8 sierpnia 2015, 17:59:11 - Krzysiek
Obroniony rzut karny Tomasza Kuszczaka w debiucie w Birmingham

Tomasz Kuszczak zadebiutował w Birmingham City FC w wygranym 2-1 (1-0) meczu 1. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom ligowy) z Reading FC. 33-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie i w doliczonym czasie gry obronił rzut karny, który wykonywał były napastnik Legii Warszawa Orlando Sá.

8 sierpnia 2015, 16:00 - Birmingham (St Andrew's Stadium)
Birmingham City FC 2-1 Reading FC
David Cotterill 40, Jon Toral 47 - Jordan Obita 59

żółte kartki: Maikel Kieftenbeld, David Davis, Tomasz Kuszczak, Clayton Donaldson - Aaron Tshibola, Oliver Norwood, Jordan Obita, Simon Cox, Michael Hector.

sędziował: Peter Bankes (Merseyside).
widzów: 19 171.

W 90. minucie Orlando Sá (Reading) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Kuszczak obronił).

W drużynie gości cały mecz rozegrał były zawodnik warszawskiej Legii Orlando Sá.

Mądry - 8 sierpnia 2015, 18:04:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jaki ten świat mały...

Mądry - 8 sierpnia 2015, 18:09:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tomek pewnie do rep.nie wróci ale fajnie by było aby Szczęsny i Glik GRALI w jednym klubie.
Sa się nie popiSał...

siara - 8 sierpnia 2015, 18:16:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak do konca zycia zostanie Puszczakiem. Kolumbia pamieta

do siara - 8 sierpnia 2015, 18:28:16 - *.adsl.inetia.pl
ty siara Przypomnij sobie Boruca z Żewłakowiem w Irlandii Płn kw. MŚ 2010

Tomek - 8 sierpnia 2015, 18:28:31 - *.146.74.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sa to dobry napastnik tylko strasznie zadufany w sobie.

Mądry - 8 sierpnia 2015, 18:29:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mamy bogactwo bramkarzy.
Boruc,Fabiański,Szczęsny,Tytoń i Kuszczak co broni karnego Orlando Sa...
Drągowski.

miko - 8 sierpnia 2015, 18:29:18 - *.play-internet.pl
siara,przeciez to Pawel Mariuszek puscil tego gols z 70m z Watykanem,a nie Kuszczak !

bolek - 8 sierpnia 2015, 18:40:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To ten bramkarz który puścił gola z wykopu bramkarza z Górnego Samoa z odległości prawie 100 m piłką pod wiatr ?

kell1987 - 8 sierpnia 2015, 18:57:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miko to był Kuszczak

Lex - 8 sierpnia 2015, 19:16:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Boruc to cienias już od 5 lat. Jest gruby i niezdarny.

DENIS - 8 sierpnia 2015, 19:18:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to ten, któremu ekwadorski bramkarz z wenezueli strzelił gola z parkingu przed stadionem w meczu Polska - Maroko na stadionie Ruchu Chorzów w Katowicach?

rafik83 - 8 sierpnia 2015, 19:20:16 - *.dolsat.pl
Lex. Boruc to cienias? Jeżeli nie znasz się na piłce, to już więcej nie komentuj. W tym czasie możesz zrobić pożyteczniejsze rzeczy. Kurtyna

KKS - 8 sierpnia 2015, 19:56:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pewnie, że Boruc to cienias - jest Siedlec - podobnie jak Mroczki - cieniasy.

KKK - 8 sierpnia 2015, 20:19:16 - *.stansat.pl
No to w końcu Boruc to grubas czy cienias ? zdecydujcie się.

DENIS - 8 sierpnia 2015, 21:19:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miła niespodzianka w debiucie Brawo Tomek
Do Redakcji Jestem już znudzony ale będę to pisał aż w końcu zareagujecie żądam zdecydowanie natychmiastowego zablokowanie
DENIS - public-gprs359549.centertel.pl
Oraz
denis2 - 195-149-98-14.static.ip.netia.com.pl
DENIS - host-185-54-59-60.derkom.net.pl
DENIS - aemr234.neoplus.adsl.tpnet.pl

do denis - 8 sierpnia 2015, 22:13:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skad wiesz ze jestes pierwszym DENISEM? Moze ktorys z nich uzywal tego nicku wczesniej

do Mądry - 8 sierpnia 2015, 22:15:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jeszcze Skorupski... :P

denis - 8 sierpnia 2015, 22:17:22 - *.146.83.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To ja jestem prawdziwym Denisem!!!

norma - 8 sierpnia 2015, 22:22:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pajaców jak zwykle mnóstwo niech zazdrość Was wchłonie głupie gamonie A dla Tomka gratulacje!!!

denis - 9 sierpnia 2015, 9:43:06 - *.237.91-rev.victor.pl
TO JA JESTEM DENIS!! jeden jedyny, prawdziwy!! Proszę zablokować tą moją podróbke!! Denis- acp147.neoplus.adsl.tpnet.pl !!!!!

Laguna - 9 sierpnia 2015, 10:36:00 - *.204.155.147
I tak dla większości pozostanie w pamięci jako Wpuszczak, bramkarz średniak z niego jest ale taki Brytyjski średniak!

Mądry - 9 sierpnia 2015, 10:54:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl