11 sierpnia 2015, 15:40:10 - maciejko
1/16 finału Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1/16 finału Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 11-13 sierpnia.

11 sierpnia (wtorek):

Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Białek (Drezdenko).
Wda Świecie - Korona Kielce, godz. 17:00, sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa).
Dolcan Ząbki - Cracovia, godz. 17:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Olimpia Grudziądz - Lech Poznań, godz. 18:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).

12 sierpnia (środa):

Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin, godz. 17:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).
Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice, godz. 18:30, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze, godz. 19:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Wigry Suwałki - GKS Katowice, godz. 19:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław, godz. 19:45, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
GKS Bełchatów - Bytovia Bytów, godz. 20:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Górnik Łęczna - Legia Warszawa, godz. 20:30, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).

13 sierpnia (czwartek):

Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Ruch Chorzów - Wisła Kraków, godz. 20:00, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

źródło: własne / PZPN

oic. - 11 sierpnia 2015, 15:57:46 - *.dynamic.chello.pl
Skandal jak sędzia z Koszalina może sędziować drużynie z Głogowa?!
PZPN Mafia!!

Duet - 11 sierpnia 2015, 16:07:26 - *.play-internet.pl
Błękitni Stargard, sędzia z Drezdenka. Skandal!

rafalski - 11 sierpnia 2015, 16:23:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Normalnie może sędziować drużynie z Głogowa A co ma Głogów do Koszalina?!

stalowiak - 11 sierpnia 2015, 16:47:02 - *.38.81.69
COOO?? sedzia z lublina ma sedziowac mecz w Stalowej ??

pasiak - 11 sierpnia 2015, 16:48:40 - *.static.chello.pl
O, sędzia z Poznania, opłacało się głosować na Bońka.

mat9111 - 11 sierpnia 2015, 17:06:33 - *.adsl.szeptel.net.pl
Uuuu sędzia z Warszawy dla drużyny z Biełegostoku.

antydekiel - 11 sierpnia 2015, 17:22:38 - *.torservers.net
Popukajcie się wy w czoła z tymi sędziowsko-kybolskimy malwersacjami.

PLC - 11 sierpnia 2015, 17:44:46 - *.opera-mini.net (*.146.3.95)

Hhh - 11 sierpnia 2015, 20:04:58 - *.dynamic.chello.pl
Pan Przewodniczacy i jego prencypal zrobili obsade zycia prezes powinien Was wszystkich pogonic bardzo szybko, Sedzia w Zabkach juz posedziowal w zenujacym stylu, dziecko we mgle.;)

Chrobry - 11 sierpnia 2015, 21:33:24 - *.play-internet.pl
Ciekawe co Duda obieca piłkarzom? ;-) może jakiś zasiłek? :-)

colas - 12 sierpnia 2015, 6:40:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Piotrek: jestem z Glogowa i za Chg tak jak ty ale stawiac na Chg gdy wiadomo ze odpuszczamy mecz to mzonka o tym zeby wygrali