30 lipca 2015, 15:22:25 - MichalMKS
Derlis González odszedł z FC Basel

FC Basel sprzedał do Dynama Kijów pomocnika Derlisa Gonzáleza. Zawodnik z ukraińskim klubem ma związać się pięcioletnią umową.

FC Basel jest rywalem Lecha Poznań w III rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu Szwajcarzy wygrali na wyjeździe 3-1, z kolei rewanż odbędzie się 5 sierpnia.

wks - 30 lipca 2015, 15:35:47 - *.air-net.gda.pl
No to jednak jest szansa dla Lecha teraz.

ok - 30 lipca 2015, 15:38:57 - *.play-internet.pl
Tak samo jak była dla Śląska po odejściu tego dobrego z IFK

kryniek76 - 30 lipca 2015, 16:26:10 - *.jmdi.pl
gdyby brali z Górnikiem byłoby łatwiej

mx - 30 lipca 2015, 16:52:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Świetny zawodnik, myślę że na Dynamie Kijów jego kariera się nie skończy.

maracana - 30 lipca 2015, 17:12:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakby zostal sprzedany do klubu z zachodniej czesci Europy to podana by byla cena za zawodnikaa tu wiadomo Ukraina.

DENIS - 30 lipca 2015, 18:33:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dużo to nam nie daje ale zawsze to coś

szyqa - 30 lipca 2015, 19:02:26 - *.adsl.inetia.pl
Fc Basel - Lech
3min. 0-1 Lech od początku atakuje, gospodarze jeszcze myślamy w szatni a tu niespodziewanie gol dla Lecha z rzutu rożnego.
42min. 0-2 Kontratak Lecha przynosi skutek w postaci gola
71min. 1-2 Fc Basel strzela w końcu gola który uspokaja ich szeregi, Lechici podłamani.
82min. 1-3 Szczęśliwa gol po ładnej akcji, Skorża szaleje nie myśląc że to jeszcze ponad 8min. do końca
88min. 2-3 Błąd Kadara przy kryciu i gol dla Basel, wszyscy wściekli i załamani
90+1min. 2-4 Piękny strzał z dystansu i iskra nadal płonie. Skorża ogłasza - wszyscy atakują vabank
90+5min 2-5 Sędzia doliczył 4min. ale rzut rożny się przedłużył. Dośrodkowanie ale wybijają gracze Basel. Piłka trafia pod nogi Douglasa który strzela bez zastanowienia.Piłka po rykoszecie wpada do bramki-Euforia!
Sędzia nie kończy spotkania przez co piłkarze Lecha są wkurzeni ale wierzą że zaraz to spotkanie się skończy.Basel szybko przedostaje się pod pole karne gdzie bez zastanowienia strzela Janko , na szczęscie strzela obok bramki
Sędzia gwizda! KONIEC!

do szyqa - 30 lipca 2015, 19:33:03 - *.megainternet.pl
90+7 min Wyłonczasz Plejstejszyn dzieciaku.

r - 30 lipca 2015, 19:39:37 - *.inet-siec.pl
ej szyqa, już przy 2:4 byłby awans

@szyqa - 30 lipca 2015, 20:26:01 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl