26 lipca 2015, 17:19:18 - mates
Debiuty Adama Matuszczyka i Jakuba Koseckiego w nowych klubach

Dwaj Polacy - Adam Matuszczyk i Jakub Kosecki - zadebiutowali w swoich nowych klubach w meczu 1. kolejki 2. Bundesligi, w którym zespół Matuszczyka Braunschweiger TSV Eintracht przegrał z zespołem Koseckiego SV Sandhausen 1-3 (1-2).

26 lipca 2015, 15:30 - Brunszwik (Eintracht-Stadion)
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1-3 SV Sandhausen
Jan Hochscheidt 29 - Florian Hübner 31, Andrew Wooten 41, Aziz Bouhaddouz 65

żółte kartki: Marcel Correia, Saulo Decarli - Jakub Kosecki, Stefan Kulovits, Leart Paqarada.

sędziował: Jochen Drees (Południowy Zachód).
widzów: 20 500.

Matuszczyk grał do 68. minuty, kiedy zmienił go Julius Düker, a Kosecki do 65. minuty, gdy zmienił go Marco Thiede. W bramce Eintrachtu całe spotkanie zaliczył Rafał Gikiewicz.

bb - 26 lipca 2015, 17:21:28 - *.adsl.inetia.pl
Jak zagrała Kosecka?

sl - 26 lipca 2015, 17:23:46 - *.dynamic.mnet-online.de
Ogólnie Matuszczyk słabo, Kosecki parę fauli wymusił, raz zakręcił w polu karnym obrońcami, bez szału. Gikiewicz za dużo szans nie miał przy bramkach.

j7 - 26 lipca 2015, 17:30:28 - *.094.216.pools.vodafone-ip.de
zwróccie uwagę ilu kibiców....

rrrrr - 26 lipca 2015, 17:34:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@j7
Niestety u Niemców to nawet na ligach regionalnych ludzie chodzą,a u nas im się nie chce,nawet w dużych miastach frekwencja mała

m.st.w. - 26 lipca 2015, 19:33:06 - *.dynamic.chello.pl
Nie przesadzajcie z tymi frekwencjami i ligami regionalnymi w Niemczech. Frankfurt to akurat 700-tysięczne miasto z potencjałem i wielkim stadionem. Raczej dziwcie się, dlaczego grają tak nisko.

do mstw - 26 lipca 2015, 19:54:19 - *.255.234.86
To nie ten Eintracht i nie te miasto.

Smoli - 26 lipca 2015, 20:31:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Prawda to że ta Kosecka zagrała z koszulką -tato ratuj jestem panienką?

jep - 26 lipca 2015, 20:36:36 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Brunszwik liczy sobie prawie 250 tys. mieszkańców, więc taka frekwencja może robić wrażenie

DENIS - 26 lipca 2015, 20:39:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak już jest że ktoś musi przegrać a ktoś wygrać ważne że chłopaki zadebiutowali Brawo

Dżem - 26 lipca 2015, 21:08:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy odnajdzie Tarasovsa

ran - 26 lipca 2015, 21:23:01 - *.dynamic.mm.pl
Wczoraj 2 gole Przybyło asysta Klicha gdzie news

misio rysi - 26 lipca 2015, 21:43:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
poczytajcie sobie jak tatuś tej "laluni" pogonił sędziego na meczu trampkarzy i żadna kara z tego tytułu go nie spotkała, pewnie go immunitet bronił hahahahaha

adadadadam - 27 lipca 2015, 9:01:48 - *.opera-mini.net (*.77.60.113)
Znalazł już tego co uderzył naszą panią??Kozak w rurkach.

ldz - 27 lipca 2015, 22:21:47 - *.opera-mini.net (*.238.67.146)