12 lipca 2015, 23:00:19 - euzi
Gol samobójczy Damiena Perquisa

Damien Perquis trafił do własnej bramki w meczu amerykańskiej Major League Soccer, w którym jego Toronto zremisowało na wyjeździe z New York City 4-4 (3-2). W 28. minucie były reprezentant Polski sfaulował w polu karnym Thomasa McNamarę, a po zmarnowanej przez Davida Villę "jedenastce" wbił piłkę do bramki po zagraniu dobijającego Patricka Mullinsa.

12 lipca 2015, 21:00 - Nowy Jork (Yankee Stadium)
New York City FC 4-4 Toronto FC
David Villa 17, 65 (k), Damien Perquis 29 (s), Patrick Mullins 84 - Sebastian Giovinco 34 (k), 40, 43, Marco Delgado 82

żółte kartki: Andoni Iraola, Mehdi Ballouchy - Nick Hagglund, Collen Warner, Justin Morrow.

sędziował: Ted Unkel (Floryda).
widzów: 27 533.

W 19. minucie Sebastian Giovinco (Toronto) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).
W 29. minucie David Villa (New York City) nie wykorzystał rzutu karnego (Chris Konopka obronił).

Perquis opuścił boisko w 76. minucie z powodu kontuzji, a zmienił go Eriq Zavaleta.

kokos - 12 lipca 2015, 23:05:13 - *.dynamic.chello.pl
jeszcze zrobił karnego dla przeciwnika. Dobry gracz XD

ssfsf - 12 lipca 2015, 23:08:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli najpierw zrobił karnego, a potem jak Villa nie trafił to on zrobił to za niego? hahahhahaah

jeziorak - 12 lipca 2015, 23:28:50 - *.play-internet.pl
Proszę mi tylko powiedzieć dlaczego Toronto gra w lidze amerykańskiej, a nie kanadyjskiej, czy to takie same machlojki jak Monaco w lidze francuskiej? Jeszcze Monaco zrozumiem, bo pewnie mają mało drużyn albo bardzo słabe u siebie, ale Kanada to jednak duży kraj.

elton - 12 lipca 2015, 23:29:25 - *.nette.pl
@ssfsf
+ na koniec doznał kontuzji..
Chyba mu jeszcze czerwieni brakowało...

lonekq - 12 lipca 2015, 23:35:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
caly perquis - samoboj kontuzja i sprokurowany karny - ogorek do kwadratu.

@jeziorak - 12 lipca 2015, 23:36:00 - *.dynamic.chello.pl
a Toronto jest w Azji?
W MLS grają jeszcze Vancouver i Montreal, w innych ligach amerykańskich jak choćby NBA, NHL czy MLB też grają drużyny z USA i Kanady to dlaczego z MLS miałoby być inaczej?

Pawel - 12 lipca 2015, 23:36:05 - *.dab.02.net (*.64.124.82)
Roześmiałem się niekontrolowanie, gdy zobaczyłem w wyobraźni drugie zdanie wiadomości. Już szperam za skrótem tego wyczynu!

xyz1987PL - 12 lipca 2015, 23:57:09 - *.21.148.205
@jeziorak Te kluby są za mocne i bogate na Kanadyjską pół amatorską ligę, dlatego jak w przypadku NHL i NBA klub z kraju liścia klonowego grają w MLS ;)

alubot - 12 lipca 2015, 23:58:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@jeziorak Bo to nie jest liga USA tylko ameryki północnej

xyz1987PL - 13 lipca 2015, 0:00:01 - *.21.148.205
07-12-new-york-city-fc-vs-toronto-fc/details/video
/43746

jeziorak - 13 lipca 2015, 0:12:31 - *.play-internet.pl
A ok, dzięki za odpowiedź tym co mi odpowiedzieli, pozdro!

hyh - 13 lipca 2015, 1:05:37 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Nie no, zobaczcie ten skrot. Bramkarz zle sie zachowal po dobitce.

KCH - 13 lipca 2015, 7:42:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Perkins jak zwykle w gazie

franzS - 13 lipca 2015, 10:38:10 - *.play-internet.pl
Gol to gol. Brawo damian

jo - 13 lipca 2015, 12:36:21 - *.inetia.pl
Samobój-gościu go nabił a Perquis blokował dobrze, bramkarz powinien pilnować krótkiego. Sędzia gwizdał karne jak szalony, z jeden prawidłowy... wyluzujcie i nie szczekajcie...

GornySlask - 13 lipca 2015, 13:42:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Franzs HAHAHA :D

DENIS - 13 lipca 2015, 14:44:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dwa Pechy w jednym meczu szkoda gola dla się przeżyć mam nadzieje że kontuzja nie jest poważna Trzymaj się Damien wracaj szybko do zdrowia

Fær & - 13 lipca 2015, 15:22:45 - *.dynamic.chello.pl
Villa wymienil sie koszulkami z Perkizem ;)

kwiat - 13 lipca 2015, 16:53:00 - *.dynamic.chello.pl
fenomen z niego istny. Jego trzy standardowe zagrania w meczu: sprokurował karnego, jak Villa nie trafił, to pierdzielnął samobója a pod koniec meczu zlazł z kontuzją.