Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

8 sierpnia 2015, 18:59:43 - Monki
II liga: Okocimski KS 2-1 Błękitni

8 sierpnia 2015, 17:00 - Brzesko (Stadion Miejski)
Okocimski KS Brzesko 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński
Wojciech Wojcieszyński 53 (k), 70 - Robert Gajda 36 (k)

Okocimski KS: 33. Aleksander Kozioł - 4. Mateusz Wawryka, 23. Radosław Jacek, 20. Arkadiusz Garzeł, 2. Mateusz Kasprzyk - 15. Łukasz Krówczyński (81, 13. Maciej Pawlik), 18. Arkadiusz Lewiński (61, 19. Filip Kasiński), 10. Wojciech Wojcieszyński, 6. Wojciech Dziadzio (90, 21. Krystian Maślanka), 16. Paweł Pyciak (78, 8. Kamil Białkowski) - 11. Jurij Hłuszko.

Błękitni: 1. Marek Ufnal - 23. Franciszek Siwek, 11. Maciej Liśkiewicz, 2. Patryk Baranowski, 6. Ariel Wawszczyk - 17. Maciej Więcek (75, 15. Filip Łaźniowski), 13. Maciej Kazimierowicz, 8. Patryk Bednarski, 10. Robert Gajda (63, 14. Bartosz Flis), 5. Bartłomiej Zdunek (56, 18. Wojciech Fadecki) - 20. Michał Magnuski (70, 21. Sebastian Inczewski).

żółte kartki: Siwek, Kazimierowicz, Magnuski.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 353.

rr20 - 8 sierpnia 2015, 19:04:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tej lidze nikomu nie będzie łatwo w Brzesku

ulibuliuli - 8 sierpnia 2015, 19:06:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bardzo dobrze blekitnym mam juz dość tego wmawiania jaka to super druzyna jak to kazdy ma ich wielbić jak idzie w pucharze jak bije faworytów tymczasem to zwykłe ligowe drwale poziom przecietny a w pucharze TERMALICA odpusciła a inne zespoły ich lekcewazyły precz z Blekitnymi

pawelok - 8 sierpnia 2015, 19:09:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Masz ich wielbić!

ulibuliuli - 8 sierpnia 2015, 19:16:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielki Okocimski OKS OKS OKS dududududududu
No napewno zwykłe kopacze spinajo sie tyko na puchar a pawelok ty se mozesz ich wielbic
OKOCIMSKI &LKS GNOJNIK & PUSZCZA & BKS BOCHNIA & LKS KOBYLANKA & KOLEJARZ STROZE&GLINIK GORLICE & POPRAD MUSZYNA
& PRZEBOJ WOLBROM & GÓRNIK WIELICZKA

ulibuliuli - 8 sierpnia 2015, 19:19:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
OKOCIMSKI dudududd
OKOCIMSKI & LKS GNOJNIK wieczna sztama

@ulibuliul - 8 sierpnia 2015, 19:21:27 - *.centertel.pl
To Błękitni w tym meczu grali piłką, dobrze taktycznie a Okocimski na dzidę. Dwa prezenty od obrony Błękitnych plus dobra postawa Kozioła i taki mamy wynik. Boisko makabra. Nie dziwię się wynikowi bo goście zrobili wycieczkę na 600 kilometrów i trochę brakowało koncentracji ale to oni będą walczyć o awans a Okocimski o utrzymanie.

OKS - 8 sierpnia 2015, 19:35:29 - *.mmpnet215.tnp.pl
wygramy wygramy wygramy błekitnych pokonammmyyy

ACAB - 8 sierpnia 2015, 19:48:39 - *.stargardszczecinski.vectranet.pl
Błękitni bez paru podstawowych zawodników, widac ze bardziej na Pucharze się skupiają...

mrozu - 8 sierpnia 2015, 20:01:45 - *.brzesko.mm.pl
Powiem tak.. Jeden z najlepszych spotkan piłkarskich w Brzesku w ostatnim czasie (wliczając oczywiście ubiegły sezon). Rzut karny dla Błekitnych to wielka sędziowska padaka. W drugiej połowie bardzo dobra, ambitna gra zespołu gospodarzy. Oby więcej takich spotkań w Brzesku. Minus to oczywiście frekwencja na stadionie. Zarząd powinien zastanowić sie poważnie jak przyciągać ludzi na trybuny... Bo jak pokazują takie mecze -naprawde warto!

bolo - 8 sierpnia 2015, 20:02:30 - *.centertel.pl
Błękitni nuech dziękują że nie wyjechali z czwórką goli w plecy. Bardzo słabiutko Błękitni.

obiektywny - 8 sierpnia 2015, 20:51:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drużyna Błekitnych potwierdziła dzisiaj że jest drużyną słabą . Samo bieganie może na Puchar Polski wystarcza bo wszyscy ich lekceważą niestety jednak walka o ligowe punkty to inna bajka tutaj trzeba myśleć. Mecz z Okocimskim powinien zakonczyć się sromotną porażką Błękitnych do zera ponieważ karny byłz kapelusza a podyktował go najsłabszy aktor spotkania pan Tarnowski z Milicza. Gdyby Okocimski wykorzystał sytuacje w II połowie powinno to się zakonczyc 5:0.

... - 8 sierpnia 2015, 21:05:16 - *.centertel.pl
Wielki szacunek dla kibiców Błekitnych którzy w liczbie 5 osób przejechali 800 kilometrów i zameldowli się przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku aby wspierać swój zespół.

Luc - 8 sierpnia 2015, 21:05:16 - *.lightspeed.renonv.sbcglobal.net
Sztama z Gnojnikiem? Poważnie!? :D hahaha ale beka

obywatel - 8 sierpnia 2015, 21:05:38 - *.centertel.pl
Bez 4 graczy z podstawowego skladu a do tego ważny mecz za 3 dni.W pierwszej połowie Błękit lepszy w drugiej katastrofa. Widzów tyle co na okręgówce

rr20 - 8 sierpnia 2015, 21:09:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech Okocimski się cieszy bo za tydzień wycieczka na wybrzeże i lanko od Gryfa.

dfs - 8 sierpnia 2015, 21:16:05 - *.kalisz.mm.pl
raz lepiej raz gorzej

... - 8 sierpnia 2015, 21:24:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja - 8 sierpnia 2015, 21:26:15 - *.centertel.pl
Lanko od Gryfa ?????? Pożyjemy zobaczymy. Myślę że nie będzie aż tak źle.

tylkOKS - 8 sierpnia 2015, 21:27:49 - *.brzesko.mm.pl
Mecz elegancki, emocjonujący ! Pierwszą połowa srednia w wykonaniu Okocimskiego..w drugiej już OKS przycisnal i miał wiele dogodnych sytuacji strzeleckich, sam Głuszko mógł sstrzelić ze dwie (w jednej z sytuacji po minięciu bramkarza i strzale do pustej oobrońca jjakimścudem wybija.pilkepiłkę zderzzderzając się z słupkiem bramki. Brawo Okocimski!!!

lucek - 8 sierpnia 2015, 21:34:58 - *.centertel.pl
gratulacje oks pierwsza liga jest nasza tam nasze miejsce

IQ2500 - 8 sierpnia 2015, 22:32:57 - *.fiberway.pl
Brawo Okocimski. Pozdrowienia z Niepołomic dla Arka Lewińskiego.

OKS - 8 sierpnia 2015, 22:49:18 - *.28.178.26
Wasze komentarze są śmieszne. Połowa osób się wypowiada nie będąc nawet na tym spotkaniu
Co do meczu to zasłużone zwycięstwo Okocimskiego. Wynik powinien być o wiele wiele wyższy,Tylko zawiodła skuteczność Piwoszy. 2 albo 3 sytuacje sam na sam w tym wybita piłka z linii bramkowej przez jednego z obrońców gości. Słabe przygotowanie motoryczne drużyny Stargardu, już w 60 minucie można było zauważyć jak OKS wyprowadzał akcje 3 na 3 lub czasem 3 na 2. Jednym słowem Zasłużona wygrana

kibic - 8 sierpnia 2015, 23:18:16 - *.kalisz.mm.pl
To byli zmiennicy 6 pilkarzy z pierwszej jedenastki nie bylo. Mimo wszystko Gratulacje

OKS - 8 sierpnia 2015, 23:34:10 - *.mmpnet213.tnp.pl
Okocimski z taką grą wróciłby do 1 ligi ale co z tego skoro miasta sie wypielo

@OKS - 8 sierpnia 2015, 23:34:17 - *.centertel.pl
Zobaczymy jak będzie z motoryką OKS za tydzień w Wejherowie. Przecież w takim ukropie to się piwo pije pod parasolem w cieniu a nie gra na takim kartoflisku jak w Brzesku. Przecież tam grano tylko długą piłkę na tego słabego Ukraińca. Zresztą małopolska tv transmitowala mecz i jest na jutubie...każdy może ocenić..

we3452cbvh - 9 sierpnia 2015, 9:43:03 - *.mmpnet215.tnp.pl
Jurij musisz sie wiecej skupic aby w wejcherowie wykorzystac choc 50 % szans

Piwko - 9 sierpnia 2015, 10:33:31 - *.play-internet.pl
Wole Błękitnych niż okocumskiego bez kibiców szacun dla kibiców Błékitnych za przyjazd,bo Brzezko nigdzie na wyjazdy nie jezdzi

kolo - 9 sierpnia 2015, 11:27:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brzesko jeździ jeździ. Napewno w wiekszej ilości osób niż Stargard.

kjk - 9 sierpnia 2015, 12:40:41 - *.kalisz.mm.pl
haha wiecej niz 4 tys to mnie rozwaliles nikt nie zrobil i nie zrobi takiego wyjazdu jak Błękitni Stargard na Lecha chyba ze Legia albo inny Lech

jxhx - 9 sierpnia 2015, 13:15:51 - *.074.c64.petrotel.pl
Przestańcie sie podniecac tymi blekitnymi Bo to cienkie bolki sa spinaja sie na pucharvu tak w Nic nie osiagaja smieszny klubik a ich kibice haha jak wan miasto zafundiwali prawie za darmo wyhazd to I pijechaliscie a w swiecie kibicowskim nawet nikt o was nie slyszal nie uslyszy I nie bedzie slyszal Bo Nic zero czarna dziura

przemekka - 9 sierpnia 2015, 13:44:04 - *.minivsat.net
Błękitnych zna cały świat wielu piłkarzy Błękitnych występowało nawet w Bundeslidze.

biceps - 9 sierpnia 2015, 18:33:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Błektni kibice przyłożyć lodu na głowę. Widzę że bardzo się wam grzeje. Wczoraj wasi piłkarze dostali w Brzesku lekcję gdyby nie sędzia i nonszalancja gospodarzy wyjechalibyście z piątką w sieci.
Spuścić powietrze i trochę pokory bo wasi piłkarze jak wczoraj się okazało orłami nie są.

fanzo - 9 sierpnia 2015, 22:57:14 - *.usr.onet.pl
Przestańcie się napinać jedni i drudzy. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy. Piłkarze Błękitnych owszem może nie zaprezentowali wielkiej piłki ale na pewno byli gorsi w Brzesku którzy wyjeżdzali z kompletem punktów. Martwi postawa sędziów tego widowiska. Zdecydowanie najgorsi aktorzy na boisku. Szkoda że swoimi decyzjami ( mowa o karnym dla gości) psują atmosfere na stadionie. Pozdrowienia dla fanów obydwóch drużyn

stachu - 9 sierpnia 2015, 23:09:30 - *.sinusnet.pl
Kompleksy chowamy na bok. Odzew wszystkich kibiców chętnie zobaczę po wtorkowej wygranej w Pucharze Polski z drużyną z ekstraklasy.

zgroza - 10 sierpnia 2015, 7:44:02 - *.68.95.45.mielec95.tnp.pl
Sędzia równiez pragnę zauważyć nie podyktował w pierwszej połowie ewidentnego karnego i czerwonej kartki dla bramkarza Ufnala po faulu bez piłki w polu karnym na zawodniku z Brzeska . Wszyscy widzą również kamera to rejestruje a 3 sędziów patrzy w niebo. Skandal . Sędziowie to najsłabsze ogniwo w II lidze.

.... - 10 sierpnia 2015, 7:45:44 - *.68.95.45.mielec95.tnp.pl
Pan sędzia Sebastian Tarnowski to bardzo słaby sędzia. Lubi się mścić za nieprzychylne komentarze ale swojej słabości stara się nie zauważyć.