15 sierpnia 2015, 19:20:14 - dyrovski
Bramka Szymona Grucy

Szymon Gruca strzelił bramkę dla Partizána Bardejov w meczu 3. kolejki słowackiej drugiej ligi z FC Lokomotíva Košice. Drużyna polskiego pomocnika wygrała 4-3 (3-1). Był to jego drugi gol w tym sezonie. Gruca na boisku przebywał do 70. minuty, kiedy zmienił go Mário Jacko.

15 sierpnia 2015, 17:30 - Bardiów (Mestský futbalový štadión)
Partizán Bardejov 4-3 FC Lokomotíva Košice
Loïc Gagnon 1, Szymon Gruca 16, Michal Grohoľ 35, 59 - Erik Micovčák 42, Michal Vilkovský 55, Rudolf Urban 90

żółte kartki: Vladislav Palša, Juraj Kuhajdík, Ján Čikoš-Pavličko, Vladimír Staš - Marek Petričko, Ľubomír Korijkov, Pavol Šuľák, Dušan Kolek, Patrik Zajac.
czerwona kartka: Vladislav Palša (76. minuta, Partizán, za drugą żółtą).

W 78. minucie Michal Vilkovský (Lokomotíva) nie wykorzystał rzutu karnego (Ján Čikoš-Pavličko obronił).

sędziował: Martin Dohál.
widzów: 542.

W drużynie gości cały mecz zagrał Jakub Giertl (kiedyś Stal Rzeszów i Górnik Łęczna), a w 65. minucie na boisku pojawił się Rudolf Urban (dawniej Sandecja Nowy Sącz, Piast Gliwice i Podbeskidzie Bielsko-Biała). Pavol Ruskovský (niegdyś GKS Tychy) cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, a Martin Hloušek (były zawodnik Sandecji Nowy Sącz, Wisły Płock i Popradu Muszyna) znalazł się poza kadrą.

Partizán po trzech kolejkach zajmuje 3. miejsce z dorobkiem siedmiu punktów.

kazik - 15 sierpnia 2015, 22:04:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl