[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


30 czerwca 2015, 10:40:54 - MichalMKS
Gryf wznowił treningi

Do treningów powrócili piłkarze beniaminka drugiej ligi Gryfa Wejherowo.

Na zajęciach zabrakło Wiesława Ferry (sprawy zawodowe), Piotra Kołca i Przemysława Kostucha (przedłużone urlopy) oraz Maksymiliana Kennera (kontuzja, 3 lipca czeka go operacja stawu kolanowego). Nie było również już Michała Wiśniewskiego i Krzysztofa Cysewskiego, którzy odeszli z klubu. Z kolei wejherowscy młodzieżowcy: Adrian Roppel i Patryk Miler zostaną wypożyczeni do innych zespołów. Krzysztof Pestilenz postanowił zakończyć swoją przygodę z piłką.

Na treningu pojawili się: Sebastian Kowalski, Michał Fierka, Paweł Czoska, Maciej Szymański, Krzysztof Wicki, Kamil Godula, Grzegorz Gicewicz, Maciej Osłowski, Michał Skwiercz, Krzysztof Rzepa, Paweł Brzuzy, Adam Duda oraz powracający z GOSRiT Luzino Jacek Wicon. W zajęciach już od dobrych paru miesięcy bierze również udział junior z rocznika 2000 - bramkarz Piotr Młynarczykowski.

Jeśli chodzi o nowych zawodników, to na poniedziałkowych zajęciach było ich aż dziewięciu. Jakub Tobiaski (ostatnio GOSRiT Luzino), Przemysław Szur (Arka Gdynia), Filip Wichman (Odra Opole), Adrian Klimczak (Chemik Police), Szymon Joachimiak (juniorzy Arki Gdynia), Filip Sosnowski (Kaszubia Kościerzyna), Kamil Jastrzębski (Olimpia Osowa), Jacek Koza (KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie) oraz Michał Płókarz (DSK Köln).


źródło: Gryf Wejherowo

Mx - 30 czerwca 2015, 11:08:45 - *.85-237-178.tkchopin.pl
Chyba prawie wszyscy to juniorzy, młodzieżowcy. A co ze znaczącymi wzmocnieniami?

... - 30 czerwca 2015, 11:33:55 - *.185-18-141.tkchopin.pl
Bez szału, ale widać, że klub zna swoje możliwości. Wszyscy z okolic trójmiasta. Ciekawią mnie niektóre postacie. Niby nieciekawi, a zwrócili na siebie uwagę klubu. Ciekawe kto będzie w drugiej turze zapowiedzianej na stronie oficjalnej. Tyle testowania nie pamiętam kiedy ostatnio było.

Mx - 30 czerwca 2015, 17:11:38 - *.85-237-178.tkchopin.pl
A na rynku pozostało jeszcze kilku ciekawych zawodników już z pewnym doświadczeniem. Czemu nie Czychowski, Kacprzycki (Zyska) którzy wrócili do Gdańska, Płotka o którym pisaliście, taki Bojas z Olimpii (może Ł.Pietroń dałby się skusić kolejny raz) no i pewnie paru innych. Czy oni są dla nas nieosiągalni? Na juniorach i młodzieżowcach nie osiagniemy stabilizacji w tej naszej lidze.

Mx - 30 czerwca 2015, 17:39:55 - *.85-237-178.tkchopin.pl
Pisać, pisać, pisać albo jak to mówią w Eurosporcie K.Wyrzykowski i T.Jaroński: pchamy, pchamy, pchamy. Czyli komentarze, komentarze, komentarze....Czemu ich brak?

Mx - 30 czerwca 2015, 17:44:43 - *.85-237-178.tkchopin.pl
Kurka wodna! Zapomniałem o Piątku i Szubercie Przepraszam!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas