11 lipca 2015, 17:54:04 - bartekwr9
Gol Pawła Cibickiego

Paweł Cibicki strzelił bramkę dla Malmö FF w zremisowanym na własnym stadionie 2-2 (1-2) meczu 15. kolejki szwedzkiej ekstraklasy z Örebro SK. 21-letni pomocnik na boisku przebywał do 72. minuty, w której zmienił go Guillermo Molins. To jego trzeci gol w tym sezonie.

11 lipca 2015, 16:00 - Malmö (Swedbank Stadion)
Malmö FF 2-2 Örebro SK
Paweł Cibicki 13, Agon Mehmeti 90 - Daniel Gustavsson 16, Karl Holmberg 32

żółte kartki: Jo Inge Berget - Patrik Haginge.

sędziował: Kristoffer Karlsson.
widzów: 13 073.

Po 15. kolejkach Malmö FF ma 26 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli ligowej.

Seat LEON - 11 lipca 2015, 17:56:41 - *.ip-198-50-147.net