1 sierpnia 2015, 22:34:11 - Monki
Drużyna Roberta Lewandowskiego przegrała w Superpucharze Niemiec

FC Bayern München, w barwach którego występuje Robert Lewandowski, nie zdobył Superpucharu Niemiec. Drużyna 26-letniego reprezentanta Polski przegrała w rzutach karnych 4-5 z Wolfsburgiem Oskara Zawady. W regulaminowym czasie gry padł remis 1-1 (0-0). Lewandowski na boisku przebywał do 72. minuty, w której został zmieniony przez Rafinhę. Z kolei Zawada znalazł się poza kadrą meczową.

1 sierpnia 2015, 20:30 - Wolfsburg (Volkswagen-Arena)
VfL Wolfsburg 1-1 k. 5-4 FC Bayern München
Nicklas Bendtner 89 - Arjen Robben 49

karne: 0-1 Arturo Vidal, 1-1 Ricardo Rodríguez, (1-1 Xabi Alonso - obroniony), 2-1 Kevin De Bruyne, 2-2 Arjen Robben, 3-2 André Schürrle, 3-3 Philipp Lahm, 4-3 Max Kruse, 4-4 Douglas Costa, 5-4 Nicklas Bendtner

żółte kartki: Josuha Guilavogui, Naldo, Ivan Perišić - Douglas Costa, Arturo Vidal.

sędziował: Marco Fritz (Wirtembergia).
widzów: 30 000.

ciekawy - 1 sierpnia 2015, 22:36:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oskar Zawada jest właścicielem Wolfsburga? Bo tak wynika z tej notatki?

Ja - 1 sierpnia 2015, 22:38:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To raczej ostatni sezon Pepa w Bayernie.

Jackson - 1 sierpnia 2015, 22:39:04 - *.248.56.122
Hajto jest genialny!

mistrz - 1 sierpnia 2015, 22:39:48 - *.dynamic-ww-4.vectranet.pl
LORD jest najlepszy!

Krisztjano - 1 sierpnia 2015, 22:50:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego zawada nie grał? Dlaczego był poza kadra? Jakies problemy z trenerem?

ja - 1 sierpnia 2015, 22:53:19 - *.tktelekom.pl
potwierdzam, to ostatni sezon Guardioli w Bayernie. od przyszłego sezonu ma podpisać kontrakt z GKS Bełchatów.

golm\vc\dv - 1 sierpnia 2015, 22:55:17 - *.uznam.net.pl
ha ha ha ha ha

OskarZawad - 1 sierpnia 2015, 22:55:50 - *.63.109.175
Tak to mój klub , potwierdzam.

do ja - 1 sierpnia 2015, 22:57:34 - *.uznam.net.pl
tak - będzie w Bełchatowie psy klubowe wyprowadzał.

zes - 2 sierpnia 2015, 0:25:19 - *.hsd1.il.comcast.net
Nie wiedzałem,że Robert L jest włascicielem Bayernu...

Rodowity08 - 2 sierpnia 2015, 3:44:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
buahahahhaha :D

Mądry - 2 sierpnia 2015, 4:09:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lewandowski jak był w wieku Zawady to jeszcze sezon grał w Zniczu.
Gdyby dziś Zawadę wrzucić do drugiej ligi polskiej to pewnie też by troszkę nastrzelał.
Przynajmniej powinien.

misiekBKS - 2 sierpnia 2015, 6:58:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo lewy i spolka za stracona bramke w ostatniej minucie spotkania!

Znany - 2 sierpnia 2015, 9:40:28 - *.adsl.inetia.pl
Na Własne życzenie Bayern nie zdobył Trofeum ale w walce o Mistrzostwo Niemiec będą jednak faworytem bo Wolfsburg jeśli marzy o Srebrnej Paterze to mecze z przeciętniakami Ligi musi wygrywać bo to w poprzednim sezonie zadecydowało o tytule że Bayern mecze które remisował lub przegrywał Wolfsburg Bayern Wygrywał także muszą na cały długi sezon się przygotować bo tylko mecze z Bayernem Mistrzostwa nie dadzą

ja - 2 sierpnia 2015, 10:14:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie wiem po kiego wacka trzymał na boisku Alonso który padake grał i jeszcze jako jedyny nie strzelił karnego.

Wolfsburg - 2 sierpnia 2015, 10:37:21 - *.zicom.pl
Tak o jest jak sie sprzedaje Bastiana a zostawia dziadka Alonso , brawo WOLFSBURG licze że zdobędziecie również Bundes.

CAT CITY 2 - 2 sierpnia 2015, 12:03:36 - *.jutra.pl

p - 2 sierpnia 2015, 12:25:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl