8 sierpnia 2015, 20:00 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
Bartłomiej Bartosiak 82 (k), Patryk Rachwał 90 (k) - Andrzej Rybski 54

Bełchatów: 22. Maciej Krakowiak - 25. Piotr Witasik, 42. Seweryn Michalski, 5. Václav Cverna, 8. Lukáš Kubáň - 11. Łukasz Wroński, 20. Patryk Rachwał, 18. Lukas Klemenz (68, 6. Szymon Zgarda), 21. Jakub Serafin (50, 15. Hieronim Gierszewski), 7. Bartłomiej Bartosiak (90, 9. Paweł Zięba) - 66. Szymon Stanisławski.

Chojniczanka: 12. Dominik Hładun - 25. Wojciech Lisowski, 2. Marcin Biernat, 4. Piotr Kieruzel, 14. Damian Garbacik - 21. Łukasz Kosakiewicz (85, 11. Paul Grischok), 5. Paweł Zawistowski, 3. Radosław Bartoszewicz, 10. Andrzej Rybski (64, 18. Jakub Mrozik), 8. Maciej Rogalski (75, 22. Bartłomiej Niedziela) - 17. Tomasz Mikołajczak.

żółte kartki: Rachwał, Serafin, Klemenz, Bartosiak, Cverna, Zgarda, Kubáň - Bartoszewicz, Lisowski, Mrozik, Zawistowski.
czerwone kartki: Szymon Zgarda (90. minuta, Bełchatów, za drugą żółtą) - Wojciech Lisowski (90. minuta, Chojniczanka, za drugą żółtą).

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
widzów: 1523.

źródło: własne / Czas Chojnic

oooo - 8 sierpnia 2015, 21:55:19 - *.play-internet.pl
zenada

KARAMBIK - 8 sierpnia 2015, 21:55:35 - *.191.181.42.cable.sta.tczew.net.pl
Już kręcone są lody. Karne z kapelusza!!Wiadomo WS Olsztyn!!!Polska B!!!

miki - 8 sierpnia 2015, 21:55:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to za sędzia?

Korsi - 8 sierpnia 2015, 21:56:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
o kur... ale kartek!!!

kibic - 8 sierpnia 2015, 21:57:21 - *.play-internet.pl
Karne z kapelusza? To co robili dzisiaj piłkarze Chojniczanki w polu karnym powinno się skończyć karnym już znacznie wcześniej

bamph - 8 sierpnia 2015, 21:58:03 - *.satfilm.net.pl
Odkrywkowcy za chudzi w uszach na ekstraklape

Pieróg - 8 sierpnia 2015, 21:59:51 - *.dynamic.chello.pl
Pierwszy karny to już powinien być za faul na Stanisławskim. A Chojniczanka niech się cieszy że więcej bramek nie przyjęła. A sędzia w tym spotkaniu to po prostu megasłaby.

KARAMBIK - 8 sierpnia 2015, 22:02:09 - *.191.181.42.cable.sta.tczew.net.pl
Kabareciarze z Bełchatowa.Panie sędzio to kiedy ten karny ma być. Co z gry nie wchodziło.

woj - 8 sierpnia 2015, 22:04:50 - *.belchatow.vectranet.pl
brawo małolaci z GKS

Alibaba - 8 sierpnia 2015, 22:11:08 - *.42.175.247
@KARAMBIK
poczytaj relacje live co jest napisane i później komentuj, A jak nie to kup maść na ból d..y

jjjjjjjj - 8 sierpnia 2015, 22:15:21 - *.play-internet.pl
Cos z sedziami z Olsztyna nie halo. W Zambrowie mocarz z Olszyyna pod Tychy tez sedziowal. Dwa karne gwizdnal. Dla Olimpii ewidentnego karnego nie gwizdnal a przy bezpiecznym 0:2 zlitowal sie i gwizdnal mniej ewidentnego. Czyli w sumie 3 karne

hm... - 8 sierpnia 2015, 22:16:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kurde GKS nic nie grał... Chojniczanka wyłacznie na swoje zyczenie przegrała, to co wy piłkarzyki robicie to woła o pomstwe, trenerze zapni im jakąś smycz albo kary wlep bo tak nie może być

aaa - 8 sierpnia 2015, 22:21:08 - *.petrus.pl
No niestety, Chojniczanka tradycyjnie ostatnie 15 minut zaczyna grać inny mecz. Porażka bardzo boli, karne niestety dla Nas zasłużone, mecz jednak bardzo brutalny, a sędzia wydaje się że był nieco zagubiony. Gratuluję GKSowi wygranej, a Chojniczance życzę żeby ten sezon był podobny jak ostatni, gdzie po złym początku podnieśliśmy się z kolan.

zielony - 8 sierpnia 2015, 22:50:38 - *.dynamic.dsl.as9105.com
stanisławski z radomiaka cały mecz jak zagrał ??

kruczek bu - 8 sierpnia 2015, 23:29:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ale wałek 2 karne . komentator i spiker mecz czysty ta na 100 % !

Robert - 8 sierpnia 2015, 23:29:15 - *.toya.net.pl
Dzięki sdrf za info, żeby tylko nic poważnego...

Robin - 9 sierpnia 2015, 0:08:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@zielony, Dzisiaj nawet dobrze grał Stanisławski. W poprzednim meczu nie wiedział o co chodzi. Ale dzisiaj pokazał , że może coś z niego być. Oby dalej sie rozwijał. Co do Serafina, to chyba lepszy na jego pozycji jest Zgarda. Serafin drugi mecz gra jak zagubiony. Nie rozumie się z innymi piłkarzami.

Max - 9 sierpnia 2015, 0:28:55 - *.elektron.com.pl
Cenne punkty dla GKS. Jak na drużynę juniorską spore szczęście. Sukcesem będzie utrzymanie w lidze, więc nie ma sensu napinać się na pierwszą piątkę i robić wielkie aspiracje.

Pipi - 9 sierpnia 2015, 0:34:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdrowienia z Pomorza Zachodniego! Mój Bełchatów nawet młodzieżą powalczy o awans. Walka w każdym meczu!

Adi - 9 sierpnia 2015, 0:51:57 - *.icpnet.pl
Ulatowski wracaj so zony do Islandii ale czy bedziesz miał gdzie wracać !!!!! Wiecej szczescia niż rozumu ulatowski największy błąd ze ulatowski jest GKS 😥

kibic z Be - 9 sierpnia 2015, 2:17:03 - *.elektron.com.pl
Brawo chłopaki z Bełchaowa!!! Walczcie w każdym meczu!!! Pokażcie na co Was stać!

Robert - 9 sierpnia 2015, 9:17:25 - *.toya.net.pl
@Adi Nie masz się kim interesować tylko żoną Ulatowskiego? A jeżeli chcesz być trenerem GKS, to złóż CV, na pewno będzie rozpatrzone.

antek - 9 sierpnia 2015, 9:28:30 - *.adsl.inetia.pl
ale wały!!!! już pchają Bełchatów do ekstraklasy???jak można tak jawnie robić wały?

Dominik - 9 sierpnia 2015, 10:07:57 - *.com
Zna ktos liczbe Chojniczanki?

wow - 9 sierpnia 2015, 10:29:08 - *.xdsl.centertel.pl
WoW! Niedzielan w Chojniczance!

Kokolino - 9 sierpnia 2015, 10:37:29 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Prokuratura jak najszybciej powinna zająć się tym spotkaniem, zaczyna się!

kokeszko - 9 sierpnia 2015, 10:41:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie było kamer, to można kręcić wały na całego! Jak im teraz udowodnisz, że z karnym był wał? NIJAK! Teraz to jest nie do udowonienia. Bo jak dziesięciu kibiców widziało sytuację z karnym, to każdy mówi co innego.

kokeszko - 9 sierpnia 2015, 10:45:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sprostowanie - dwa karne

gnebus - 9 sierpnia 2015, 10:58:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przecież na każdym meczu pierwszej ligi są kamery. I o ile decyzja o przyznaniu pierwszego rzutu karnego dla GKSu mogła być kontrowersyjna to nie zmienia to postaci rzeczy że ten rzut karny powinien być przyznany już wcześniej w dwóch sytuacjach. W pierwszej połowie gdy faulowany był Wroński oraz w drugiej połowie niedługo po golu Chojniczanki. Dwa ewidentne błędy sędziego ale koniec końców dobrze że oliwa sprawiedliwa

obiektyw - 9 sierpnia 2015, 12:25:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widze ze wracamy do karnych w koncowce ustalanych przy zielonym stoliku... belchatow nie wejdzie do ekstraklasy nigdy!!!!!!!!!!

ja - 9 sierpnia 2015, 15:18:09 - *.146.83.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
dużo podskakujcie to panowie w kołnierzykach was tak upieprzą aż miło będzie patrzeć.Faktem jest podtrzymanie tradycji-dmuchanie rękawami ostatnie 20 minut jak za Kapicy albo przegranie meczu w 15 minut lub w doliczonym czasie.Panowie Chojniczankę da się pokonać nie wysilając się w 15 minut po co męczyć 90min ,80 min odpoczywać a potem chuzia na józia chojniczanka głupieje i przegrywa,w tak prześmiewczy sposób można podsumować drużynę.Panie trenerze czas to przeanalizować lub wypieprzyć winnych do psychiatry,to co wyprawia obrona to od dłuższego czasu spokojnych ludzi wprowadza w stan choleryczny.CHYBA ŻE PIŁKARZYKI GRAJĄ NA MIARĘ WYNAGRODZENIA I TO BY DAŁO SIĘ "wytłumaczyć"to tyle słów bożych na niedzielę dzisiejszą.

Robin - 9 sierpnia 2015, 15:58:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gimbusy meczu nie widziały, ale twierdzą, że karne z kapelusza. Śmieszni jesteście z takimi twierdzeniami.

bolo - 9 sierpnia 2015, 17:24:07 - *.google.com (*.28.133.128)
Ja, kibic GKSu, w zeszła niedzielę byłem w odwiedzinach w Radomiu, a byl to dzien, kiedy Radomiak debiutował w II lidze ze Zniczem Pruszków. Byłem akurat na Żeromskiego, kiedy kibice Radomiaka wysypali się ze stadionu MOSIR. Kilku z nich zaczepilem i pytałem o Stanislawskiego. Kibice Radomiaka wystawili mu same pozytywne oceny. Bardzo żałowali, że go stracili. Można bez żadnej przesady powiedzieć, że STACHU był w Radomiu bohaterem!

widzLive - 9 sierpnia 2015, 18:04:08 - *.dolsat.pl
Najbardziej sprawiedliwy byłby remis, ale brunatni byli bardzo zdeterminowani by zdobyć 3 punkty. Pierwszy karny chyba naciągany (dobry "myk" Wrońskiego), drugi ewidentny. Wcześniej powinien być karny za faul na Stanisławskim. Człowiek z Radomia ma papiery na niezłego napaściora. Trochę ogrania i będzie strzelał. Wczoraj miał dwie bardzo dobre okazje. Serafin -duże rozczarowanie. GKS 3 punkty za ambicje. W porównaniu z ubiegłym sezonem to teraz trawę gryzą. Tak trzymać!

gul - 9 sierpnia 2015, 22:49:01 - *.home.otenet.gr
Liczba chojniczanki na dziś to: 756 ole