12 lipca 2015, 7:01:05 - mogiel
Bramka Wojciecha Wójcika

Wojciech Wójcik strzelił gola w wygranym przez Indy Eleven 2-1 (0-1) meczu 12. kolejki amerykańskiej NASL (drugi poziom rozgrywkowy) z Carolina RailHawks. Dla Wójcika był to drugi gol w tym sezonie.

12 lipca 2015, 1:30 - Indianapolis (Michael A. Carroll Stadium)
Indy Eleven 2-1 Carolina RailHawks
Wojciech Wójcik 54, Erick Norales 56 - Austin da Luz 42

żółte kartki: Wojciech Wójcik, Duke Lacroix, Daniel Keller - Wells Thompson.

sędziował: Tyler Ploeger.
widzów: 9629.

Wójcik grał do 85. minuty, kiedy zmienił go Brian Brown, a w zespole gości cały mecz rozegrał były zawodnik Jagiellonii Neil Hlavaty, natomiast były zawodnik Legii Nacho Novo znalazł się poza kadrą na mecz.

W finałach ligi (Soccer Bowl 2015) zagrają zwycięzcy rundy wiosennej (New York Cosmos) i jesiennej oraz dwa najlepsze zespoły z tabeli łącznej sezonu zasadniczego. Indy Eleven zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli rundy jesiennej z dorobkiem czterech punktów w dwóch meczach.

Bobejło - 12 lipca 2015, 7:56:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Indy Eleven spadek, pewne info.

Mądry - 12 lipca 2015, 8:19:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Powinien selekcjoner powołać go do rep.Polski.
I nie ma znaczenia że to drugi poziom amerykański.
Wysoki napastnik,dobrze wyglądający na zdjęciu i jeszcze młody.

niemadry - 12 lipca 2015, 8:38:13 - *.adsl.inetia.pl
No tak, to że dobrze wygląda na zdjęciu to poważny argument w kontekście powołania do kadry.

Mądry - 12 lipca 2015, 8:47:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ktoś powie...drugi poziom amerykański.
Ale czy ktoś go widział,czy ktoś zna jego fizyczność ???
Teodorczyk po kontuzji a napastników wysokich nie ma aż tak dużo.
My gramy eliminacje z fizycznymi rywalami więc może taki Wójcik jest idealnym napastnikiem na ostatnie minuty.

e - 12 lipca 2015, 12:08:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
czy to jest wychowanek dabrovi d t czy wioski koło dabrowy tarnowskiej a jak był mały to wyjechał do stanow z rodzicami

DENIS - 12 lipca 2015, 13:41:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wojtek

AAC EAGLES - 12 lipca 2015, 16:47:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wojtek, gratki z Chicago.

jedrzej201 - 12 lipca 2015, 18:22:09 - *.adsl.inetia.pl
@Bobejło. Indy Eleven nie spadnie. W USA nie ma spadku i awansu, jak już to może zająć ostatnie miejsce, ale narazie jest w czołówce, tam jest 11 drużyn. W nowym sezonie dojdzie Miami FC i Puerto Rico FC (następca Islanders, wycofanego w 2013 roku) i ewentualnie Virginia Cavalry i Oklahoma City. Puerto Rico wejdzie jesienią 2016 roku, najpierw będzie 12 lub 14, a potem 13 lub 15 drużyn. Planują NASL powiększyć do max. 20 drużyn lub 18. Nie ma, nie było i nie będzie spadku. Jak już to mogą się przenieść lub wycofać albo być przejętym przez inny klub, ale spadku tu nie ma. To samo MLS i niższe ligi.

BadBoy - 13 lipca 2015, 18:20:05 - *.tmodns.net
Neil Hlavaty strzelil gola w srode w meczu z Fort Lauderdale Strikers.