Siarka: 12. Kamil Beszczyński - 2. Tomasz Przewoźnik, 25. Kamil Kościelny, 10. Konrad Stępień, 17. Krzysztof Suchecki - 14. Sebastian Mandzelowski (78, 19. Adrian Chłoń), 9. Marcin Stefanik, 5. Mariusz Korzępa (66, 8. Marcin Stromecki), 7. Maciej Domański, 18. Kamil Jakubowski (58, 20. Jakub Więcek) - 16. Szymon Martuś.

Znicz: 12. Piotr Misztal - 19. Marcin Rackiewicz, 8. Arkadiusz Jędrych, 16. Maciej Mysiak, 3. Michał Kucharski - 17. Mateusz Stryjewski (74, 31. Patryk Kubicki), 6. Michał Danilczyk, 10. Maciej Machalski (67, 15. Arkadiusz Górka), 20. Bartosz Wiśniewski (46, 22. Krzysztof Kopciński), 7. Maksymilian Banaszewski (90, 18. Jakub Przybyła) - 9. Przemysław Kita.

żółte kartki: Stępień, Stefanik, Kościelny - Danilczyk.

źródło: własne / lajfy.com / Znicz Pruszków

ziggi - 8 sierpnia 2015, 18:58:11 - *.as13285.net
szkoda

andrzjjjj - 8 sierpnia 2015, 18:58:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
prosze prosze jeszcze Siarka nieee spadnie jak tak dolej bedo gradź ciekaweee

adam - 8 sierpnia 2015, 19:04:48 - *.play-internet.pl
Siarka miała wyjątkowego farta bo słupek przy 1:1 uratował ich przed porażką i uniemożliwił zwycięstwo gości

Ł3 - 8 sierpnia 2015, 19:06:31 - *.dynamic.chello.pl
W Zniczu obrońcy teraz będą strzelać gole a Mysiak mógł wygrać mecz,ale zabrakło farta.

Dżendżeju - 8 sierpnia 2015, 19:07:59 - *.gemini.net.pl
Brawo młodzież z Siarki. Walczyć cały czas.

słupek - 8 sierpnia 2015, 19:08:19 - *.dfri.se
Ojej

KKSiarka - 8 sierpnia 2015, 19:24:34 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Bramki dla Znicza nie powinno byc. Wczesniej lokiec ktory przeciol luk brwiowy zawodnikowi Siarki ktory chcial wybic pilke. Sedziowanie na poziomie A klasy. Psuja tylko widowisko.

KSSiarka - 8 sierpnia 2015, 19:25:57 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Zapomnial bym . Brawo Siarka dobra gra

Mielczan - 8 sierpnia 2015, 19:29:04 - *.244.129.63
o już siurkowcy zaczynają a sędzia to a sędzia tamto i tak do końca sezonu jedno i to samo. No chyba że zdarzy się jakieś zwycięstwo

ks - 8 sierpnia 2015, 19:36:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mielczan - a wy 3 metrowe spalone

hgfd - 8 sierpnia 2015, 19:36:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
Pierwszy raz widzę żeby Siarka na sędziego narzekał A zawsze to narzekali inni z Podkarpacia Stalowa Wola to pomyliło ci się zMielczan z ip Stalowej eoli

hgfd - 8 sierpnia 2015, 19:38:18 - *.internetdsl.tpnet.pl

kibic - 8 sierpnia 2015, 21:23:31 - *.dynamic.chello.pl
mecz na remis, skazywana na pogrom Siarka radzi sobie nieźle, rok temu piłkarze mieli jak w jajku ale grać im sie nie chciało, teraz są inni, ambitni, którym chce się walczyć

elekt - 9 sierpnia 2015, 2:26:35 - *.42.20.187
ale 46 osob w nie polomicach to zakrawa na jakis zart hahaha. idzcie do okregowki

walker - 9 sierpnia 2015, 2:29:56 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
@Mielczanin - przeczytałem na waszym fb że Siarka to ogórki i pierwszy kandydat do spadku.

scoti - 9 sierpnia 2015, 7:02:14 - *.205.179.189
elekt a co ciebie to obchodzi ilu ich było zajmnij sie sobą

cx - 9 sierpnia 2015, 8:08:39 - *.li
Żart to 6 w Rudzie czy tam 26 i to głównie chłopów ze wsi w Gorzowie.

Tylek - 9 sierpnia 2015, 14:07:13 - *.gemini.net.pl
Boli was Siarka, boli... Polecam maść na obolałą część ciała.

optymista - 9 sierpnia 2015, 21:02:04 - *.50.63.46
kochane 90 minutek dlaczego w waszej tabeli siarka na 4 miejscu, czy nie powinna być na 2-gim?

rzezio - 10 sierpnia 2015, 12:41:22 - *.134.65.232
Coś bym napisał,ale mnie małolaty ZAJADĄ,poczekam na MĄDREGO,ALBO Ł3,bo TE dwa człowieki pod normalność mi podchodzą.

wpr - 10 sierpnia 2015, 14:27:33 - *.internetdsl.tpnet.pl
Podziękujcie Misztalowi za ten punkt.Ze Stalą 3 punkty czy kolejny remis ?