I liga: Stomil 2-2 Sandecja

8 sierpnia 2015, 19:45 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 2-2 Sandecja Nowy Sącz
Arkadiusz Aleksander 32 (s), Michał Trzeciakiewicz 83 - Ołeksandr Tarasenko 85, Arkadiusz Aleksander 90

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 6. Jarosław Ratajczak - 5. Grzegorz Lech (84, 27. Tomasz Wełna), 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki, 10. Irakli Meschia (90, 99. Piotr Karłowicz), 11. Karol Żwir (64, 12. Michał Trzeciakiewicz) - 88. Rafał Kujawa.

Sandecja: 12. Łukasz Radliński - 22. Mateusz Bartków (67, 20. Adrian Danek), 5. Dawid Szufryn, 4. Przemysław Szarek, 24. Kamil Słaby (68, 21. Bartosz Sobotka) - 37. Bartłomiej Dudzic, 7. Grzegorz Baran, 11. Matej Náther, 33. Bartłomiej Kasprzak (61, 23. Ołeksandr Tarasenko), 8. Maciej Małkowski - 9. Arkadiusz Aleksander.

żółte kartki: Remisz, Karłowicz - Szufryn, Słaby, Sobotka, Dudzic.

sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
widzów: 2259.

dex - 8 sierpnia 2015, 21:37:18 - *.tktelekom.pl
Ale Stomil odstawił bardache w końcówce . Phiiiiii .

MKS - 8 sierpnia 2015, 21:42:45 - *.174.170.130
ZA taka walke Sandecjo sie ceni dziekujemy ale zalujemy ze nie zdobylismy chodz jednego pkt z bytovia

NS - 8 sierpnia 2015, 21:43:38 - *.centertel.pl
Brawo Sandecjo!

Inao - 8 sierpnia 2015, 21:46:40 - *.play-internet.pl
Wstyd, wstyd OKS!

kurczak - 8 sierpnia 2015, 21:47:24 - *.86.optilan.pl
zmiany w sandecji bardzo dobre po wejsciu tarasenki i danka pomogły w remisie szkoda , ze nie wczesn iej. oby tak dalej!!! czekamy na pierwsze zwyciestwo w ns !!

KKS - 8 sierpnia 2015, 21:48:28 - *.174.170.130
Sandecjo oby taka walka była zawsze wiadomo ze nie zawsze sie wygra ale cza walczyc do konca dzis to pokazałas

OKS % ZKS - 8 sierpnia 2015, 21:58:09 - *.play-internet.pl
Do zdobycia drugiej bramki Sandecja praktycznie nie miała nic do powiedzenia na boisku- Stomil spokojnie kontrolował zawody. Po zdobyciu drugiej bramki i praktycznie natychmiastowej stracie gra siadła. I niestety remis 2-2- mocno szczęśliwy dla Sandecji. Na trybunach jak zwykle zero z Nowego Sącza.

Stomil - 8 sierpnia 2015, 22:03:31 - *.centertel.pl
Z Nowego Sącza kibiców 0, ale czego się można po nich spodziewać. ..

PFFFF - 8 sierpnia 2015, 22:04:41 - *.arkusnet.pl
FRAJERSTWO!!!!!!!!!!

qba - 8 sierpnia 2015, 22:07:53 - *.olsztyn.vectranet.pl
Rok temu tak samo cieszyliśmy się z końcówki w Ząbkach... Szkoda trzech ptk. Ale wszystko idzie w dobrym kierunku SPW!!!

OKSfront - 8 sierpnia 2015, 22:18:01 - *.as13285.net
Szkoda punktu z kandydatem do spadku ale trudno gramy dalej

OKSfront - 8 sierpnia 2015, 22:19:40 - *.as13285.net

Odjazd - 8 sierpnia 2015, 22:28:05 - *.play-internet.pl
ZERO kibiców ze sącza

oks - 8 sierpnia 2015, 22:28:18 - *.86.optilan.pl
trerner sandecji miał nosa zmieniajac dwoch zawodnikow tarasenko strzelił bramke,a młody danek wrzucił pilke aleksandrowi wprost na głowe nastepnie sedzia skonczyl mecz!! oby tak dalej !!!!

Jano-z-dom - 8 sierpnia 2015, 22:28:46 - *.google.com (*.43.253.203)
Hehehehehehheh gra sie do końca mozna grać dobrze przez 5 minut i wygrywać mecze oto w tym wszystkim chodzi widac lekko Sandecja wywalczyła remis nam akurat chciało sie gac od 85 minuty i ch wam do tego

KKS - 8 sierpnia 2015, 22:30:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Napinacze z Olsztyna jakbyście nie wiedzieli gra się 90 minut a nie do zdobycia dwóch bramek... A co do kibiców to w Nowym Sączu "was" tez niebyło widać na żadnym meczu tak że pożalić możecie się tylko tutaj... A co do spadku to zobaczymy na koniec kto będzie pretendentem Pozdrawiam

ish - 8 sierpnia 2015, 22:33:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
KKS ty tak na poważnie?

Ns 1910 - 8 sierpnia 2015, 22:48:43 - *.centertel.pl
Stomil raz byl tylko u nas w saczu w 2013 roku ( Mecz wygrala Sandecja) a co do spadku to ta liga jest tak ciekawa ze bedzie ciekawie. A co wiekszosc byla na stadionie.bo zaraz po mevzu komentarze o kibicach Sandecji. A wy czemu w takiej malej ilosci do Ostrody na swoje mecze jeździliscie. Pozdro dla normalnych i mimo to powodzenia w Pucharze ze Slaskiem

Ns 1910 - 8 sierpnia 2015, 22:50:43 - *.centertel.pl

Ns 1910 - 8 sierpnia 2015, 22:52:28 - *.centertel.pl

Mexx - 8 sierpnia 2015, 23:06:54 - *.opera-mini.net (*.146.76.248)
Szkoda ze mecz nie trwal jeszcze z 5 minut dłuzej bo by pogonili w ostatecznosci olsztynskich ogórków.

saczers - 8 sierpnia 2015, 23:42:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze ze koziol nie bronil bo by bylo z 7-0

bbb - 8 sierpnia 2015, 23:42:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po PP pisaliście że was nie było w Olsztynie bo odpuszczacie i pojawicie się na pewno na meczu ligowym.Czy ktoś może mi napisać dla czego kibiców SN zero w stolicy WARMII.

kks_s - 8 sierpnia 2015, 23:43:08 - *.28.184.127
Nie jestem zadowolony z wyniku. Kasperczyk obiecywał pewne 3 pkt w Olsztynie a jest tylko 1

Mac - 8 sierpnia 2015, 23:59:59 - *.centertel.pl
Bardzo dobra gra Sandecji, szczególnie w drugiej połowie na trudnym terenie z mocnym Stomilem! Bardzo dobre zmiany! Tarasenko ciekawy! Aleksander miał setkę pod koniec pierwszej połowy ale bramkarz obronił!

@bbb - 9 sierpnia 2015, 0:01:35 - *.olsztyn.vectranet.pl
Bopodobno sączersi ssą pierwsi i mieli "robotę" ;)

ns - 9 sierpnia 2015, 0:06:10 - *.146.47.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do bbb.a komu sie chce jechac do polski c?tam bida,,wschodnia polska tozacofanie.no moze bialystok cos reprezentuje.

bbb - 9 sierpnia 2015, 0:38:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a wiec prawdziwi kibice SN jeżdżą na wyjazdy TYLKO do Polski A no ewentualnie do polski B(do 100 km).żałosne zastanówcie się kim jesteście.

Wladek - 9 sierpnia 2015, 1:00:20 - *.254.252.215
Dobry mecz !!! a "kibice" sandecji to 10 liga jak zwykle ZERO

Jano-z-dom - 9 sierpnia 2015, 1:00:53 - *.google.com (*.43.253.203)
bbb@ zastanów sie co mówisz wyjazd był co i jak wiedza wtajemniczeni a nie kibice z 90minut

kolejarz - 9 sierpnia 2015, 1:09:48 - *.tktelekom.pl
KKS jest tylko jeden to Kolejarz Stróże.... a Sandecja to MKS..... a KKS już tylko z sentymentu....

prorok - 9 sierpnia 2015, 9:13:17 - *.7by7.de
ten stomilek to naprawdę śmieszna ekipka tydzień temu napinali się na bełchatów haha,ale co się dziwić jeżeli nie ma się co pokazać to trzeba się na necie dowartościować .A najlepsze jest to że uwazają się za nie wiadomo kogo a każdy wię że to zwykłe ogórki z warmi i mazur .A teraz czekam na komentarze z olsztyna

. - 9 sierpnia 2015, 9:18:56 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
brawo Sandecji za walkę do końca lać tych patałachów ,Tarasenko dobry transfer,szkoda tego samobója Arka ale się zrewanżował koncówka dla Sandecji ,zabrakło czasu i by były 3 punkty.Śmiac mi się chcę z komentarzy frustratów z olsztyna :>

wodzu55 - 9 sierpnia 2015, 9:20:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, Sandecja musi polecieć z szubrytem w dół..

NS - 9 sierpnia 2015, 9:23:47 - *.218.116.104
Jak zwykle stomil kibicowsko dominuje w Polsce-szkoda że tylko na 90minut.pl

Hubert - 9 sierpnia 2015, 10:49:45 - *.centertel.pl
Sandecja mogła "podominować" na sektorze w Olsztynie... Poszło drugie zero pod rząd- to teraz tylko net pozostał. Pozdrawiam normalnych kibiców- obecnych na stadionie gdy gra ich drużyna, a nie tylko w necie.

o - 9 sierpnia 2015, 10:52:11 - *.146.129.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Odpuszczają awans jak Termalica

Rafel - 9 sierpnia 2015, 11:41:20 - *.play-internet.pl
Stomil przeszkadzalo ci to ze niebyło nikogo z NS?

Rafel NS - 9 sierpnia 2015, 11:49:21 - *.play-internet.pl
@bbb a co oznacza SN?. Ale w Olsztynie żal dupe ściska Jezus tylko sie nie posr...jcie. To jest sport i gra sie do końca kumajcie.

yann - 9 sierpnia 2015, 13:06:55 - *.250.111.195
Stomil to g no,90 procent kibicow sromilu to fc ostroda i inne wioski.sromil niema kibicow i wszedzie ich bija.

100% - 9 sierpnia 2015, 13:13:41 - *.250.111.195
Zgadzam sie w olsztynie niema kibicow,tylko fc trzymaja mlyn.Olsztyn to ukraincy i dzieci trepow.

Stomil - 9 sierpnia 2015, 13:28:39 - *.centertel.pl
Bramkę strzela Aleksander na 2-2 podbiega i prowokuje kibiców Stomilu na co otrzymuje riposte "na c... wy gracie jak wy kibiców nie macie". Głupio mu się musiało zrobić, że ze swoimi nie mógł się cieszyć.

NS - 9 sierpnia 2015, 14:36:15 - *.218.116.104
Myślę że bardziej głupio się zrobiło kibicom stomilu jak wam strzelił w ostatniej minucie

taki ziom - 9 sierpnia 2015, 15:58:10 - *.play-internet.pl
olstynianie z czego sie pajacyki jaracie ze nikogo niebyło z nowego sącza napinacie sie jak typowie wiesniaki z wiosek pozdrawiam ogarnietych ludzi

qwertyui - 9 sierpnia 2015, 16:35:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
co za pech chłopki roztropki z olszczyna dali d....

knl - 9 sierpnia 2015, 17:31:46 - *.218.108.68
zSacza kibic napewno jeden - ja - tylko na sektorach stomilu

knl - 9 sierpnia 2015, 17:38:11 - *.218.108.68
z resztą po co jechać do olsztyna. zaden przeciwnik i kibicowsko i piłkarsko

Rafel NS - 9 sierpnia 2015, 17:50:23 - *.play-internet.pl
Za ilość kibiców sie nie wygrywa meczu tylko ilość goli decyduje o tym. żal dupe ściska kibice Stomilu tutaj wszystkiego sie chwycą by ukoić gorycz przegrania wygranego meczu hahaha

pele - 10 sierpnia 2015, 7:13:52 - *.adsl.inetia.pl
smutno mi to mówić ale stomil prezentuję się kibicowsko jak Nieciecza czy Bełchatów w terenach Nowego Sącza byli tylko raz i aż raz!!na dodatek jechali z pełnymi gaciami prawda jest taka że do Sandecji wam wiele brakuje i to was najwięcej boli dlatego swoje żale i napinki wylewacie na forum

j - 10 sierpnia 2015, 11:23:51 - *.29.164.166.threembb.co.uk
Sami znawcy tutaj był Ruch była Zawisza będzie Śląsk więc nie mów durniu że żadna dobra ekipa nie przyjedzie do Olsztyna . A co do Stomilu to z tego co wiem są na wszystkich wyjazdach nawet tych zakazowych . Bez odbioru

angel - 10 sierpnia 2015, 12:05:00 - *.adsl.inetia.pl
j nie opowiadaj bzdur w Sączu wielka duma warmi i mazur pojawiła się tylko raz a więc nie są wszędzie i zawsze tam gdzie ich drużyna jak dla mnie śmieszne napinki i zaczepki Stomilu są nie na miejscu ogarnijcie się bo wstyd robicie dla swojej ekipy

heh - 11 sierpnia 2015, 20:58:09 - *.centertel.pl
ostatni wypad Stomilu do NS - 141 osób czyli liczba dla Sandecji nieosiągalna w Olsztynie i tyle w temacie.