12 sierpnia 2015, 10:03:31 - koofel
U-18: Japonia 0-2 Polska

Reprezentacja Polski U-18 (rocznik 1998) wygrała 2-0 (1-0) z kadrą Japonii U-16 w swoim ostatnim meczu Balcom BMW Cup rozgrywanego w kraju naszego dzisiejszego rywala.

12 sierpnia 2015, 8:30 - Hiroszima
Japonia 0-2 Polska
Kacper Wojdak 17, Paweł Kaczmarczyk 47

Polska: Kacper Polak - Mateusz Spychała (50 Mateusz Hołownia), Kacper Wojdak, Patryk Dziczek, Robert Gumny - Dominik Prusaczyk, Bartłomiej Urbański (60 Paweł Żyra), Hubert Adamczyk, Przemysław Płacheta (45 Paweł Kaczmarczyk) - Miłosz Szczepański (45 Marcin Listkowski) - Kamil Jóźwiak.

Grano 2x35 minut.

W drugim dzisiejszym meczu Prefektura Hiroszima przegrała z Uzbekistanem 1-3.

Jakalelo - 12 sierpnia 2015, 10:08:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma skladow nigdzie. Czy to znak, zeby powiedziec jaki byl sklad mistrzowskiego 1.FC Kaiserslautern? Zaraz ktos wykorzysta ta luke.

Ojgen - 12 sierpnia 2015, 10:17:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zupa ! Zupa wynik ! Bhawo Pholacy !

Ja - 12 sierpnia 2015, 10:18:49 - *.33.78.152
Uzbekistan po dwóch meczach ma 4 pkt. Tym bardziej, że nie istnieje mozliwość zdobycia 5 pkt w dwóch meczach

maciejko - 12 sierpnia 2015, 10:21:03 - REDAKCJA
Ja - Jak najbardziej w tym turnieju istnieje, bowiem dodatkowe punkty są przyznawane za wygrane rzuty karne.

Irtysz_21 - 12 sierpnia 2015, 10:43:52 - *.231.2.98.koba.pl
beka z Ja, pociśnięty

guizmo - 12 sierpnia 2015, 10:46:17 - *.ulb.ac.be
Ja dostal cios ktorego sie nie spodziewal,

Oktymista - 12 sierpnia 2015, 11:03:31 - *.play-internet.pl
Brawo Polacy. ,trzeba wierzyć. Gratulacje! !! A gdzie są krytykanci.. ..Zatkało kakao...

qaz - 12 sierpnia 2015, 11:07:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Czemu raz grali 2x40, a teraz 2x35?

Mancol1949 - 12 sierpnia 2015, 11:38:32 - *.internetia.net.pl
Grano 2 X 35 minut bo pozostałe 5 minut uzupełniano płyny z powodu upałów. A na poważnie to dlatego bo Japonia wystawiła szesnastolatków.

and - 12 sierpnia 2015, 12:42:53 - *.2.112.2
Kto płaci za wyjazdy na takie idiotyczne turnieje?

ogar - 12 sierpnia 2015, 12:56:07 - *.dynamic.chello.pl
fajna przygoda dla chlopakow, pozdro dla normalnych

Susłoń - 12 sierpnia 2015, 13:05:55 - *.static.ip.netia.com.pl
Turniej w stylu naszych parafiad i meczów dożynkowych strażacy ochotnicy kontra gminne urzędasy. Dokąd zmierza polskie szkolenie?

end - 12 sierpnia 2015, 16:56:44 - *.opera-mini.net (*.77.124.105)