20 lipca 2015, 19:51:59 - mistico
Falstart beniaminka

W ostatnim meczu 1. kolejki Ekstraklasy Piast Gliwice wygrał na własnym stadionie z beniaminkiem Termalicą Bruk-Betem Nieciecza 1-0 (1-0). Bramkę dla gospodarzy zdobył Patrik Mráz.

W 3. minucie meczu Piast długo rozgrywał akcję, którą niecelnym strzałem zza pola karnego zakończył Radosław Murawski. Jedenaście minut później Krzysztof Kaczmarczyk zacentrował z prawego skrzydła na głowę Jakuba Biskupa, ale ten nie trafił w bramkę. W 22. minucie po dośrodkowaniu Patrika Mráza bliski zaskoczenia własnego bramkarza był Mateusz Kupczak. Cztery minuty później goście wykonywali rzut wolny blisko pola karnego. Dariusz Jarecki zdecydował się na bezpośrednie uderzenie w kierunku bliższego słupka, lecz Jakub Szmatuła zdołał obronić. Po chwili Piast objął prowadzenie w tym spotkaniu. Kamil Vacek sprytnie rozegrał rzut rożny, podając po ziemi w pole karne do nadbiegającego Patrika Mráza. Debiutujący w gliwickiej drużynie słowacki obrońca płaskim strzałem w kierunku dalszego słupa pokonał Sebastiana Nowaka. W 33. minucie Biskup ostro dośrodkował w kierunku bramki, ale Szmatuła zachował czujność i pewnie złapał futbolówkę. Cztery minuty później Mráz zacentrował z rzutu rożnego, a Hebert uderzył głową tuż nad poprzeczką. Następnie Dawid Plizga przeprowadził indywidualną akcję. Pomocnik beniaminka Ekstraklasy ruszył lewą stroną boiska i z ostrego kąta kopnął obok dalszego słupka.

W 50. minucie Martin Nešpor otrzymał piłkę w polu karnym i wycofał na osiemnasty metr do Gerarda Badíi, który przełożył futbolówkę na lewą nogę i uderzył w poprzeczkę. Sześć minut później Piast przeprowadził kontratak. Saša Živec zagrał w pole karne, a Badía został w ostatniej chwili zablokowany przez Kaczmarczyka. Po chwili z narożnika boiska dośrodkował Živec. W polu karnym najwyżej wyskoczył Adrian Klepczyński i posłał piłkę minimalnie nad bramką. W 65. minucie Živec przestrzelił z powietrza. Aktywny w drugiej połowie Słoweniec kilkanaście sekund później znów próbował zagrozić bramce rywala, lecz tym razem Nowak obronił jego celne uderzenie. Następnie po błędach obrońców Termaliki Bruk-Betu futbolówka trafiła pod nogi Nešpora, który z linii pola karnego kopnął nad poprzeczką. W 71. minucie Nowak wyszedł daleko poza własne pole karne i zagrał do wybiegającego na wolne pole Adriana Paluchowskiego. Napastnik gości zmarnował jednak dogodną sytuację i przestrzelił. W kolejnych minutach gra toczyła się głównie w środku pola i żadna z drużyn nie zagroziła bramce rywala.

20 lipca 2015, 18:00 - Gliwice (Stadion Miejski)
Piast Gliwice 1-0 Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Patrik Mráz 28

Piast: 1. Jakub Szmatuła - 14. Adrian Klepczyński, 28. Kornel Osyra, 91. Hebert, 2. Patrik Mráz - 26. Bartosz Szeliga (61, 96. Sebastian Musiolik), 9. Radosław Murawski, 25. Kamil Vacek, 12. Saša Živec, 21. Gerard Badía (89, 22. Tomasz Mokwa) - 16. Martin Nešpor (70, 5. Marcin Pietrowski).

Termalica Bruk-Bet: 82. Sebastian Nowak - 8. Patryk Fryc, 4. Michał Markowski, 2. Dawid Sołdecki, 27. Dariusz Jarecki - 5. Sebastian Ziajka, 19. Krzysztof Kaczmarczyk, 25. Mateusz Kupczak (69, 24. Wojciech Kędziora), 10. Dawid Plizga, 20. Jakub Biskup (44, 6. Bartłomiej Babiarz) - 16. Adrian Paluchowski (76, 21. Emil Drozdowicz).

żółte kartki: Hebert, Vacek, Mokwa - Jarecki.

sędziował: Paweł Gil (Lublin).
widzów: 4085.

Ojgen - 20 lipca 2015, 19:52:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ten parodysta Szumski to już skończył karierę czy buja się po galeriach 3stawy i ławka w rezerwach ?

g - 20 lipca 2015, 19:52:59 - *.eimperium.pl
Dobry mecz.

aaxd - 20 lipca 2015, 19:53:03 - *.dynamic.chello.pl
mecz trwa

kaka - 20 lipca 2015, 19:53:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
calkiem niezly ten nowy polsko-czechoslowacki Piast a Termalica z tym skladem osobowym podzieli los belchatowa bo jakosci tam malutko

zenek - 20 lipca 2015, 19:53:30 - *.adsl.inetia.pl
Trzeci!

kibic - 20 lipca 2015, 19:53:46 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Czemu tego meczu nie ma na kanałach Canal+? Kpina!

Ygrek - 20 lipca 2015, 19:55:44 - *.ksi-system.net
Termalika jeszcze sie rozegra, mądrze grający zespoł, poukładany i z ambicją, najgorsza piłę w ekstraklasie gra teraz Wiłsa Kraków i to ona dostanie bęcki od Crqcovii w ten piątek

@kibic - 20 lipca 2015, 19:56:45 - *.centertel.pl
w tym sezonie pierwszy piatkowy mecz i poniedzialkowe spotkanie na wylacznosc w eurosporcie 2.

tomi1988 - 20 lipca 2015, 19:57:29 - *.ssh.gliwice.pl
Brawo Piast lepsza kultura gry można było wygrać wyżej ale najważniejsze jest zwycięstwo oby tak dalej GKS !!!

Kosa - 20 lipca 2015, 19:57:30 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Termalika...z taka gra nic nie zdzialacie w ekstraklasie...spadek do 1 ligi gwarantowany...cała obrona do wymiany widac brak Czerwińskiego i Kopacz!...Tyle w temacie...tak bedzie zobaczycie!

mon - 20 lipca 2015, 19:57:41 - *.155.214.172
Nieciecza gra samymi Polakami, poniekąd nie dziwota bo nawet jak ktoś ze szrotu dostałby propozycję to jak włączy Google Street View to się złapie za głowę. Ale każdy punkt zdobyty w Ekstraklasie będzie smakował podwójnie. Stawiam, że Termalica nie spadnie w tym sezonie, a dopiero w następnym.

Bonifacy - 20 lipca 2015, 19:57:55 - *.pl
Muszę przyznać że wbrew wszelkim obawom co do rewolucji w Piaście, mecz mi się podobał. Widać, że chłopaki potrzebują trochę zgrania jeszcze, ale widać ambicje. Idzie z tej mąki zrobić chleb, miejmy nadzieje że Latal to dobry piekarz.

ja - 20 lipca 2015, 19:57:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mogli by zrobic cala lige na wylacznosc w es2 albo polsacie sport no ale dobre i to

Jakub - 20 lipca 2015, 19:58:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje dla Piasta z Jarocina.

bigos - 20 lipca 2015, 19:59:00 - *.dip0.t-ipconnect.de
Mecz był w Eurosport2 z żenującym komentatorem w osobie Tomka Hajty.Gra Piasta zaskoczyła mnie całkiem pozytywnie,może strzałów celnych nie było za wiele,ale ten "nowy Piast" może sporo namieszać w tym sezonie.
Co do Niecieczy,to z całym szacunkiem,ale będziecie co najwyżej dostarczycielem punktów w tej lidze...

robchy - 20 lipca 2015, 19:59:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przed sezonem chyba prezes piasta mówił że w kadrze chcą stawiać na Polaków, widać że stawiają jak mało kto ;]

janko - 20 lipca 2015, 20:00:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam nadzieję że ten sezon będzie jedynym epizodem Termaliki w ekstraklasie. Klub bez miasta, bez tradycji, ze sponsorem w nazwie.... niby dodaje kolorytu lidze ale prawda jest taka że tylko obniża pod wieloma względami jej poziom i prestiż.

ruski - 20 lipca 2015, 20:00:50 - *.ennet.pl
Brawo Patrik. Twoje zdrowie. Szkoda że już dla nas nie grasz. Pozdrowienia Kibice Górnika Łęczna pamiętają.

szymson - 20 lipca 2015, 20:01:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cała nieciecza dzisiaj w gliwicach

mlody - 20 lipca 2015, 20:02:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hajto powinien sobie odpoczac od piłki , chłopak słychac dzis bylo jest kompletnie bez formy , rozbity i myslami przy spadku z Tychami jeszcze

Nero - 20 lipca 2015, 20:08:51 - *.jmdi.pl
@kaka - chyba lekko przesadziłeś. Bełchatów patrząc na papier to miał dużo lepszy skład niż obecnie ma Termalica. Nazwiska całkiem przyzwoicie wyglądały niestety jakości i chęci zabrakło plus kabaret w wykonaniu Szymczyka i Piechockiego był. Skład Niecieczy jedynie walka o utrzymanie nic więcej. Pew Pewnie ambicji im nie zabraknie, a z Lechem czy Legią to boisko olać będą ale to za mało

porto - 20 lipca 2015, 20:10:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
właśnie ktoś wie ile Niecieczy do Gliwic przyjechało?;-D

anzelmin - 20 lipca 2015, 20:17:04 - *.dynamic.chello.pl
To jeszcze 36 razy przegrać i odechce Wam sie extraklasy - pszenno-buraczano-kukurydziane piłkarzyki ze swoimi właścicielami

znafca - 20 lipca 2015, 20:17:23 - *.centertel.pl
Dwa pełne traktory i 3 pełne fury z sianem 😁 graty dla Piasta

Damian - 20 lipca 2015, 20:17:50 - *.play-internet.pl
200 kibiców z niecieczy

niko - 20 lipca 2015, 20:18:05 - *.1.214.247
Z Niecieczy było 14 kibiców bo częśćbbyłana polu a pozostali maja 2 zm a najstarsi o 18 msze

judasz - 20 lipca 2015, 20:19:11 - *.bb.online.no
Termalica mizernie a że mają głównie "doświadczonych" piłkarzy to raczej nagle nie nauczą się grać lepiej. Też kilka pierwszych kolejek nie na boisku które znają i raczej punktów zdobywać nie będą. A Hajto jako komentator to masakra. Niech ktoś się zlituje, bo na prawdę nikogo nie obchodzi kto grał w Kaiserslautern kilkanaście lat temu. A taką opowieść snuł jakby opowiadał o złotych czasach Ajaxu.

zurafff - 20 lipca 2015, 20:19:40 - *.dynamic.chello.pl
dzisiaj w gliwicach wszyscy kibice termaliki !!!!!!! OBU :D

kibiccc - 20 lipca 2015, 20:20:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać po Zagłębiu i Niecieczy że jest różnica sportowa pomiędzy 1 ligą a ekstraklasą. O Zagłębie jestem w miarę spokojny że się utrzyma jednak przed Termaliką sporo pracy, może takie sprowadzenie na ziemię im się przyda.

Na Wałka - 20 lipca 2015, 20:21:30 - *.free.aero2.net.pl
Oba zespoły bardzo słabe i oba będą walczyły razem z Ruchem o utrzymanie.

paka - 20 lipca 2015, 20:23:02 - *.175.140.18
Witajcie.Mam pytanie do tych co oglądali mecz.Jak zagrał Sebastian Ziajka z Teramaliki.Pozdrawiam serdecznie.

PG - 20 lipca 2015, 20:24:50 - *.eimperium.pl
Piast w pierwszej połowie super pressingiem zagrał i był lepszy. W drugiej coś się zacięło i już nie grali tak dobrze. Szkoda sytuacji. Kibiców z Niecieczy 2 autokary.

trotwood - 20 lipca 2015, 20:30:11 - *.dynamic.chello.pl
Coś mi się wydaje, że komentatorów nawet na stadionie nie było, bo ja w telewizji widziałem więcej niż oni.

hary - 20 lipca 2015, 20:33:45 - *.icpnet.pl
Pozdrowienia dla Patrika Mraza z Górnika Łęczna i Motoru od kibiców Łęczna pamięta szacunek

Ojgen - 20 lipca 2015, 20:33:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrego mają Wacka

MegaDeath - 20 lipca 2015, 20:36:20 - *.tor-exit.network
Całe życie Piast Gliwice?
No to współczuję.

@trotwood - 20 lipca 2015, 20:37:30 - *.tor-exit.network
Napewno nie było. Komentują z "dziupli".

hdhd - 20 lipca 2015, 20:38:35 - *.213.c73.petrotel.pl
Chyba brukbet wykupil im bilety i przejazd hehehe a doping z glosnika maja jak u siebie?

mao - 20 lipca 2015, 20:41:04 - *.toya.net.pl
@paka: W I połowie chyba najlepszy zawodnik drużyny gości.

emsi - 20 lipca 2015, 20:44:01 - *.opera-mini.net (*.61.136.254)
Do redakcji. Kiedy ostatni raz w polskieJ ekstraklasie zespół zagrał wyłącznie Polakami.?

MegaDeath - 20 lipca 2015, 20:45:30 - *.tor-exit.network
Termalica - najbardziej polska drużyna w EK.

fanfan - 20 lipca 2015, 20:49:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Leca w gumy z transmisją meczów poniedziałkowych.Trzeba chyba zerwac z tym Canal N +.Te same geby w studiu od lat i jeszcze brak transmisji dzisiejszego meczu.Celowo wrzucili na Eurosport żeby wykupic za iles złotych pakiet.Paszli won.

Mikael - 20 lipca 2015, 20:55:22 - *.bb.online.no
Dopiero 1 - sza kolejka za nami, a Wy już wiece że Termalica spadnie. Spokojnie, cały sezon przed Nami. Nieciecza to beniaminek, trema i wielkie oczekiwania napewno zrobiły swoje. Nie mówię, że w następnej kolejce zagra o niebo lepiej, ale jestem pewien, że nie raz jeszcze w tym sezonie zaskoczy wszystkich.

tiga12345@ - 20 lipca 2015, 21:02:01 - *.olsztyn.vectranet.pl
czemu Koval nie gral?

cirlo - 20 lipca 2015, 21:08:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Te słoniki muszą fabrykę sprzedać żeby się utrzymać

antek - 20 lipca 2015, 21:10:06 - *.adsl.inetia.pl
Termalica juz po jesieni będzie pewnym spadkowiczem. Nie widzę tam możliwości rozwoju. i wszystkie mecze poniedziałkowe będa obsługiwane przez Nieciecze, Łęczną albo Piast.

hanysisko - 20 lipca 2015, 21:17:48 - *.play-internet.pl
Elegancko cały wszechświat przeciw mandryszywi ...

tata taja - 20 lipca 2015, 21:24:52 - *.95.94.62.milenium.jotanet.pl
kibice słoni w fajnej liczbie.super przywitanie wojtka

golab - 20 lipca 2015, 21:32:25 - *.228.123.83
co z Kowalem z Termaliki, nie łapie sie,czy co?

DENIS - 20 lipca 2015, 21:33:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nic się nie stało, powodzenia

Raul35 - 20 lipca 2015, 21:39:55 - *.play-internet.pl
janko pryszczaty gimbusie tak liga juz od dawien dawna nie ma żadnego prestiżu bo najlepiej pokazuje to że od 1996r żaden mistrz tej ligi nie był w stanie zagrać z lidze mistrzów.Poziom tej para ligi to za kilka dni obnaży z całą siłą FC Basel jak rozjedzie Lecha.

Profesor - 20 lipca 2015, 21:47:43 - *.legnica.vectranet.pl
Znawcy piłki się wyżej odezwali.
Już wiedzą, kto spada.
Prawda jest taka, że u Termalici zawodziła ostatnia decyzja, czy to strzał, czy też podanie.
Gdyby było 1:1, 1:2, to gadanie byłoby zupełnie inne.
Być może z powodu debiutu, nowego otoczenia i kamer - które nadawały na większą część Europy - wdał się jakiś stres i dlatego czegoś zabrakło.
Oceniać coś można po kilku kolejkach i tyczy się to każdego zespołu.

obserwator - 20 lipca 2015, 21:56:50 - *.na5.pl
To, co wyczyniał dzisiaj arbiter, to był śmiech na sali. Chyba pozazdrościł Piastowi tytułu fair-play, bo każdy kontakt z przeciwnikiem był interpretowany jako faul. 26 fauli versus 9. Moim obiektywnym zdaniem połowa z tych 26 fauli to był wymysł. Niektóre 30-40 metrów od bramki gospodarzy, które zawsze niosą za sobą niebezpieczeństwo. Tak w ogóle to wydaje mi się, że pan Gil nie lubi Piasta. Nie pierwszy to mecz, w którym gwiżdże ze wskazaniem na ich rywali. Piast zaskoczył pressingiem i dobrym przygotowaniem kondycyjnym. Termalica póki co trochę bojaźliwa i dała się zdominować w środku pola.

asd - 20 lipca 2015, 21:57:47 - *.174.207.119
@janko, ty za to obniżasz poziom na forum. Skąd biorą się tacy marudni i niedorozinieci kibice jak ty ?

1976 - 20 lipca 2015, 22:13:00 - *.opera-mini.net (*.8.202.249)
To co Termalika zaprezentowała to żart! Z Piastem ktory bedzi walczył o utrzymanie nie przeprowadzic jednej składnej akcji, to nawet tak prawde mówiac na żart sie nie nadaje! Z ta kadra Termalika nie ma nawet co mażyc o utrzymaniu! Pierwszy pkt przewiduje dopiero w 4 kolejce gdyz z Zagłebiem moga zremisowac

Rodowity08 - 20 lipca 2015, 22:19:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nieciecza spadek-pewne info :P

Rodowity08 - 20 lipca 2015, 22:23:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
janko-i bez kibicow ten klubik jest. ja nie kumam czemu ci bogaci to wchodza w jakies wioski z kasa zamiast w kluby z kibicami i z tradycjami oraz z historia

Rodowity08 - 20 lipca 2015, 22:25:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
profesor-hehe, dobre, kamer sie przestraszyli :D
to po co takie kluby do extraklasy??? :P

Giovanni - 20 lipca 2015, 22:38:20 - *.play-internet.pl
Rodowity : Bogaci wchodza bo maja kasę a takie bidy jak ŁKS czy Widzew bankrutują bo mają działaczy z socjalistycznym mysleniem

Rafał - 20 lipca 2015, 22:39:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nieciecza niestety będzie odstawać od ligi. Z Piastem który jest jednym z głownych kandydatów do spadku nie przeprowadzili żadnej sensownej akcji, a przez większą częśc meczu rozpaczliwie sie bronili. Jakby sie skonczylo 5:0 dla Piasta nie mogli by mieć pretensji. Sparingi to nie liga. Z lepszymi zespołami będą wysokie porażki.

Boniek Zbi - 20 lipca 2015, 22:40:51 - *.dynamic.chello.pl
Termalica MISTRZEM POLSKI 2015/16!!! Pewne info

cdnn - 20 lipca 2015, 22:56:57 - *.play-internet.pl
Miejmy nadzieję, że to dobry sygnał w sprawie Niecieczy.

zaza - 20 lipca 2015, 23:35:43 - *.dynamic.chello.pl
Obserwator - to nie ten Piast "fair". Dopiero się sezon rozpoczął i już +25 fauli. Patrz lepiej wszystkie prawidłowe. Gdyby TBB zagrała ostrzej to byłoby kilka żółtych i czerwona.
Brawo TBB za kulturę gry. ale sama kultura nie wygra. Cosik mi się zdaje że I połowa ustawiona na remis i to się mści.Powodzenia.

pikol - 20 lipca 2015, 23:40:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Naciecza lepsza kibicowsko od piasta !!!

DENIS - 20 lipca 2015, 23:53:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiadomo że początki zawsze bywają trudne wierze że z kolejki na kolejkę Termalica będzie się spisywać coraz lepiej
Do DENIS - 20 lipca 2015, 21:33:34 - adsk176.neoplus.adsl.tpnet.pl Komentowanie twojego debilnego zachowania zaczyna mnie już nudzić zrób mi i sobie przyjemność i daj sobie spokój

Duda - 20 lipca 2015, 23:55:20 - *.static.system77.pl
Termalica zagrała bardzo słabo. Dziwią mnie w składzie pewne nazwiska... Kupczak - fatalnie, Kaczmarczyk i Ziajka - marnie, Markowski - brak doświadczenia. Środek ( pomocy ) Niecieczy nie istniał. Na + wejście Babiarza, Jarecki sporo szarpał skrzydłem ale sam nic nie zdziała... Najwyższy czas coś pozmieniać. Nowak - Fryc,Pleva,Sołdecki,Chomiuk - Biskup,Babiarz,Foszmańczyk,Jarecki - Plizga - Drozdowicz lub ewentualnie Nowak - Fryc,Pleva,Sołdecki,Jarecki - Smuczyński,Babiarz,Foszmańczyk,Biskup - Plizga - Drozdowicz. Liczę, że tak się stanie

BeTyper - 21 lipca 2015, 0:24:54 - *.telpol.net.pl
niestety beniaminek zagral o poziom niżej, mieli kilka akcji, ale to moze byc za mało na ekstraklase.

auciarz - 21 lipca 2015, 0:25:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Auty Fryca :O wow

BeTyper - 21 lipca 2015, 0:27:43 - *.telpol.net.pl
Trzymamy oczywiście kciuki za beniaminka

Noto - 21 lipca 2015, 7:58:21 - *.cpe.smnt.pl
Już spadek po pierwszym meczu-przegranym ???-tak samo można powiedzieć o Lechu -też przegrał pierwszy mecz i to u siebie -Termalika dotrze się i moim zdaniem nie będzie dostarczycielem punktów -czy małe -wioski-miejscowości? nie mogą mieć "dużego"sportu -tam większa kultura kibicowania -niż molochy -Warszawa-Poznań -drugim takim klubem i miejscowością mniejszą od Niecieczy są Mostki w województwie Lubuskim -gdzie wygrali III ligę -ale awans do II ligi odstąpili Wejcherowowi -kłopoty z licencją stadionu -a nie chcieli grać na obcych boiskach -tak że małe wioski też wniosą coś do tego dużego sportu -trzymam kciuki za Termalikę -Noto

takauwaga - 21 lipca 2015, 8:18:52 - *.eimperium.pl
Ja pozdrawiam system sprzedaży biletów. Czekałem dobrą godzinę, a przede mną było zaledwie 15 osób. Nie widziałem nawet bramki, bo jak widać nie wolno kupować biletów przed meczem. Następne mecze już tylko w telewizji, aż nauczycie się organizacji.

ciapek - 21 lipca 2015, 8:48:20 - *.play-internet.pl
Ludzie coscie sie tak termaliki uczepili? Zdobyli tyle punktów ile trzeba wiec zasluzenie awansowali. Zapracowali sobie na to. A wasze wielkie kluby (Lublin, lodz, Rzeszów itd) są na tyle nieudolne ze widocznie nie zasluguja na e-klase

sdf - 21 lipca 2015, 8:58:01 - *.play-internet.pl
Widać wyraznie braki w obronie: Czerwiński najlepszy środkowy obrońca I ligi, grający na wysokim poziomie Kopacz, a także zawodnik. który był na wypożyczeniu ale został prawdopodobnie sprzedany do Ferencvarosu Nalepa.. A mówiłem już dawno że należałoby kupić lub wypożyczyć gracza który eksplodował talentem stając się najlepszy lewym obrońcą I ligi czyli Stępińskiego z Płocka.Trzeba koniecznie kupić dobrego środkowego obrońcę np. poszukać na Słowacji bo to niedaleko i wydaję się być dobrym kierunkiem raczej niedrogim.

mario - 21 lipca 2015, 9:01:05 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
Mecz naprawdę ciekawy,Termalica jak na inauguracje grala odważnie pilka do przodu,bez zbędnych kalkulacji,a jedna bramka w plecy to nic strasznego. Brawo trener Mandrysz,widac myśl w jego podejściu do zespołu beniaminka...to się dopiero zaczelo,Termalica jeszcze pokaze pazurki.-Kibic Slaska Wroclaw

JohhnyKSG - 21 lipca 2015, 9:16:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie wiem z czegi śmieja tu niektórzy??! wasza liczba na wyjazdach nigdy nie powala,a z Niecieczy przyjechali Ci,którzy chcieli i mogli,tym bardziej w poniedziałek...Ilu was było na śląskim w Chorzowie? Pamietacie? Bo z Zabrza było na Derbach 16.500 kibiców,a zapotrzebowanie było na 30.000 biletów...

Pococi - 21 lipca 2015, 10:27:51 - *.static.system77.pl
Czytając wasze nędzne niektóre komentarze ze ona spadnie , po 1 nieciecza ma Pleve za granicy, który siedział na ławie wraz z Foszmańczykiem a trener sprawdzał nowych..
I tak te transfery dziadowski grali. Piast grał piłą byłem na meczu, jestem kibicem termaliki. Gliwice zobaczymy się w nastépnym meczu, rozwalimy was.

Pococi - 21 lipca 2015, 10:32:13 - *.static.system77.pl
@PG 3 autokary.

Acodoc - 21 lipca 2015, 10:33:54 - *.static.system77.pl
Jakich 14 kibiców niedopalony dzieciak

Cympaj - 21 lipca 2015, 12:15:05 - *.static.ip.netia.com.pl
Termalica stremowana debiutem i dodatkowo zastraszona wysokim pressingiem i agresywnym odbiorem (Piast 29 fauli, Termalika 6!), widać nikt tak z nimi nie grał w I lidze. Wypadli ogólnie słabo praktycznie w każdym elemencie. Piast dokonał rzezi w kadrze i obkupił się obficie w Słowian, ale wróżby były złe. Jednak na boisko wyszedł stary trzon z potrafiącymi grać w piłkę Badią, Zivcem, Hebertem i Klepczyńskim uzupełniony tylko trzema nowymi. Beniaminek okazał się idealnym przeciwnikiem na ten moment - miękkim, pasywnym, bez indywidualności wymagających specjalnej troski. Nespor i Vacek zagrali obiecująco. Typowany na następcę Wilczka Barisic został na ławie, wszedł za to 19-letni Musiolik i to już w 60. minucie. Widać, że przyszedł z III ligi, bo tempo gry, które siadło w drugiej połowie i tak było dla niego za wysokie.
Za to wyskoki do główek były zastanawiająco za niskie, jak na grajka wzrostu 190 cm. Pietrowski już zaczął pracować na miano Podgórskiego-bis. Starty, zachwiania i napędzanie chaosu zamiast przytomnego przytrzymania piłki. Karuzela dopiero ruszyła i po jednym obrocie nie ma rozdawać spadków. Termalica może spokojnie podciągnąć się do poziomu ekstraligowej szarzyzny. Piast wygląda na zadomowionego w tej szarzyźnie na tyle, żeby przetrwać nawet rewolucję w składzie.

wer - 21 lipca 2015, 12:26:12 - *.ennet.pl
Mraz wam dupe uratuje,pozdrowienia z lubelszczyzny,dziekiza to co grałes

syfioRz - 21 lipca 2015, 14:09:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
4 tysiące w gliwicach,4 tysiące w chorzowie...i oni chcą Śląskiem zawładnąć :-),połączcie te mizerne,słabe kluby,to przynajmniej 8 tysięcy będzie jako tako wyglądać.bRudasowo-kurczakowy klub sportowy "BKKS" Chorzów-Gliwice!

Hujto - 21 lipca 2015, 14:28:10 - *.play-internet.pl
To tak jak Kaiserslautern w sezonie 1997/98, tak?

@syfiorz - 21 lipca 2015, 15:53:54 - *.adsl.inetia.pl
odezwała się cygońsko-kloszardowa wspólnota wzajemnej adoracji!jedni graja w blaszanym garażu a drudzy przez 6 lat stadionu skończyć nie mogą,magnaty i biznesmeny zafajdane!

. - 21 lipca 2015, 20:17:32 - *.ilabs.pl
ściągnąć czy wypożyczyć dwóch dobrych pomocników i obrońce na pżykład Pawłowski Lechia, Alvarinio Zawisza, Wacławczyk

pawlo41 - 21 lipca 2015, 20:32:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obydwie druzyny będą walczyć o utrzymanie wraz z Ruchem i Łęczną.Czarny koń tego sezonu to Cracovia.Jak Wisła przegraz Cracovią a przegra to nastepny mecz ma z Lechem i pewnie po 3 potkaniach będzie miała zero punktów niezłe jaja.

KCH - 21 lipca 2015, 21:59:48 - *.centertel.pl
Termalica albo taka słaba albo ich trema zjadła. Obejrzałem 3 mecze pierwszej kolejki i stwierdzam że zdecydowanie najciekawiej w Kielcach. Mecze w Krakowie i Gliwicach gdzie raptem było po 15-20 minut przyzwoitego kopania nawet się nie umywają.

iujjj - 22 lipca 2015, 14:30:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl