8 sierpnia 2015, 17:00 - Radom (stadion MOSiR)
Radomiak Radom 2-0 Stal Stalowa Wola
Leândro 61, 70

Radomiak: 83. Michał Kula - 95. Maciej Wasilewski (46, 8. Jakub Cieciura), 22. Norbert Jędrzejczyk, 4. Maciej Świdzikowski, 19. Bartosz Sulkowski - 28. Paweł Wolski, 17. Włodzimierz Puton, 10. Mateusz Radecki, 9. Leândro (76, 20. Michał Chrabąszcz), 21. Dariusz Brągiel (60, 16. Krzysztof Napora) - 96. Krzysztof Ropski (88, 23. Paweł Uliczny).

Stal: 1. Tomasz Wietecha - 7. Mateusz Kantor, 4. Krystian Wrona, 21. Michał Bogacz, 15. Marcin Kowalski - 6. Dawid Jabłoński, 22. Paweł Giel (74, 8. Michał Kachniarz), 13. Przemysław Stelmach (60, 16. Mateusz Jagiełło), 10. Damian Łanucha (84, 17. Kacper Siudak), 20. Radosław Mikołajczak - 18. Tomasz Płonka (69, 2. Michał Mistrzyk).

żółte kartki: Wasilewski - Kowalski, Kantor, Wrona.

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 1984.

źródło: własne / cozadzien.pl

Brytan - 8 sierpnia 2015, 19:03:22 - *.7.138.125
Hehe

Radomianin - 8 sierpnia 2015, 19:03:31 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Bardzo pięknie i cudownie. Brawo RADOMIAK :-)

stal - 8 sierpnia 2015, 19:05:13 - *.interblock.pl
To co grała dzisiaj stal to matko boska. Mozę po tej porażce się obudza

Dzierzkow - 8 sierpnia 2015, 19:05:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo!!! Stalówka odprawiona;) oby tak dalek;)))

kibic - 8 sierpnia 2015, 19:05:55 - *.centertel.pl
Stal niech szuka napastnika bo jeden Płonka to za mało.Mistrzyk to nie poziom drugoligowy..

Radomiak - 8 sierpnia 2015, 19:09:46 - *.10.25.138
ciekawe ,ze przed meczem trener Stali znał wartość swojego zespołu i był pewien ,że jedzie do Radomia po 3 punkty .....a rzeczywistość okazała się brutalna wartość Stali to 4 strzały w światło bramki w tym jeden celny ! panie Wieprzęć gdzie ta pańska drużyna !? żeby się nie okazało na koniec sezonu ,że wartość drużyny ze Stalowej Woli jest na poziomie 3 ligi. brawo Zieloni oby tak dalej gratulacje z północy !!!

gulu gulu - 8 sierpnia 2015, 19:10:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Radomiaczek kupon wszedł zadanie wykonane jeszcze dolcan i LEch i Sandecja
Chojniczanka Gryf Okocimski i Tychy a także Bytovia Bytów i bedzie 1000 zł i kupoń wejcie

gregor13 - 8 sierpnia 2015, 19:27:29 - *.radom.vectranet.pl
2:0 to najniższy wymiar kary. Jakby Stal dostała piątkę, też by nie miała prawa narzekać :-)

dzida - 8 sierpnia 2015, 19:54:17 - *.fostermc.com
Stalowa od dawien dawna gra wyrafinowany antyfutbol jeszcze nie raz się toto sprawdzi-akurat dziś w Radomiu nie :p

u44 - 8 sierpnia 2015, 19:57:15 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Zasłużone zwycięstwo, choć bramki zdobyte fartownie, sytuacji klarownych niewykorzystanych multum.
Jak Radomiak poprawi skuteczność, będzie wtedy b.dobry zespół, bo wygrać dziś powinni spokojnie 4, 5 bramkami. Poza tym b. dobry sędzia Rasmus, w odróżnieniu od tego z Olsztyna sprzed tygodnia z meczu Radomiak-Znicz.

K1910M - 8 sierpnia 2015, 20:12:34 - *.radom.vectranet.pl
..., a gRzecznie zapytam gdzie kibice Stalówki????

GreenBoy - 8 sierpnia 2015, 20:58:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma co popadać w huraoptymizm, tydzień temu ładna gra, brak skuteczności i bardzo wyrównany mecz. Dzisiaj ogromna przewaga Radomiaka, Stalówka bodajże raz zagroziła bramce, Radomiak cały czas w natarciu. Cieszy pewność defensywy, atak z czasem zacznie strzelać. Oby tak dalej!!

K1910M - 8 sierpnia 2015, 21:00:29 - *.radom.vectranet.pl
hmmm... zakaz, zakazem ale bez barw zawsze można się pokazać i pRawdziwi Kibice i stadionowi znawcy Raczej jeżdżą za swoją DRużyną bez względu na wszystko! i tyle w temacie! zNAWCO!

mach - 8 sierpnia 2015, 21:20:18 - *.dynamic.chello.pl
w poprzednim sezonie był Sekulski i Stal punkty zdobywała, teraz go nie ma i jest słabiej

u44 - 8 sierpnia 2015, 21:25:55 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
@GreenBoy - nie popadaj w pesymizm. Dzisiaj też ładna gra, nawet ładniejsza niż ze Zniczem. Tylko Znicz stawiał ostrzejsze warunki.

johnnyB - 8 sierpnia 2015, 21:40:38 - *.dynamic.chello.pl
Brawo, dobry początek ligi. Pierwsze zwycięstwo zluzuje chłopaków i pozwoli uwierzyć we własne siły. W Częstochowie to Raków będzie czuł presję, tam mają wysokie aspiracje i sprowadzili paru kopaczy z doświadczeniem w ekstraklasie. Radomiak musi utrzeć im nosa!

19HETMAN72 - 8 sierpnia 2015, 22:20:46 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Radomiak tak 3-mać!!! Oby tak dalej...
Ps, Jak zwykle pozdrawiam nam przychylnych i nieprzychylnych i na koniec mała przygrywka ... TYLKO RADOMIAK RKS!!

Tytus - 8 sierpnia 2015, 22:37:57 - *.tktelekom.pl
Kibiców mniej niż ze Zniczem . Oceniam na jakieś 2000 . Stali 0 bo mieli zakaz . W przerwie meczu zaręczyny na murawie . Przyszła panna młoda całkiem ładna

zielony - 8 sierpnia 2015, 22:54:05 - *.dynamic.dsl.as9105.com
jak z radomia to wiadomo że ładna , narazie 2000 ale będzie więcej

zielony - 8 sierpnia 2015, 23:10:04 - *.neto-sfera.eu
Jak Cieciur wszedł to widac było zgranie nawet biegający bez pomysłu na grę w 1 połowie Putonik w 2 połowie skumał o co chodzi przy Cieciurce nabrał pewności i grał z głowa do przodu Druga połowa super oby tak dalej Powodzenia Radom jest dumny z całego zespołu Zielony

Snofru - 8 sierpnia 2015, 23:15:52 - *.radom.vectranet.pl
miejsce może być tak do końca

GreenBoy - 9 sierpnia 2015, 3:46:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie sugerujmy się tym meczem, Stalówka zagrała słabo, liczby się z tym, że inne ekipy nie będą prezentowały takiego poziomu.
CO do składu to też uważam że Cieciurka, Jędrzejczyk, Świdzik i Sulkowski powinni tworzyć obronę

L.G. - 9 sierpnia 2015, 7:09:37 - *.10.25.138
Gdańsk pozdrawia Zielonych ! !

jankes - 9 sierpnia 2015, 9:44:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawodnicy Stali zachowywali się jak gwiazdorzy no i dlatego Radomiak ich pokarał. Z gry Stal miała zero, bez ambicji i bez walki oddali ten mecz a szkoda bo przeciwnik był do ogrania.

rakieta - 9 sierpnia 2015, 11:35:04 - *.opera-mini.net (*.93.163.17)
Cieszy skutecznosc Leandro. Brakowalo tych bramek ze Zniczem,gdzie on wtedy byl?. Ale zmiennika nie ma i co bedzie jak Leandro nie bedzie mogl grac? Kto ma strzelac bramki? Do obrony nie mozna miec zastrzezen, dobry bramkarz. Widac to po 2 spotkaniach, bilans z tylu na zero. Wazne jest jednak co z przodu bo to bedzie gwarancja do wygrywania i zdobywania 3ptk.

piknik - 9 sierpnia 2015, 11:54:35 - *.radom.vectranet.pl
Rakieta,pamiętaj,że mamy jeszcze Sliwińskiego oraz Kvieka.Moim zdaniem Śliwiński nie jest gorszy od Stanisławskiego.

Broniarz - 9 sierpnia 2015, 12:07:50 - *.play-internet.pl
Szkoda ale jeden mecz na farcie się zdaża widze,że władcuw ze struga jak na lekarstwo my przynajmniej bylismy wczoraj na wyjezdzie

piknik - 9 sierpnia 2015, 12:45:44 - *.radom.vectranet.pl
Broniarz na farcie to ty byłeś zrobiony,spytaj ojca.Już za tydzień pokażecie jak się zapełnia stadion,choć żeby was było w całej rundzie tylu ilu nas w tych dwóch meczach.Na wyjeździe to wy byliście palcem po mapie.Tak tworzy się bajki,jakby Andersen żył w naszych czasach,to wy byście byli lepsi w tworzeniu bajek.

GreenBoy - 9 sierpnia 2015, 13:10:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bez spiny, widać że to prowokacja bo każde zdanie to farmazon

pepe72 - 9 sierpnia 2015, 14:35:35 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Radomiak pozdro z Katowic

sklepik - 9 sierpnia 2015, 14:41:31 - *.146.81.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Normalny ty jesteś jakiś normalny . Szacun. A za 3 radosne punkty dziękuję Radomiakowi. Miejsce w tabeli marzenie. Gdyby tak było na koniec sezonu...

RKS - 9 sierpnia 2015, 15:52:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
" Bylismy na wyjezdzie " napisal Broniarz haha ilu was bylo 3-4 ? Nawet adminstrator waszej strony nie robi wam zdjec bo sie wstydzi hehe . Brawo Radomiakczku oby tak do konca za tydzien jedziemy do Czestochowy trzeba powtorzyc wynik choc bedzie ciezko bo Rakow jest kandydatem do awansu

adam - 9 sierpnia 2015, 16:37:12 - *.net011-g2.isko.net.pl
-ale ta Stalówka slabiutka tracili bramki w dziecinny sposób sukces dla nich że tylko z dwoma wyjechali

1938ultraB - 9 sierpnia 2015, 18:07:00 - *.38.82.78
Jak zwykle wszechwiedzących nie brakuje !!!
Tylko debil wróży z fusów kto awans ...kto spadek !!!
STALÓWKA zagrała źle i przegrała !!! tak jak każda drużyna na świecie ... Ale zapamiętajcie raz na zawsze !!!
STALÓWKA ZAWSZE PANY !!!!

Broniarz - 9 sierpnia 2015, 19:10:30 - *.play-internet.pl
Tak owszem radomiacek jest kandydatem ale do spadku i to bezpiśrednio na derby.Potkanów na zawsze z Bronią

WW - 9 sierpnia 2015, 19:16:42 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Pięknie. Tak trzymać panowie! Nie mówię o awansie, ale liczę na spokojną górną połowę tabeli. Trzeba okrzepnąć i przygotować się pod wieloma względami przed kolejnym awansem (mam nadzieję po następnym sezonie). Pozdrawiam pozdrawiających z innych miast. RADOMIAK!!!

mdk20 - 9 sierpnia 2015, 21:04:15 - *.radom.vectranet.pl
Wstyd.Jak można dopuścić do tego żeby woda lana z butelki (1,5 litra) do kufla plastikowego (0,5 litra) kosztowała 5 zł. W taki upał powinni rozdawać wodę za darmo!!!!!! Gdzie jest jakaś kontrol tego co tam się dzieje. Nawet paragonów nie wydają. Trzeba to zgłosić do odpowiednich władz. Tak być nie może!!!

brel - 9 sierpnia 2015, 22:09:44 - *.ennet.pl
Radomiak ma bardzo oryginalne logo.

Broniarz - 9 sierpnia 2015, 23:24:45 - *.play-internet.pl
Ilu was do Czewy pojedzie?Przecierz Raków was zmiażdży wynikiem na boisku.Nas by tam minimum z 300 pojechało a was na Stalowej na naszym stadionie niecałe 2 tys

Radomianin - 10 sierpnia 2015, 9:56:03 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Ta akurat broniarz idź śnić gdzie indziej.

ZZZ - 10 sierpnia 2015, 10:01:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Broniarz przestan palic mocarza bo cie kopie za bardzo .

Lechia - 10 sierpnia 2015, 12:40:42 - *.4.51.93
300 to was nawet za tydzieńnie będzie u siebie wraz z oobsługa.Pozdrowienia dla Radomiaka z Kristiansand !

kk - 10 sierpnia 2015, 17:05:00 - *.146.51.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
nie piszcie z broniarzem napisal ze jest z potkanowa a wiadomo co tam jest za oddzial jeszcze jest na psychotropach

Widzacy - 10 sierpnia 2015, 21:07:09 - *.radom.vectranet.pl