25 lipca 2015, 22:24:01 - mistico
Robak ukąsił Lechię

Lech Poznań wygrał 2-1 (1-0) na własnym stadionie z Lechią Gdańsk w meczu 2. kolejki Ekstraklasy. Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił Kasper Hämäläinen, a goście odpowiedzieli trafieniem Rafała Janickiego. W doliczonym czasie gry gola na wagę trzech punktów zdobył Marcin Robak.

W 7. minucie spotkania Szymon Pawłowski zagrał na wolne pole do Marcina Robaka, a ten ruszył na bramkę gości i mocno uderzył z ostrego kąta wprost w Marko Maricia. Trzy minuty później Adam Buksa próbował z trzydziestu metrów zaskoczyć Jasmina Buricia, ale bośniacki bramkarz pewnie złapał futbolówkę. Po chwili Piotr Wiśniewski zbiegł do środka z prawego skrzydła i kopnął w boczną siatkę. W 19. minucie Mario Maloča fatalnie zagrał na własnej połowie i piłkę przejął Darko Jevtić, który natychmiast odegrał do Kaspera Hämäläinena. Przez nikogo nie atakowany Fin zdecydował się na strzał z 25 metrów, a futbolówka odbiła się jeszcze od dalszego słupka i wpadła do siatki. Siedem minut później po sprytnie rozegranym rzucie wolnym przez Lechię uderzenie Ariela Borysiuka zostało zablokowane. W 36. minucie Lechia przeprowadziła kontratak. Sebastian Mila podał na lewą stronę do Wiśniewskiego, a ten zbiegł do środka i zza pola karnego nie trafił w bramkę. Dwie minuty później Jevtić zagrał na prawe skrzydło do Tomasza Kędziory, który natychmiast wstrzelił piłkę w pole karne do Robaka. Napastnik Lecha uderzył po ziemi, lecz Marić wykazał się refleksem i obronił. Po chwili bramkarz gości pewnie złapał futbolówkę po strzale Łukasza Trałki z dystansu. W 43. minucie po dośrodkowaniu Wiśniewskiego z rzutu wolnego Maloča główkował nad poprzeczką.

Chwilę po przerwie Hämäläinen zagrał na prawą stronę do Jevticia. Szwajcar zbiegł do środka i uderzył w środek bramki. Marić nie miał problemu z obroną. Sześć minut później Daniel Łukasik podał z rzutu wolnego na środek do Borysiuka, a ten zza pola karnego uderzył tuż nad poprzeczką. W 68. minucie Łukasik zacentrował z rzutu wolnego, Grzegorz Kuświk uprzedził w polu karnym próbującego interweniować Buricia, ale napastnik Lechii główkował nad bramką. Trzy minuty później Michał Mak mocno strzelił z powietrza z dystansu. Bramkarz Lecha miał problemy z obroną, ale ostatecznie złapał futbolówkę. Po chwili Barry Douglas uderzył z trzydziestu metrów zbyt lekko, by zaskoczyć dobrze dysponowanego Maricia. W 75. minucie Bruno Nazário dośrodkował z rzutu rożnego, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Rafał Janicki i głową pokonał Buricia. Minutę później Robak niecelnie główkował po zagraniu Gergő Lovrencsicsa z lewego skrzydła. Po chwili Lovrencsics bardzo mocno kopnął z ostrego kąta, Marić odbił piłkę przed siebie, a nadbiegającego Robaka zdołał w ostatnim momencie uprzedzić Maloča. W 84. minucie Douglas ostro wstrzelił futbolówkę w pole karne, lecz Marić przytomnie uprzedził nadbiegających rywali. W doliczonym czasie gry Lech objął prowadzenie po składnej akcji. Lovrencsics podał do Dariusza Formelli, a ten szybko odegrał do Trałki. Kapitan Lecha natychmiast zagrał do Denisa Thomalli, który wyłożył piłkę Robakowi, a jemu pozostało strzelić z kilku metrów do pustej bramki.

25 lipca 2015, 20:30 - Poznań (Inea Stadion)
Lech Poznań 2-1 Lechia Gdańsk
Kasper Hämäläinen 19, Marcin Robak 90 - Rafał Janicki 75

Lech: 1. Jasmin Burić - 4. Tomasz Kędziora, 35. Marcin Kamiński, 5. Tamás Kádár, 3. Barry Douglas - 10. Darko Jevtić (62, 11. Gergő Lovrencsics), 6. Łukasz Trałka, 15. Dariusz Dudka, 19. Kasper Hämäläinen (74, 18. Denis Thomalla), 8. Szymon Pawłowski (69, 28. Dariusz Formella) - 22. Marcin Robak.

Lechia: 50. Marko Marić - 23. Grzegorz Wojtkowiak, 2. Rafał Janicki, 22. Mario Maloča, 3. Jakub Wawrzyniak - 18. Adam Buksa, 8. Daniel Łukasik, 16. Ariel Borysiuk, 6. Sebastian Mila (60, 10. Bruno Nazário), 11. Maciej Makuszewski (68, 9. Michał Mak) - 14. Piotr Wiśniewski (46, 30. Grzegorz Kuświk).

żółte kartki: Dudka, Lovrencsics - Łukasik, Kuświk.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

klopsik - 25 lipca 2015, 22:25:53 - *.szczecin.mm.pl
Cóż udało się pyrom ale ważne że Portowcy im dokopali.

Murphy - 25 lipca 2015, 22:27:27 - *.dynamic.chello.pl
Lech ma ciągle problem ze stałymi fragmentami gry. No i szczerze mówiąc przespał z 15 minut w drugiej połowie, dlatego Lechia mogła strzelić gola.
Za to druga bramka dla Lecha prawdziwa koronkowa akcja. Oby więcej takich w lidze.
Ogólnie fajne spotkanie.

Wrocław - 25 lipca 2015, 22:27:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak za dużo tytułów mistrza Polski zdobywa Legia, Wisła, Lech. A szkoda, bo i Wrocław i Gdańsk mogiby od czasu do czasu coś zdobyć.

1929p.n.e. - 25 lipca 2015, 22:28:52 - *.dynamic.chello.pl
w tym rok Lechia walka u utrzymanie niestety, no chyba że jakoś szybciej sobie z Brzeczkiem podziękują za współpracę.

judasz - 25 lipca 2015, 22:29:18 - *.bb.online.no
Popis sędziego w 2. połowie żenujący. Każda sytuacja gwizdana dla Lechii. Jak już nie gwiżdże drobnego kontaktu, to niech tak robi w obie strony. Po za tym, uderzenie przeciwnika bez gry to powinna być czerwona. A gdy piłkarz leży na boisku i sedzia przerywa grę, zawodnik to powinien opuścic boisko. A Robak miał najłatwiejsza bramkę w życiu.

arkowiec - 25 lipca 2015, 22:29:21 - *.dip0.t-ipconnect.de
Tylko nie smiac sie z Mili.

vuko - 25 lipca 2015, 22:29:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oglądam mecze Lechii i za każdym razem widzę to samo tzn brak pomysłu na grę. Jedyne co dobrze wychodzi to gra między stoperami od lewej do prawej. Brzęczek ciągle rotuje tym składem po 3-4 zawodników i nie ma stabilności. Czy aby Brzęczek jest odpowiednim trenerem w Lechii ? W Lechii chcą poprzez zrobienie wielu transferów, sukcesu od ręki a Brzęczek dopiero się uczy trenerki i sukcesu nie zrobi.

Wrocław - 25 lipca 2015, 22:29:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego nie jest tak, że zamiast Legia, Wisła i Lech tytuły Mistrza Polski i puchary polski nie zdobywają Śląsk Wrocław i Lechia Gdańsk. Liczyłem na gola w ostatniej minucie, ale strzelonego przez Lechię.

TP - 25 lipca 2015, 22:30:31 - *.dynamic.chello.pl
Bravo Lech, gratki z Cracov(i)a. Powodzenia z FC Basel.

ii - 25 lipca 2015, 22:31:56 - *.dynamic.mm.pl
Brzęczek obstawił ostro u bukmachera że nie doczeka 5 kolejki jako trener Lechii.

zdziwiony - 25 lipca 2015, 22:32:01 - *.elblag.vectranet.pl
Lechia na czele , jak odwrócimy tabele.Brzęczek zostań w Lechii do końca Świata, a nawet o jeden dzień dłużej. Brawo Leszek!

KonradVale - 25 lipca 2015, 22:32:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech nic nie grał, ale na beton z Gdańska pod wodzą wuefisty to wystarczyło..

ver - 25 lipca 2015, 22:33:10 - *.warszawa.vectranet.pl
Za tydzień Lechia przegrywa ze Śląskiem i nowym trenerem Ole Gunnar Solskjeaer?

TAG - 25 lipca 2015, 22:34:55 - *.play-internet.pl
Za tydzień, to lechia gra z pogonią.

ekspert - 25 lipca 2015, 22:36:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Termalica i Zagłębie/Lechia spadek. Pewne info.

TAG - 25 lipca 2015, 22:36:28 - *.pools.spcsdns.net
lechia cudzoziemska znowu w plecy

Kuchenkorz - 25 lipca 2015, 22:36:37 - *.76.173.151
Zgodnie z KRS od 2006 roku amica wronki gra pod nazwą lecha poznań. Całe 9 lat historii biało-niebieskie pionki jesteście amica wronki

fd - 25 lipca 2015, 22:36:57 - *.sileman.net.pl
Tak... sir Alex

Racovek - 25 lipca 2015, 22:37:31 - *.dynamic.mm.pl
No to teraz treneiro Brzęczko może się pokazać :D
niczym na naszym Rakowie :D
Lewa-Prawa, Lewa-Prawa, brak pomysłu. Bramki z przypadku strzelane. A! Zapomniałbym.. Lechici przegrali bo zabrakło cwaniactwa, doświadczenia i szczęścia

ketchup - 25 lipca 2015, 22:37:50 - *.play-internet.pl
Lechia mistrz !!!
Pewne info !

edd - 25 lipca 2015, 22:38:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Wrocław No ale Śląsk zdobył całkiem niedawno mistrzostwo, w 2012.
A dlaczego akurat Legia, Wisła i Lech, a nie Lechia i Śląsk? Widocznie są po prostu lepsi a Lechia chce podobno walczyć o mistrzostwo, a do pucharów się dostać nie mogą, ba walczą do samego końca o.... pierwszą ósemkę. A i tak na koniec tą "bogatą" Lechię wyprzedzają takie kluby jak Ruch czy właśnie Śląsk, które z kasą to najlepiej nie mają..

karpik - 25 lipca 2015, 22:41:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śląsk i Termalica/Lechia spadek. Pewne info.

kopacz - 25 lipca 2015, 22:42:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechia podobno ma grać zamiast Śląska i Jagiellonii w pucharach? Żenada!

Q - 25 lipca 2015, 22:43:31 - *.free.aero2.net.pl
Lechia jest słaba i nieprzygotowana do sezonu. Wuefista Brzęczek na tym nie skończy. On pokazał co potrafi w Częstochowie, gdzie zmarnował Rakowowi 3 lata.

porto - 25 lipca 2015, 22:44:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
a już myślałem że mi Lech kupon zawali a tak 3 stówki do przodu;-)czekasz ostatni mecz i psikus..

X - 25 lipca 2015, 22:44:41 - *.play-internet.pl
W Gdańsku to najlepiej wychodzą sparingi z Wolfsburgami i innymi Schalkami

St - 25 lipca 2015, 22:45:35 - *.dynamic.chello.pl
Dziwna ta polska liga. Lech prowadzi i panicznie broni wyniku. Lechia dominuje. Wrównanie i sytuacja się odwraca. Jeśli Lechia do spadku,jak twierdzą niektórzy to co napisać o Lechu?

elber - 25 lipca 2015, 22:50:23 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Znowu Lechia bez punktow!Choc szczesliwie dla Lecha gdyz gol padl w doliczonym czasie,ale pokazali poznaniacy ze remis to dla nich za malo w tym meczu.Lechia pierwszego gola stracila po katastrofalnym bledzie Maloci.Dlugo tez spotkanie bylo kontrolowane przez gospodarzy.Udana zamiana Mili na Nazario, oraz Maka za Manuszewskiego dala Lechii troche mocy w ofensywie.Ladny gol Janickiego na 1-1 i tradycyjnie koniec gry bialo-zielonych.Przy drugim golu(bardzo ladnym),znowu Maloca byl zawodnikiem ktory zaspal.Dwa kroki do przodu i Robak zostalby na spalonym.Gratulacje dla Kolejorza.Jeszcze jedna mala uwaga:komentatorzy canal+ prowadzacyten mecz to wielkie nieporozumienie.Denny i tendencyjny komentarz absolutnie nie obiektywny.

tusiekx - 25 lipca 2015, 22:57:44 - *.dynamic.mm.pl
Tak bym to widział
Buric (5) - Większość meczu ok ale błędy przy wyjściach do piłki zupełnie niepotrzebne
Douglas (6)- W obronie może być plus dobre dośrodkowania.
Kadar (4)- Przez tego Pana Lech może odpaść z pucharów..
Kędziora(6)- Stabilnie, mógł mieć asyste ale sam sobie padania nie wykończy.
Trałka (7) - Lider środka pola
Dudka (5)- Stabilnie... ledwie wystarczyło na Lechie. Na Basel musi być Karol bo oni on ani Teteh nie podołają.
Pawłowski (4+) - Plus za aktywność ale no ku!wa ile można mieć niecelnych podań.
Hamalainen (7)- Skuteczny, bramka a ponadto bez niego akcje Lecha idą jak po grudzie.
Jevtic (5+) - Nie jego wina, bo on nie był i nie będzie skrzydłowym. Dobra technika i również stara się upłynńić grę.
Robak (6+) - Dużo walczył, starał się. Gdyby nie gol byłoby 6 ale to jeszcze nie to. W meczu z Basel nie podoła.
Tomalla (6+)- Super asysta, dobra technika. W meczu o lige mistrzów może podołać, ze względu na szybkość, która może być kluczowa przy kontrach.
Gergo (7) - Ma wszystko to co Pawłowski tylko jeden level wyżej. Jak tylko będzie gotowy musi grać od 1 minuty bo to jedeny klasowy skrzydłowy w kadrze Lecha na ten moment.
Formella (5) - Stara się ale ma tak duże braki że nigdy nie będzie kluczowym graczem. Wieczny rezerwowy, nie przypominam sobie żeby kiedyś choć raz był zawodnikiem robiącym różnice. Mistrz przeciętności.

1908 - 25 lipca 2015, 23:00:49 - *.free.aero2.net.pl
Wieczna zgoda ŁKS % LECH Poznań ! Zawsze razem. Supeeer byłoby gdybyście na naszą rzecz zerwali zgodę z Arką i Cracovią a my z Zawiszą i Resovią. Bo Liczy się w Polsce tylko ŁKS i LECH. Ryk nasz wszystkich zagłuszy w całej Polsce

w - 25 lipca 2015, 23:12:12 - *.bb.sky.com
zęby bolą aż do teraz...przeraźliwie słaby mecz...z obu stron.

bobek - 25 lipca 2015, 23:19:39 - *.cg-dialup.net
basel punktuje w lidze zgodnie z oczekiwaniami natomiast lech/amica nie gra nic nadzwyczajnego,tzn.czegoś co mogłoby zaskoczyć i zaszokować gości z bazylei tak więć diagnoza jest jedna:masakra i rzeź niewiniątek z polski.tak więc pozostaje 4 runda kwalifikacyjna LE,i modlenie się o to aby trafić na jak najsłabszego przeciwnika który będzie w zasięgu polaków,ale i to nie jest takie oczywiste w świetle coraz bardziej nasilającego się zjawiska coraz większego zacierania się różnić między słabymi a mocnymi i zastoju polskiej piłki

1945 - 25 lipca 2015, 23:20:04 - *.rzeszow.mm.pl
jak się nie ma napastnika z prawdziwego zdarzenia to i wyniki są jakie są. W meczu z Cracovią bez budy, tutaj strzelił obrońca... Niech więcej skupują nie wiadomo jakich zawodników. Tak się jarali tym obrońcą Maloca i pięknie przyasystował przy pierwszej bramce Lecha. To nie jest skład piłkarski tylko węgla i papy z chłopkiem-rzemieślnikiem Brzęczkiem...

bob1 - 25 lipca 2015, 23:22:24 - *.as43234.net
szczerze mówiąc to lepiej bez żadnych sztam - co to ma znaczyć!! owszem łączy nas piłka ale klub jest tylko jeden - KSG od kołyski aż po grób.

beRciksiem - 25 lipca 2015, 23:24:22 - *.dynamic.chello.pl
pierona tyle milonów i godania i znowu baty, a niebiescy cały czos za ochłapy swietna gro a lechia danzig miliony i baty he he

jarock - 25 lipca 2015, 23:26:39 - *.free.aero2.net.pl
Pozdro dla Arki !

Typer - 25 lipca 2015, 23:32:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech - Basel 0 :3

zyga - 25 lipca 2015, 23:41:25 - *.dyn.telefonica.de
Dlaczego Lechia nie zatrudniła tego Robaka a jakiegoś tam Maka,Buksę, Kuświka, etc. Czyżby uznali go za nieprzydatnego ?

nyrol - 25 lipca 2015, 23:42:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nyrol Legenda Wildy Pozdrawia Skins Braci z Gdańska Sztam Wolf i ŚP Duffo Byliście lepsi piłkarsko!!! A Mecz Bez Kibiców Lechii widać tylko 11000 junków wsi liatar co po sługuś!!!!! Pozdrawia Warta Rodowita i Narodowa Tylko PIS Wilda 200 % Warta!!! Derby 11.11.2015 na Wildzie!!!

nyrol - 25 lipca 2015, 23:54:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mała triada łks amica polunia bytom i derka z łopola!!!!

DENIS - 25 lipca 2015, 23:59:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry wróżba na Bazyleję

bob - 26 lipca 2015, 0:01:53 - *.173.27.135.tesatnet.pl
Nyrol - zamiast tego świństwa "mocarza" lepiej wypij mleko dziecko a poza tym dobranocka już dawno była

simon - 26 lipca 2015, 0:07:54 - *.15.213.45
Lech był lepszy, ale chciał to rozstrzygnąć minimalnym nakładem sił, bo Bazylea tuż tuż.
Powodzenia

Dariusz - 26 lipca 2015, 0:28:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechii proponuję przed każdym mecz w lidze sparingi urządzać z drużynami lepszymi od siebie i podniecać się wspaniałą grą z Wolfsburgiem, Schalke 04 teraz Juventus, brawo a liga leży leży.

DENIS - 26 lipca 2015, 0:38:38 - *.centertel.pl
Lech odpadnie z Basel juz po pierwszym meczu.Pewne info.

Q - 26 lipca 2015, 0:40:10 - *.169.1.220
Ten wuefista trenujący Lechię to kompromitacja. Brzęczek przez 3 lata nie potrafił nic osiągnąć z Rakowem Częstochowa, prezes się wk...ł i Brzęczka wywalił. Wtedy tę miernotę zatrudniła Lechia. To jest kabaret.

zdziwiony - 26 lipca 2015, 1:08:58 - *.elblag.vectranet.pl
@knurów nawet Ruch Wielkie Hajduki , ostatnią oprawę przygotował po angielsku , a nie w swojej śląskiej gwarze , hipokryci jesteście i tyle , a tacy Ślązacy , prawdziwszy od prawdziwych ! Pisz coś jak już , od początku do końca w gwarze , albo jak ty to mówisz w naszym języku !

skandal - 26 lipca 2015, 1:37:55 - *.icpnet.pl
Wg statystyk nc+ sędzia odgwizdał 26 fauli Lecha i 11 Lechii. Chyba każdy kto oglądał mecz widział, że oba zespoły grały z podobną agresywnością i mniej więcej tyle samo razy przekraczały przepisy. Z czego zatem wynika tak rażąca różnica w liczbie fauli odgwizdanych przez arbitra? I pytanie drugie: dlaczego Kuświk nie otrzymał czerwonej kartki za zdzielenie łokciem Douglasa?

kibol - 26 lipca 2015, 5:07:39 - *.mtp.com.pl
Stefański dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jan z Pozn - 26 lipca 2015, 5:27:24 - *.opera-mini.net (*.172.252.185)
Lechia jest słaba a Lech cienki zobaczycie to w meczach z FC Basel.

Lechia75 - 26 lipca 2015, 5:40:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kuchenkorze a dlaczego w meczu z Pogonią wasz Abdul nie dostał czerwonej kartki. Widzicie tylko faule u innych a swoich już nie.

Ghhh - 26 lipca 2015, 6:28:13 - *.dynamic.chello.pl
Zanujaccy mecz, zenujaco slaby Lech, kopia sie po czolach, zero pilki, padlina ktorej nie dalo sie ogladac.

skandal - 26 lipca 2015, 9:14:22 - *.dynamic.chello.pl
sędzia pomagał pyrom tak bezczelnie że szkoda gadać i do tego przedłużył mecz o tyle żeby tylko pyry wygrały.

adamus - 26 lipca 2015, 9:55:33 - *.opera-mini.net (*.77.60.113)

Przemek051 - 26 lipca 2015, 10:48:57 - *.239.247.145
Smiejecie się z frekwencji Łęcznej Bełchatowa a jak na Poznań to frekwencja mizerna....

Hafn - 26 lipca 2015, 10:49:32 - *.85-237-175.tkchopin.pl
"Z czego zatem wynika tak rażąca różnica w liczbie fauli odgwizdanych?" To ty chyba inny mecz oglądałeś. Samego Makuszewskiego 7 razy pod rząd bezmyślnie kopali, za każdym razem słuszny faul. Douglas na Buksie to kolejne 7. Masz różnicę, mają szczęście że tylko tyle żółtych dostali. Tu jak zwykle dwie piękne bramki a same brednie ;-) w komentarzach.

Lipiny - 26 lipca 2015, 11:33:18 - *.echostar.pl
Kibice Lecha na SUN RISE festiwal w Kołobrzegu !.

arkowiec - 26 lipca 2015, 12:19:05 - *.dip0.t-ipconnect.de
Ale sie Betony podniecaja faktycznie Lech zagral slaby mecz ale wystarczylo ze ostatnie 10 minut przycisnal i mizerna Lechia padla na kolana.

Arek - 26 lipca 2015, 13:13:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po meczach Jagiellonii i Śląska w pucharach można było przeczytać komentarze jak to Lechia powinna grać w pucharach ile to by nie zdobyła itd. itd. A prawda to jest taka, że Lechia to najprawdopodobniej jeszcze w pierwszej rundzie by odpadła i po Lechii. No ale jak się skacze z radości po remisie z Legią, który nic im nie dawał to czego się spodziewać? Lechia to sobie może grać o pucharek lodów z Schalke i juve, bo poważne puchary to niech sobie wybiją z głowy. @wrocław, od takich mistrzów jak Śląsk i Lechia uchowaj nas Boże!

Kolokolo - 26 lipca 2015, 13:59:06 - *.dynamic.chello.pl
Mecz taki sobie ale to co robil sedzia w 2 polowie to jakis zart wszystko gwizdane pod Lechie zenada a to jak szla kontra Lecha a zawodnik Lechii podnosil sie w polu karnym i sedzia przerywa gre to jakis zart.

Neutral60 - 26 lipca 2015, 14:31:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wreszcie trafił!!W tym meczu jednak zmarnował kilka "setek" !!! Martwi mnie słaba forma Burića.

zakretka d - 26 lipca 2015, 18:35:25 - *.as43234.net
lechia slabiutkakaaaa bardzoo i bez mistrza na zawsze

Hhf - 26 lipca 2015, 18:44:12 - *.dynamic.chello.pl
Zapraszam na transmisje Legii hahaha tak sie gra w pilke a nie kopie po czolach hehehe zanujacy Lech

aom - 26 lipca 2015, 21:23:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@bobek masz racje
z Basel bedzie szybko pozamiatane moze w pierwszym chocia z remisuja zeby nie bylo maskary...martwi mnie troche Lech w perspektywie LE bo widac ze na SuperPuchar pojechali na formie z czerwca ale teraz z meczu na mecz jest gorzej, czy dadza rade w koncu siernia dostac sie do pucharow, miejmy nadzieje ;)

axa - 26 lipca 2015, 23:03:09 - *.226.232.175