[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


3 lipca 2015, 18:53:54 - euzi
Okocimski KS przedłużył kontrakty z dziewięcioma zawodnikami

Radosław Jacek, Arkadiusz Garzeł, Arkadiusz Lewiński, Paweł Pyciak, Wojciech Dziadzio, Patryk Bryła, Aleksander Kozioł, Tomasz Gałka oraz Taras Jaworśkyj pozostaną w Okocimskim KS-ie Brzesko na przyszły sezon. Cała dziewiątka podpisała roczne kontrakty.

Aktualne umowy z klubem mają również Aleksander Ślęczka, Jurij Hłuszko oraz Jakub Baran. Pozostali piłkarze, którzy nie zadeklarowali odejścia, mają podpisać kontrakty w najbliższym czasie.


źródło: własne / Okocimski KS Brzesko

QBi - 3 lipca 2015, 19:02:33 - *.lsn.wtnet.de
Mieli umowy do 30 czerwca a zostaly przedluzone dzisiaj czyli nie ma ciaglosci pracy takze kuroniowek nie bedzie? Dobrze rozumiem??

ykona - 3 lipca 2015, 19:09:36 - *.centertel.pl
Ci którzy nie mają żadnych perpektyw bo są poprostu za słabi na grę gdzie idziej zostali w drużynie bankrutów z Brzeska.Są tak głupi ze nawet perspektywa braku poborów w Okocimskim ich nie przestraszyła buahaha. To tzw. wolontariusze Okocimskiego hahahaha

zorro - 3 lipca 2015, 21:39:29 - *.dynamic.chello.pl
QBi - mylisz się,jeszcze na tym skorzystają

zorro - 3 lipca 2015, 21:40:53 - *.dynamic.chello.pl
QBi - mylisz się,jeszcze na tym skorzystają

kibic - 3 lipca 2015, 21:41:40 - *.dynamic.chello.pl
ja lubię piłkę nożną i nie rozumiem tak zakompleksionych komentarzy.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas