4 lipca 2015, 1:42:11 - maciejko
Wilde-Donald Guerrier i Kevin Lafrance zagrali w reprezentacji Haiti

Wilde-Donald Guerrier (Wisła Kraków) oraz Kevin Lafrance (Miedź Legnica) zagrali w reprezentacji Haiti w przegranym 0-1 (0-1) w USA meczu towarzyskim z Trynidadem i Tobago. Wiślak zagrał w wyjściowym składzie, zmienił go Jean-Eudes Maurice. Lafrance wszedł na boisko po przerwie za Frantza Bertina i opuścił je z powodu urazu w 83. minucie, gdy zmienił go Mechack Jérôme.

3 lipca 2015, 23:00 - Lauderhill (Central Broward Regional Park)
Haiti 0-1 Trynidad i Tobago
Willis Plaza 5

Oba zespoły przygotowują się do Pucharu Złota, który już 7 lipca rusza na boiskach USA i Kanady. Haitańczycy zagrają w grupie A z USA, Panamą i Hondurasem.

BadBoy - 4 lipca 2015, 2:04:23 - *.col.wideopenwest.com
Trynidad zagra w grupie C z Meksykiem, Gwatemala i Kuba.

Billy - 4 lipca 2015, 13:48:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl