDA. Polskiego napastnika w 90. minucie zmienił Mirahmetjan Muzepper. To jego druga i trzecia bramka w tym sezonie.

28 czerwca 2015, 13:35 - Tianjin (TEDA Football Stadium)
Tianjin TEDA 2-3 Henan Jianye
Bai Yuefeng 49, Hernán Barcos 76 - Mateusz Zachara 33, 69, Ivo 61 (k)

żółte kartki: Wang Qiuming, Morteza Pouraliganji, Bai Yuefeng, Hernán Barcos, Lucas Fonseca - Abduwali Ablet, Yin Hongbo, Han Feng, Lü Jianjun.

Henan zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów.

ree - 28 czerwca 2015, 15:38:47 - *.elwico.pl
Brawo Mateusz, mam nadzieję że w zimowej przerwie 2015/2016 lub koniec sezonu 2015/2016 wróci do polskiej ekstraklasy, spokojnie poradziłby sobie w każdym polskim klubie, tak samo jak Sobiech.

marx - 28 czerwca 2015, 16:44:28 - *.gigainternet.pl
Z tego co piszą na polskiej stronie (HenanJianye.pl) mecz oglądało dokładnie 99 997 widzów, ale wiadomo, niedziela, wcześnie rano...

Lazio - 28 czerwca 2015, 16:46:16 - *.icpnet.pl
pewnie, że brawo. Gratulacje i powodzenia w kolejnych meczach. Udowadnia, że wystrzał w Polsce nie był przypadkowy.

Mądry - 28 czerwca 2015, 17:39:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no i to jest napastnik a nie jakiś wieczorek kawalerski drewno !! co to w ogóle nie strzela !!