14 sierpnia 2015, 17:49:40 - Monki
Bramka Janusza Gola

Janusz Gol zdobył bramkę dla Amkara Perm w zremisowanym na własnym stadionie 1-1 (0-0) meczu 5. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Anży Machaczkała. 29-letni pomocnik na boisku przebywał do 70. minuty, w której zmienił go Georgi Pejew.

14 sierpnia 2015, 16:00 - Perm (Stadion Zwiezda)
Amkar Perm 1-1 Anży Machaczkała
Janusz Gol 66 - Yannick Boli 64

żółte kartki: Petyr Zanew, Fegor Ogude, Dmitrij Biełorukow, Siergiej Bałanowicz, Georgi Pejew - Andriej Jeszczenko, Ilja Maksimow.

sędziował: Igor Fiedotow (Moskwa).

Do 78. minuty na boisku w barwach gospodarzy przebywał Pawieł Komołow (dawniej GKS Bełchatów), którego zmienił Brajan Idowu. Na ławce rezerwowych Amkara spotkanie spędził Robert Arzumanjan (niegdyś Jagiellonia Białystok). Z kolei cały mecz w zespole gości rozegrał Iwan Majewskij (w przeszłości Zawisza Bydgoszcz).

Amkar Perm zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli z siedmioma punktami na koncie.

ulopolo - 14 sierpnia 2015, 17:52:10 - *.195.202.218