8 sierpnia 2015, 22:20:43 - maciejko
Videoton przegrał w lidze

Videoton FC Fehérvár, rywal Lecha Poznań w IV rundzie eliminacji Ligi Europy, przegrał 1-3 (0-1) w meczu 4. kolejki węgierskiej ekstraklasy z Ferencvárosi TC. Mecze Węgrów z Lechem zostaną rozegrane 20 i 27 sierpnia.

8 sierpnia 2015, 20:30 - Székesfehérvár (Sóstói Stadion)
Videoton FC Fehérvár 1-3 Ferencvárosi TC
Mirko Ivanovski 49 - Tibor Heffler 11 (s), Dániel Böde 56, 81

Videoton: 44. Branislav Danilović - 5. Tibor Heffler, 18. Ádám Lang, 3. Paulo Vinícius, 30. Roland Szolnoki - 7. Ádám Gyurcsó (58, 16. Filipe Oliveira), 4. Kees Luijckx, 17. Máté Pátkai, 10. István Kovács (82, 15. Viktor Sejben) - 27. Alhassane Soumah (46, 9. Róbert Feczesin), 19. Mirko Ivanovski.

żółte kartki: Paulo Vinícius, Roland Szolnoki - Tamás Hajnal.
czerwona kartka: Paulo Vinícius (36. minuta, Videoton, za drugą żółtą).

sędziował: Sándor Andó-Szabó (Békéscsaba).
widzów: 5020.

Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał były napastnik Arki Gdynia Mirko Ivanovski, a w zespole gości polski obrońca Michał Nalepa.

Po czterech meczach Videoton jest dziewiąty w tabeli z dorobkiem trzech punktów.

Tomek - 8 sierpnia 2015, 22:28:15 - *.146.45.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niech Lech bierze tego Bode.

Korona - 8 sierpnia 2015, 23:02:38 - *.dynamic.chello.pl
Lecha ogra i tak.

Baca - 9 sierpnia 2015, 0:33:44 - *.bb.sky.com
Lech nawet będąc w takiej słabej formie ma obowiązek puknąć Videoton.

sooran - 9 sierpnia 2015, 3:10:11 - *.as43234.net
Patrząc na tabele, można powiedzieć: trafił swój na swego.

bart - 9 sierpnia 2015, 9:56:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
będzie męczarnia coś czuję, Lech kompletnie nie wie co grać i znów na przeciwko zagra Lang ;)))

lukasz8421 - 10 sierpnia 2015, 16:14:17 - *.174.149.96
videoton ma zawodnika ktory gral w Polsce i sie nie sprawdzil a tam ma opinie gwiazdy( Iwanovski). 4-1 w dwumeczu dla leszka Sloby obecnie Lech ( wina skorży) pokona ich i tak

Anton - 11 sierpnia 2015, 12:17:18 - *.88-199-146.vspace.pl
To prawda, że Lech w tak słabej formie powinien przejść Węgrów. Jednak pamiętajcie to nie Ruch, Śląsk, Jagiellonia czyli walczaki, tylko Lech, czyli MISTRZOWIE KOMPROMITACJI!

Gajer - 11 sierpnia 2015, 14:49:37 - *.dynamic.chello.pl
Lech odpadnie i tyle, nie postawię na Lecha złamanego grosza!