7 lipca 2015, 21:50:17 - maciejko
eLM: Gol Łukasza Cieślewicza

Polski napastnik Łukasz Cieślewicz strzelił bramkę dla farerskiego B36 Tórshavn w przegranym 1-4 (0-2) rewanżowym meczu I rundy eliminacji Ligi Mistrzów z walijskim The New Saints FC. W pierwszym meczu Walijczycy również wygrali (2-1) i to oni zagrają w II rundzie z węgierskim Videotonem.

7 lipca 2015, 20:00 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC 4-1 B36 Tórshavn
Mike Wilde 15, 27, 47, Matty Williams 89 - Łukasz Cieślewicz 90

żółte kartki: Łukasz Cieślewicz, Eli Nielsen, Hans Samuelsen (B36).

sędziował: Ville Nevalainen (Finlandia).
widzów: 1148.

Łukasz Cieślewicz rozegrał cały mecz w zespole gości. W drużynie gospodarzy do 62. minuty grał jego brat Adrian, którego zmienił Jamie Mullan. Adrian Cieślewicz asystował przy pierwszym i trzecim golu dla Walijczyków.

Strzela ten Łukasz, aż miło. :D

pytanie - 7 lipca 2015, 22:02:41 - *.opera-mini.net (*.10.200.125)
czy zdarzyło się kiedykolwiek na którymkolwiek ze szczebli europejskich pucharów (wł. z eliminacjami) by dwóch braci polskiej narodowości zagrało przeciwko sobie?

Matys - 7 lipca 2015, 22:06:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I mamy pierwszą polską bramkę w tym sezonie w Lidze Mistrzów!

@@@ - 7 lipca 2015, 22:16:49 - *.dynamic.chello.pl
Bratobójczy pojedynek, niczym Boatengowie na mundialu!

niuch - 7 lipca 2015, 22:19:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mi tez nie wszedl kupon, ale na szczescie tylko za 5 zl.
Szkoda mi tych, ktorzy obstawili dzis Levadie i Colome...

DENIS - 7 lipca 2015, 23:05:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo za gola Łukasz ale szkoda że znowu nie wyszło

sgh - 8 lipca 2015, 9:01:28 - *.play-internet.pl
A ja zawieszam obstawianie aż do meczów repry mam dość dostarczania bukom 2zł trafiam 3/4 meczów, 5/6 7/8 9/10 @ i tak cały czas (na szczęście bardzo często zawieszam obstawianie w tym roku tylko w maju i czerwcu stawiałem więc niezbyt często)