2 lipca 2015, 19:03:08 - bartekwr9
Fabian Fałowski na testach w Legionovii

22-letni napastnik Fabian Fałowski przebywa na testach w drugoligowej Legionovii Legionowo.

W minionym sezonie Fałowski był zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz. Wystąpił w 24 spotkaniach I ligi, w których strzelił trzy bramki.

KKS - 2 lipca 2015, 19:08:00 - *.a.i24.pl
Panie Fałowski ty się nie nadajesz na 4 ligę a ty chcesz osłabiać Legionovie !

ktoswie? - 2 lipca 2015, 19:21:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kogo ma za menagera ten Falowski? ze udalo mu sie go gdzies wcisnac nawet na testy po tym co prezentował w Sandecji

kks - 2 lipca 2015, 19:38:21 - *.centertel.pl
Uwzieliscie się na falowskiego niby dlaczego? Dawał z siebie wszystko gral dobrze szczególnie z flota powodzenia fabian

sanda1910 - 2 lipca 2015, 19:40:06 - *.centertel.pl
Dobry zawodnik dobrze Gra głową i tyłem do bramki

Kali12 - 2 lipca 2015, 19:43:34 - *.centertel.pl
Powodzenia Fabian odbuduj się tam nastrzelaj bramek i atakuj ligę nie przejmuj się anty kibicami.

NS - 2 lipca 2015, 19:44:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry zawodnik? Dobrze tyłem do bramki? Fakt , tyłem do bramki tracił tylko połowę piłek , a przodem 95%. Przez 2 lata gry w 1 składzie strzelił 6 bramek z czego 2 w debiucie, a kolejne 2 w meczu który wygraliśmy 7-2.

watra - 2 lipca 2015, 19:46:12 - *.centertel.pl
powodzenia solidny zawodnik

NS - 2 lipca 2015, 19:46:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chociaż Górski też grał taką padake jak Fafik i się odbudował w Zniczu.

Andi - 2 lipca 2015, 19:46:47 - *.adsl2.static.versatel.nl
Trochę dziadek pomógł z tą Sandecją ąle już wiadomo że wnuczek nie na tą ligę może gdzieś w 3 lidze znajdzie miejsce.A nawiasem mówiąc zawsze było takie pchanie dzieciaków po starej znajomości lub układach,świat się przecież nie zawali.To przecież tylko sport kibicu wierny!!!

NS - 2 lipca 2015, 19:55:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ahaha beka . Fafik pisze komentarze
@watra @Kali12 @sanda1910 @kks to ten sam gość . Spojrzcie IP.
Oto film promujący jego grę przez 2 lata. Film trwa 3 minuty z czego połowa zagrań w jego filmie promujacym to złe zagrania. Szkoda tylko że jeszcze karnego z Flota nie dodał :D
Pośliznął się strzelając karnego.

kks1910 - 2 lipca 2015, 20:09:51 - *.a.net.lemor.pl
Fafik 0 techniki ,0 szybkości ,0 walki o piłkę ,0 kondycji jedynie czym się wyróżnia to "ŻELIK" na włosach.Max to 4 liga

ZICO - 2 lipca 2015, 20:17:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fafik daj spokój z jednego IP sobie kilka komentarzy wystawiać to wstyd. haha najlepszy tekst zagrał dobrze szczególnie z flotą nooo super 1 mecz dobry w całym sezonie to faktycznie warto zainwestować. A jak gość wymiata rzuty karne hohoho

tiku1 - 2 lipca 2015, 21:26:07 - *.218.105.67
a czy w legionowie jest BOHEMA ? BO ON BEZ NIEJ NIE WYTRZYMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Franek - 2 lipca 2015, 21:41:45 - *.nowysacz.vectranet.pl