27 lipca 2015, 19:52:28 - MichalMKS
Łęczna lepsza w starciu Górników

W meczu kończącym 2. kolejkę Ekstraklasy Górnik Łęczna wygrał na własnym boisku z Górnikiem Zabrze 2-1 (1-0). Gole dla gospodarzy zdobyli Kamil Poźniak oraz Bartosz Śpiączka, dla gości trafił Roman Gergel.

W 9. minucie Grzegorz Piesio zagrał piłkę do Kamila Poźniaka, ten zwiódł Adama Dancha, po czym strzelił tuż obok słupka. Siedem minut później gospodarze wyszli na prowadzenie. Jakub Świerczok wycofał futbolówkę do Poźniaka, ten ograł Bartosza Kopacza i płaskim uderzeniem z szesnastu metrów umieścił piłkę w siatce. W odpowiedzi w 24. minucie Sergiusz Prusak z problemami złapał futbolówkę po strzale z rzutu wolnego przez Róberta Ježa. Siedem minut przed końcem pierwszej części gry doszło do przepychanki pomiędzy Łukaszem Mierzejewskim i Rafałem Kosznikiem. Efektem tego było usunięcie obu zawodników z boiska przez sędziego Pawła Raczkowskiego. W 45. minucie piłkę uderzoną przez Erika Grendela dobrze zablokował Tomislav Božić.

Sześć minut po wznowieniu gry goście doprowadzili do wyrównania. Mariusz Magiera dośrodkował futbolówkę z rzutu rożnego, Kopacz przedłużył ją do Romana Gergela, który pewnym strzałem pokonał Prusaka. W 67. minucie Łukasz Madej uderzył piłkę głową tuż obok słupka po dograniu z rzutu rożnego od Grendela. W dalszej fazie meczu działo się niewiele, żadna z drużyn nie potrafiła sobie stworzyć żadnej klarownej sytuacji do zdobycia gola. Dopiero w 82. minucie po kolejnej groźnej akcji gospodarze zdobyli zwycięską bramkę. Paweł Sasin wymienił podanie z Piesiem, po czym dograł piłkę do niepilnowanego Bartosza Śpiączki, który pokonał Sebastiana Przyrowskiego.

27 lipca 2015, 18:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 2-1 Górnik Zabrze
Kamil Poźniak 16, Bartosz Śpiączka 82 - Roman Gergel 51

Górnik Ł.: 79. Sergiusz Prusak - 22. Łukasz Mierzejewski, 23. Maciej Szmatiuk, 24. Tomislav Božić, 2. Leândro - 8. Grzegorz Piesio (87, 15. Grzegorz Bonin), 4. Veljko Nikitović, 7. Tomasz Nowak (46, 6. Paweł Sasin), 19. Kamil Poźniak, 11. Fedor Černych - 10. Jakub Świerczok (54, 18. Bartosz Śpiączka).

Górnik Z.: 33. Sebastian Przyrowski - 3. Mateusz Słodowy (79, 22. Kamil Cupriak), 26. Adam Danch, 2. Bartosz Kopacz, 21. Mariusz Magiera - 18. Łukasz Madej (87, 38. Bartosz Iwan), 7. Radosław Sobolewski, 8. Erik Grendel, 81. Róbert Jež (67, 6. Rafał Kurzawa), 4. Rafał Kosznik - 11. Roman Gergel.

żółte kartki: Leândro, Śpiączka - Kosznik, Grendel, Danch.
czerwone kartki: Łukasz Mierzejewski (38. minuta, Górnik Ł., za uderzenie przeciwnika) - Rafał Kosznik (38. minuta, Górnik Z., za drugą żółtą).

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 3824.

Kobi - 27 lipca 2015, 19:54:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łęczna lepsza, Zabrze słabiutkie.
P.S. Obie czerwone powinny być bezpośrednie!

lolek - 27 lipca 2015, 19:55:39 - *.play-internet.pl
Warzycha to nie jest gra na TAK.połowe tych starych dziadów Panie Maj do autu.młodych do gry.!

edi - 27 lipca 2015, 19:56:05 - *.CNet.Gawex.PL
Zabrze slabiutkie walka o utrzymanie

rafkas2168 - 27 lipca 2015, 19:56:22 - *.146.83.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
gratki dla Łęcznej a żabole zawsze w naszym cieniu R

bob1 - 27 lipca 2015, 19:56:22 - *.as43234.net
Zabrze - spadek - pewne info - bez napastnika - to de..le ten sztab w zabrzu.

slazak - 27 lipca 2015, 19:57:07 - *.adsl.inetia.pl
Pierwsza ósemka mogłaby wyglądać identycznie po 30 kolejkach Byłoby bardzo ciekawie...

Juninho - 27 lipca 2015, 19:57:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
na meczu ekstraklasy 3824 widzów, beka, na 3 lige w niemczech przychodzi po 30 tysiecy

Majki - 27 lipca 2015, 19:58:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiedziałem że pozostawienie Roberta "brak pomysłu na grę" Warzychu to błąd, ale co tam, zarząd wie lepiej, to teraz ciężka walka o utrzymanie.

Zabrzański - 27 lipca 2015, 19:58:52 - *.dynamic.chello.pl
Brawa za tytuł!prawdziwy Górnik jest jeden!

kola - 27 lipca 2015, 19:59:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak słabego Zabrza nie było od lat słabi trenerzy pomysły się wyczerpały. Tylko walka o utrzymanie

hura - 27 lipca 2015, 19:59:08 - *.net011-g2.isko.net.pl
brawo Górnicy z Łęcznej wskazany taki sam wynik z legiom

abc - 27 lipca 2015, 19:59:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przyroś w formie jak ten gość znajduje robotę w Ekstraklasie? Jeszcze rozumiem ławkę w Zagłębie Lubin ale plac w Zabrzu?

EWA - 27 lipca 2015, 19:59:49 - *.93.58.57
bankrut z zabrza spadek - taki zespol nie powinien byc w ekstraklasie

kibic - 27 lipca 2015, 20:00:22 - *.mlawa.vectranet.pl
Bo w Niemczech 3 liga jest mocniejsza tam przynajmniej kluby stać na napastnika nie tak jak Górnik

gladek - 27 lipca 2015, 20:00:31 - *.ennet.pl
Juninho- nie jestes w niemczech tylko w Polsce. Pamietaj tez, ze kibice nie graja tylko pilkarze. Wyczowam zazdrosc.

kibic - 27 lipca 2015, 20:01:57 - *.mlawa.vectranet.pl
Też uważam że ten klub nie powinien grać

ts fun - 27 lipca 2015, 20:03:31 - *.33.77.47
Pozdrowienia dla Śpiącego z Bielska! Co mecz bramka? Pięknie!!!!

Marek - 27 lipca 2015, 20:06:48 - *.free.aero2.net.pl
Takich prostaków jak Mierzejewski to powinno się zawieszać przynajmniej na 10 meczów. Trzeba tępić takie prostackie zachowania, które stały się już symbolem agresji boiskowej. Powstrzymałbym się z ocenami,bo gdyby nie kartki to ten mecz pewnie by wyglądał zupełnie inaczej.

1234 - 27 lipca 2015, 20:09:52 - *.centertel.pl
kara za podłorzenie się amice

edd - 27 lipca 2015, 20:09:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@hura z LEGIOM to raczej nie wygracie

sss - 27 lipca 2015, 20:14:53 - *.dmz.zamek.net.pl
Mierzejewski już na Ruchu ostatnio prowokował. Coś mu przygrzało latem i teraz sobie dwa mecze odpocznie

Iniesta - 27 lipca 2015, 20:15:59 - *.zabrze.vectranet.pl
Brawa dla zarządu jesteście wybitnymi znawcami piłki nożnej!Skład na ten sezon po prostu rewelacja ,szczególnie bramkarz i dwóch nowych obrońców jak można ich tak nazwać wymiatają.Idymy na maistra jak co roku zresztą!A co tam ale będziemy mieć najładniejszy i największy stadion w pierwszej lidze!A niech nam zazdroszczą.

barti - 27 lipca 2015, 20:17:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Łęcznej są same odpady ci nie chciani z innych klubów np szałachowski z legii

obiektywni - 27 lipca 2015, 20:18:51 - *.centertel.pl
Niezły start Górnika Łęczna w ten sezon. Najpierw gładka wygrana z bankrutami w chorzowie 2-0 a dzisiaj 3 pkt w meczu pełnym kartek.

GZ - 27 lipca 2015, 20:19:20 - *.adsl.net.t-com.hr
Iniesta, pierwszej ligi nie będzie bo to oznacza koniec Górnika. a moze z braku pomysłów, skąd dalej braćpieniądze ,właśnie tak ma być.

macko - 27 lipca 2015, 20:19:31 - *.146.96.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I to wszystko za grube publiczne miliony? Za obligacje na prawie 35%!!! Ludzie pobudka!!!

bu - 27 lipca 2015, 20:20:08 - *.dyn.telefonica.de
nie ma lepszego tormana w Polsce jak stary knut przyrowski co jest cienki jak cwist..

hubi - 27 lipca 2015, 20:20:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
tyn Przyrowski zamiast chytać to ino morda dre , my sie go pozbyli bez żalu

koxu - 27 lipca 2015, 20:20:49 - *.cdma.centertel.pl
Obydwa górniki grały piach i obydwa powinny spaść ale sa w ekstraklasie jeszcze gorsze ekipy np.termalica

Gliwice - 27 lipca 2015, 20:21:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łęczna dobry mecz i to już drugi z rzędu.

Poiuytrewq - 27 lipca 2015, 20:22:43 - *.205.70.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W bramce Górnika powinien wisieć ręcznik.Przyrowski to drewno.Życze Górnikowi jak najlepiej.ale z tym bramkarzem nie dacie rady.Pozdrawiam kibiców Górnika.

R - 27 lipca 2015, 20:24:05 - *.205.79.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z Ruchi sie smiali tydzień temu , a teraz sami dostali szmary

kibic - 27 lipca 2015, 20:24:51 - *.mlawa.vectranet.pl
klątwa Hadaja trwa

hary - 27 lipca 2015, 20:26:34 - *.icpnet.pl
Wielkie gratulacje dla Gornika Łęczna z Poznania oby tak dalej teraz trudne drużyny

sowa - 27 lipca 2015, 20:27:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli Zagłębie Lubin spadek, są najsłabsi

R - 27 lipca 2015, 20:28:46 - *.205.79.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na forum placz lamynt przynajmiej idzie sie pośmioć

SG 1945P - 27 lipca 2015, 20:30:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@juninho - nigdy nie porównuj naszego kraju do Niemiec, gdyż tam jest inny świat. Popatrz jaka frekwencja była w ostatniej kolejce: na Legii 13082
na Lechu 13821, na Jadze 10653, na Pogoni 8658, na derbach Krakowa 12993,w poprzedniej na Śląsku 12662, w Gdańsku 14032. W Łęcznej relatywnie na mecze przychodzi najwięcej kibiców spośród całej EK, gdyż jest to miasto poniżej 25tysięcy.
Jak wobec powyższego do Łęcznej ma się ilość kibiców w w/w polskich metropoliach?.

rafi - 27 lipca 2015, 20:39:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
SG 1945P -a co ma do rzeczy liczba mieszkancow? W normalnym kraju klub bez kibicow gra co najwyzej w 3 lidze lub tez potrafi przyciagnac kibicow z calego regionu -patrz Wiesniaki z Hoffenhaim

BarPulpet - 27 lipca 2015, 20:43:15 - *.static.ip.netia.com.pl
Hajto przez 90% czasu antenowego przymilał się i słał oralne pieszczoty do Zabrza. Widać liczy, że nieistniejący prezes bankruta z Roosevelta zwolni w końcu trenera z niedokończoną podstawówką. Ale co tam wynik... Najważniejsze, że Provident przyznał pożyczkę i siedemnaście nowych krzesełek dokręcą w przyszłym miesiącu.

dfdf - 27 lipca 2015, 20:43:36 - *.205.110.242 (*.10.108.240)
Brawo dla Gornika Leczna, w tym sezonie walka o osemke.

Łęczyniak1 - 27 lipca 2015, 20:44:03 - *.lublin.mm.pl
Ludzie jestem z Łęcznej jak tu sie idzie po osiedlach kazdy mlody chlopak bluza Górnika w tym miescie to jest jedna atrakcja w nocy nieraz mozna uslyszec nasze przyspiewki jestesmy malym miastem ale nie odpuszczamy zadnego wyjazdu walczylismy o Górnika prawie 4 lata udalo sie zmienili nam nazwe ci wierni z Trybuny B zawsze beda na meczach czy w 300 czy w 1000 zawsze bedziemy to ze nasze miasto jest mniejsze nie oznacza tego ze niemamy fanatykow mamy porownajcie Warszawa stolica to tam powinno byc 40 tys albo i wiecej bo tam sa ludzie tam miasto jest duze ba bardzo duze a u nas na tyle ludnosci 3,4 to jest i tak sporo takze na Legi mam nadzieje caly stadion ave a co do meczu swietny w mecz w wykonaniu Górniczka jedziemy dalej nasz sen trwa oby wiecznie AVE!
Tylko Górnik Łęczna!

gz - 27 lipca 2015, 20:44:28 - *.adsl.net.t-com.hr
rafi , w normalnym kraju to decyduje o tym wynik sportowy a nie kibice czy inne układy pozasportowe

do sawk
Grzegorz Piesio, akurat dzisiaj zaskakująco dobrze. Przez redaktorów "ekstraklasa.net" wybrany do Jedenastki 2 kolejki ;)

jlechita - 27 lipca 2015, 21:06:46 - *.130.108.173
Do "wybitnego" znawcy KSG!!!!!! i,co znawco z przed tygodnia??????-gdzie ta twoja najleprza lewa strona w Polsce ??????-kompromitacja to za delikatne określenie!!!!!lepiej było by najgłupsza!!! przykro mi jako kibicowi GÓRNIKA!!!!!!!!Panie Warycha albo Pan nie nadaje się na trenera albo Pan ma problemy ze wzrokiem!!!!Co to za zmiana kolejny raz Cupriak za Słodowego!!!!-jednym nabić, a drugim wystrzelić!!!Kiedy panscy piłkarzyki łocznie z Kosznikiem i Madejem w ciągu meczu choć kilkakrotnie celnie zagrają, zacentrują tak jak chociażby ta "zbieranina" z Łęcznej!!! nie mówiąc o celnym strzale!!!!!Pirwszy zbłaznił się totalnie,a drugi tradycyjnie pluł po murawie, wymachiwał rękoma i miał pretensje do wszyskich tylko nie do siebie!!!!!!!!Nie wiem, co w GÓRNIKU wart jest zarząd ale trenerki bez pojęcia!!!!!!Po Panu NAWAŁCE już wszystko wyparowło-co Ty na to KSG-odpowiedz!!!!!!!

Endriu - 27 lipca 2015, 21:19:16 - *.dynamic.mm.pl
Pozdrowienia od Śpiączki dla Boreckiego ????

ZIGA - 27 lipca 2015, 21:22:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie ważne jak zaczynasz. Ważne jak kończysz TYLKO GÓRNIK ZABRZE!!!!!!!!!!!!!!

fago - 27 lipca 2015, 21:29:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piesio zdecydowanie zawodnik meczu, szkoda że nie gra w środku bo tam wypadłby jeszcze lepiej. jlechita czy jak ci tam zbieraniny to sobie pod sklepem poszukaj..

obserwator - 27 lipca 2015, 21:31:37 - *.adsl.inetia.pl
W Łęcznej frekwencja lepsza niż na Zagłębiu Lubin.
Żenada

znawfca - 27 lipca 2015, 21:32:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kibiców Zabrza - spinka internetowa, wyzywanie Gornika Łęczna od wieśniaków, napinka na stadionie...jesteście żałośni. To wszystko na nic dziś wszyscy się z was śmieją Wasz Górnik ma wskazane miejsce w szeregu. Zamiast śmiać się z mniejszych klubów zacznijcie płacić rachunki za wodę i prąd i kupcie se w końcu krzesełka na stadion - dopiero potem bierzcie się za piłkę nożną i krytykę innych.

Leopoldis - 27 lipca 2015, 21:36:25 - *.dip0.t-ipconnect.de
Poznań pozdrawia Łęczną jak zawsze Trzymajcie się Górnicy z Łęcznej i z Zabrza.

pawlacz - 27 lipca 2015, 21:38:11 - *.ennet.pl
Leandro, Poźniak i Piesio na duży plus.

Max - 27 lipca 2015, 21:40:52 - *.ae1x370.dhiblang.lubman.net.pl
Dziś ekipa trzody z Zabrza pokazała na stadionie "kólturę" kibicowania. Życzę wam spadku bo nie macie szacunku dla przeciwnika.

Jozafat - 27 lipca 2015, 21:44:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kartka Kosznika nizasłużona, nic dziwnego że się wnerwił jak go taki burak trzymał.
Mierzejewski powinien zostać zawieszony, bo nie dość że sam pierwszy sprowokował, to jeszcze ostatecznie nie wytrzymał i "uderzył" Kosznika.
Mam nadzieję, że po tym incydencie PZPN przestanie się certolić i każe sędziom łapanie wręcz w polu karnym karać adekwatnie jedenastkami.

greg7575 - 27 lipca 2015, 21:50:54 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Górnik ŁEczna,i kibice rozwniez,jak na male miasteczko bardzo fajnie sie prezentujeciedobra liczba w młynie i wyjazdy tez swietne jak na małe misato,i nie dajcie sdobie wmawiac dzbanom z zakompleksionych "metropilii",ze sie nie nadajecie itp,walczyliscie z Bogdanka i wygraliscie-szacunek i powodzenia od kibica bytomskiej Polonii

GZ - 27 lipca 2015, 21:51:21 - *.adsl.net.t-com.hr
Max ,co pokazała ? Do szkoły gamoniu.

Anty_Wiecz - 27 lipca 2015, 21:53:33 - *.dynamic.chello.pl
Spokojnie ludzie. W poprzednim sezonie o tej porze GKS Bełchatów szedł na mistrza, a jak się skończyło. Widziałem Kosznika na żywo w Krakowie, to jest jeździec bez głowy, na dodatek zero pożytku w obronie. Dobrze, że wypadł, oby dostał jak najdłuższą karę. Magiera na lewej, w środku Kopacz i Danch/Szeweluchin i będzie git. Okaże się jeszcze, że Kosznik nie ma do czego wracać.

greg7575 - 27 lipca 2015, 21:56:02 - *.dynamic.chello.pl
Obiektywnie Górnik z Zabrza gra całkiem niezła piłke,mimo antagonizmów staram sie byc obiektywny i uważam ze pierwsza ósemnka jak najbardziej w ich zasiegu.tak samo Łęczna

hary - 27 lipca 2015, 21:58:45 - *.icpnet.pl
Kosznik sprowokował Mierzejewskiego aby on wyleciał .Decyzja słuszna Sędziego obydwaj Aut. Kibice z Zabrza przyjechali kibice Lech z miasta dużego Zero bluzgów na Łęczną i odwrotnie a Kibice Górnika Zabrze to nie wypada obrażać jako goście miejscowych widać że kibole z Zabrzanie dorośli do poziomu drużyny

Jaro_KSG - 27 lipca 2015, 22:16:11 - *.w193-253.abo.wanadoo.fr
Górników jest wiele Wielki tylko Nasz.Górnik Zabrze Mistrzem Polski!!!

ES - 27 lipca 2015, 22:16:22 - *.ae1x370.dhiblang.lubman.net.pl
Piesio, Leandro i Poźniak. Bardzo dobry mecz. Notę Leandro obniża bramka dla Zabrza. Ale potem chyba troszkę się zdenerwował bo chodził po lewej stronie jak zegarek. Brawo!!! Poźniak w końcu się wyluzował i pokazał na co go stać. Piesio znakomicie podawał ale trochę opadł z sił w końcówce. Powrót Grześka Bonina nie wypadł najlepiej. Ważne że doszedł do zdrowia i z każdym meczem będzie lepiej. To lokomotywa Łęcznej z prawej strony. Generalnie w końcu przemyślane transfery i efekty już widać.

bob1 - 27 lipca 2015, 22:38:10 - *.as13285.net
Tomek Hajto - witamy tu twoje miejsce .
Pamiętamy i witamy .
Robertowi dziękujemy - wracaj do USA do rodziny .

bob1 - 27 lipca 2015, 22:42:23 - *.as13285.net
po co gancarczyka oddali do tychów - obrona beznadziejna danch z kopaczem się zderzali słodowy słaby ,przyrowski też nie wiem czy jest taki dobry napastnika nie ma - żenada .
Dawno się tak nie wk...łem oglądając ten mecz .
HAJTO DO ZABRZA !!!
DO PANI SZULIK - HAJTO POTRZEBNY OD ZARAZ!!!
RATUJMY GÓRNIKA
WARZYCHA I DANKOWSKI - DZIĘKUJEMY

Obiektywny - 27 lipca 2015, 22:46:54 - *.oldnet.pl
Górnik spadek

rafał - 27 lipca 2015, 22:48:27 - *.opera-mini.net (*.222.58.154)
) Emocje trochę już opadły, można podzielić się spostrzeżeniami. Po pierwsze coś niska frekwencja, za niska, bo ludzi było zdecydowanie więcej. Po drugie nasze nabytki. Leandro super, widać, że nie ma co płakać po Mrazie. Pozniak każdy widział, zwłaszcza w pierwszej połowie, powinny być 2 bramki, jest jedna, okej. Śpiączka pokazuje, że za szybko go pewien pan w BB skreślił, myślę, że spokojnie strzeli 12-13 bramek do końca sezonu. Teraz tylko czekać, aż wróci prawdziwy Bonin, zatrzymać Cernycha i dalej grać do przodu. Liczę na komplet na meczu z Legią, a do "kibiców" Zabrza straciłem już kompletnie szacunek. Więśniaki z niby wielkiego, zapyziałego miasteczka

Gusti - 27 lipca 2015, 22:53:28 - *.silesnet.pl
Pozdrowienia dla Bartka z Bielska!Trzymaj się Śpiący,pamiętamy!

dsdsd - 27 lipca 2015, 23:13:28 - *.dynamic.chello.pl
Dziesiec spotkan 1 kolejki 3 ligi niemieckiej obejrzalo na stadionach 109.602! Jak latwo policzyc to daje srednia prawie 11 tys na mecz! Dla porownania srednio jeden mecz 1. kolejki Ekstraklasy obejrzało: 8 933 widzów a srednia ogladalnosc 2 ligi polskiej (odpowiednik 3 ligi niemieckiej) w ubieglym sezonie wyniosla...795 osob.

wizzek - 27 lipca 2015, 23:38:04 - *.olsztyn.vectranet.pl
Do dsdsd- popatrz sobie na średnia frekwencję na halach podczas siatkówki. Pamiętaj, ze w Niemczech futbol stoi na poziomie 90% u nas ledwo 40% . Wiec się nie podniecaj. Ja jestem od dzieciątka zapolonym piłkarzem oraz wiernym kibicem. Jednak zdaje sobie sprawę, ze w Polsce najbardziej rozwinięte sporty to : siatkówka, piłka ręczna oraz żużel. Futbol zawsze był "narodowym" sportem itd. Dla mnie liczy sie gra a nie frekwencja. Logiczne, ze na Łęczna nie przyjdzie 10 tys ludzi. Cały powiat/gmina tyle nie uzbiera.

rafi - 27 lipca 2015, 23:43:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dsdsd -ligi takie jak ukrainska,rosyjska czy belgijska gdzie graja nieraz gwiazdy swiatowego formatu maja frekwencje na poziomie naszej ligi i co? Czlowieku nie porownuj nas do Niemiec gdzie mecz to swieto w kazdej miescinie , sposob na spedzenie calej soboty na stadionie i w okolicach

kibic - 27 lipca 2015, 23:44:55 - *.opera-mini.net (*.61.136.185)
@Juninho Jedź do Niemiec.

rybak - 27 lipca 2015, 23:53:04 - *.ennet.pl
Łęczna pokonała Zabrze jak już. Trochę szacunku.

cdnn - 28 lipca 2015, 0:04:14 - *.play-internet.pl
Bartek daje radę. Najlepszego z Bielska. Ci debile z zarządu nie wiem co zrobili.

koss - 28 lipca 2015, 0:44:23 - *.marsoft.net
Kiedyś szanowałem Wielką Torcidę. Kiedyś czyli do tego meczu.

? - 28 lipca 2015, 5:39:57 - *.204.198.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaro ksg hadziaj z legi ci powiedziol za 100 lot

Przemek - 28 lipca 2015, 7:44:05 - *.lublin.eu
@ Górnik Zabrze
Dlaczego w II połowie kibice gwizdali na Madeja ?

eksperi9u - 28 lipca 2015, 8:04:29 - *.182.36.9
Ojojoj z takimi gwiazdeczkami jak Kosznik, Madej, Magiera i Danch Górnik może walczyć ale w drugiej ósemce o utrzymanie. Zamiast grać bawią sie w teatrzyk, cieniasy

matadoR - 28 lipca 2015, 8:28:47 - *.home.otenet.gr
no i ladnie

rafalski - 28 lipca 2015, 10:07:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niska frekwencja dlatego że poniedziałek w weekend jak by grali to myślę że 4500 by przyszło do 5 tysięcy Jest dobrze ziomale i oby tak dalej

hary - 28 lipca 2015, 10:55:29 - *.icpnet.pl
Wielki szacunek dla Szatałowa że zapowiada się całkiem dobry zespól ,potrafił nowych wkomponować piłkarzy ,oby tak przez cały sezon grali .Jedyna wada przy kornerach asekuracja drugiego słupka bo o tym Górnik Łęczna wiele zapomina .Szanowni działace kibice Śląska Łęczna Lublin Zamośc to też POLSKA i im też należy się medialna nagroda jaka jest Sport .Na zakończenie Jeżeli decyzją pozycji w futbolu ma decydować wielkośc miasta to Warszawa dożywotnio powinna być mistrzem Polski a Lublin na poz 9.10Motor a Zabrze chyba zamykało by tabele z potencjałem ludności.Kibice sympatycy poszczegolnych miast wiele osób z przyczyn ekonomicznych opuściło rodzinne strony a serce ma Lubelskie jak wyżej piszący mieszkaniec Poznania

AJWEN - 28 lipca 2015, 11:40:08 - *.slupsk.vectranet.pl
Jestem starszym kibicem Górnika Zabrze.Dobrze by było jakby zespół przejął LESZEK OJRZYŃSKI !!!!Wtedy Górnik by walczył do upadłego na całym boisku!!!!

Szczery - 28 lipca 2015, 12:09:08 - *.adsl.inetia.pl
chamstwo z Zabrza..."U nas zawsze jest kultura".. Straciliście szacunek-gratulacje! A wielu z mieszkańców Łęcznej pochodzi właśnie z Górnego Śląska i kiedyś kibicowało KSG. Moja rodzina jest z Bytomia i od razu mówili, że w Zabrzu to patologia mieszka...

ver - 28 lipca 2015, 12:34:55 - *.warszawa.vectranet.pl
Tylko 3800 kibiców i mecz nadawany na pół Europy dzięki Eurosport 2.
Co za wstyd.
To już na Niecieczę będzie w Mielcu przychodzić więcej kibiców.
Gdyby w Extraklasie grał MOTOR to spokojnie przychodziłoby ponad 10 tysięcy kibiców.

jjo - 28 lipca 2015, 13:06:20 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Jaki wstyd ? Trybuny nie były aż takie puste. Pustkami świecą polskie giganty na 45000 miejsc przychodzi 10000 ludzi. A Łęczna niech się tak nie cieszy, bo Bełchatów w ubiegłym sezonie po 4 kolejkach był liderem.

wybitny - 28 lipca 2015, 13:34:53 - *.182.36.9
Prawda jest taka że Zabrze zebrało wczoraj zasłużoną lekcję pokory. Górnik Łęczna taką lekcję udzieli jeszcze niejednemu zespołowi i kibicom traktującym klub i kibiców bez szacunku.
Przestańcie szczekać i spójrzcie na swoje super stadiony gdzie z miasta wielkości 200-500 tys na mecz przychodzi garstka pikników.
PS. Łęczna była miastem kiedy w Zabrzu można było spotkać dinozaury.

bob1 - 28 lipca 2015, 13:35:21 - *.as13285.net
Robert - dziękujemy - wracaj do USA tam twoje miejsce .
do SZULIK
LESZEK OJrzYŃSKI - jedyny ratunek dla Zabrza
lub
TOMASZ HAJTO !
bo będzie za późno!!!!!! a sztab jak ma honor to powinien się poddać do dymisji już teraz .

ver - 28 lipca 2015, 13:58:25 - *.warszawa.vectranet.pl
@jjo / Ale nie zaprzeczysz że 10 tysięcy widzów na gigancie to zawsze więcej niż prawie 4 tysiące na takim kurniku jak stadion w Łęcznej.

wgw - 28 lipca 2015, 15:01:09 - *.play-internet.pl
Ver pewnie ze lepiej by to wwyglądało. . Gdyby byłoprzynajmniej 10 tys ludzi .. tylko nie ma co sszczeka trzeba ddziałać. . Zbudujcie silna ddrużynę Motoru i wywalczcie sobie SPORTOWY awans do ekstraklasy a nie płaczecie ze w lLublinie więcej ludzi by pprzychodziło bo to żal i blazenada pozdrowienia z zielono czarnej Łęcznej

janek - 28 lipca 2015, 15:29:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No świetnie, miasta 0,5 milionowe a przychodzi po 10-15k ludzi. Wyczyn hehehehe.

Szczery - 28 lipca 2015, 15:55:38 - *.adsl.inetia.pl
Do spinających się Zabrzan. Prawa miejskie: Łęczna-1467. Zabrze-1922. Dziękuję, Dobranoc

lmile.pl.t - 28 lipca 2015, 16:03:16 - *.opera-mini.net (*.158.222.76)
Polskie kluby w lidze mistrzów i europy - facebook.

bob1 - 28 lipca 2015, 16:11:24 - *.as13285.net
Czekam parę godzin i ,zadnej odpowiedzi od Prezydenta !!!
Co z nowym trenerem???

bob1 - 28 lipca 2015, 16:17:18 - *.as13285.net
Panie Leszku w panu nadzieja - z tym że lenie z zabrza i zarząd nie nadąża za Pana pracą .
To jedyny trener który natychmiast potrafił zrobić coś z niczgo tknąć ducha walki i przywrócić wiarę w zespół .
Zarząd przebudźcie się !!!! dankowski i ten bez matury już sa wypaleni. zespol juz nie zagra na poziomie.

bob1 - 28 lipca 2015, 16:19:57 - *.as13285.net
Na co czekacie - na porażkę w gliwicach a potem z jagą i termaliką .!!!!!!!

bob1 - 28 lipca 2015, 16:24:05 - *.as13285.net
łęczna ma przynajmniej napastnika i nawet w spiączce strzela . obrona - 0 danch -0 kopacz-0 -kurzawa-0 jeż-0 grendel-0
po co zmiany głupie madeja znowu .kosznik prowokator doigrał się. w tamtym sezonie za prowokacje powinien kilka razy wylecieć z boiska.

bob1 - 28 lipca 2015, 16:28:48 - *.as13285.net
jedyny Magiera i madej profesjonaliści - był jeszcze jeden gancarczyk zawsze zostawiał serce i może 1 meczu na 10 zrobił jakieś błedy - no tak ale sztab wie lepiej oddał go to tychów - tak wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją tutaj jednak idzie.

bob1 - 28 lipca 2015, 16:34:18 - *.as13285.net
GDZIE JEST NOWY TRENER !!! mie umię się połączyć z górnikiem zabrze ani z panią prezydent - tak mają w d ... kibiców .torcidy i wszystkich innych "socios"

bob1 - 28 lipca 2015, 16:55:17 - *.as13285.net
Mam nadzieję że kibice z chorzowa mnie przyjmą - nigdy nie byłem p...skich sztam z gksem katowice i innymi .
Brawo śtępiński jest - visniakows - jest paka podgórski - brawo fornalik !!!!

bob1 - 28 lipca 2015, 17:59:11 - *.as13285.net
Górnik Zabrze - spadek - pewne info
za 3-4 lata nie będzie już go tak jak nie powinni już wydobywać węgla !!!
Stadion zapełnią - świadkowie jechowy w następnym sezonie .
Następny pomysł miedzynarodowy zlot wystawa kogutów.
wystawa wróbli - heheehehe zarząd i pani prezydent -śmieszni ludzie - budują stadion 6 lat i jeszcze za 4 nie będzie gotowy - hehe - nigdy go w całości nie skończą .

hary - 28 lipca 2015, 21:19:24 - *.icpnet.pl
Panowie jeszcze pozostało 35 meczów w sezonie to jeszcze 105 punktów do zdobycia ?.Kibice Zabrza jeżeli twierdzicie że Łęczna jest wiocha praw miejskie 1467 i jest 8-10 razy mniejsza od Zabrza to podobna proprcja Warszawy do Zabrza i oni nie mówią że to wiocha.Jako sympatyk Lubelszcyzny pozdrowienia do pana J.Dankowskiego ,który pracował w Hetmanie Zamość.Łęczna mabardzo trudnych przeciwników 6 zespołow z grupy walczącej w poprzednim sezonie o mistrzostwo Polski

bob1 - 28 lipca 2015, 21:22:54 - *.as13285.net
Tak właśnie górnik stracił kibica po 30 latach kibicowania - brawo mańka i zarząd nieudolny i niewykształcony .
Po co ten stadion? - wybudowali by izbę wytrzeźwień albo szpital?
A... tak za 4 albo 5 lat będzie co najwyżej największy kurnik w europie jak ktoś pomyśli .
wstyd kibice i zarząd , trenerzy nie nadają sie do niczego .
Ruch pokorny będzie miał szybciej stadion i będzie zawsze pełny a u was kury będą srały po krzesełkach .
Hajto lub Ojżyński jak dostaniecie propozycję to odmówcie - nie warto pracować w kurniku .

hary - 28 lipca 2015, 21:41:08 - *.icpnet.pl

kit - 28 lipca 2015, 22:38:14 - *.15.118.143