15 sierpnia 2015, 19:56:01 - euzi
Videoton przegrał w lidze

Videoton, który już w czwartek w Poznaniu rozegra pierwszy mecz IV rundy eliminacyjnej Ligi Europy z Lechem, przegrał w wyjazdowym meczu 5. kolejki węgierskiej NB I z Vasasem 1-2 (1-0).

15 sierpnia 2015, 18:00 - Budapeszt (Illovszky Rudolf Stadion)
Vasas SC 2-1 Videoton FC Fehérvár
Csanád Novák 48, Mohamed Remili 76 - István Kovács 45

Videoton: 44. Branislav Danilović - 5. Tibor Heffler, 4. Kees Luijckx, 18. Ádám Lang (51, 6. András Fejes), 30. Roland Szolnoki - 16. Filipe Oliveira, 33. Dinko Trebotić, 17. Máté Pátkai, 10. István Kovács, 19. Mirko Ivanovski (67, 7. Ádám Gyurcsó) - 9. Róbert Feczesin (75, 27. Alhassane Soumah).

żółte kartki: Tomislav Pajović - Tibor Heffler, Mirko Ivanovski, István Kovács.

sędziował: Péter Solymosi (Veszprém).

W wyjściowym składzie gości znalazł się były napastnik Arki Gdynia Mirko Ivanovski, a w 67. minucie zastąpił go Ádám Gyurcsó. Z kolei w drużynie gospodarzy grającego w przeszłości w Polonii Warszawa Miloša Adamovicia w 72. minucie zmienił były piłkarz Lecha Poznań Vojo Ubiparip.

Videoton jest na dziesiątym miejscu w tabeli z trzema punktami po pięciu meczach. Czwartkowy mecz rozpocznie się o godz. 21:00.

dsdsd - 15 sierpnia 2015, 19:58:28 - *.dynamic.chello.pl
I Lech i Videoton sa w kryzysie i zawodza po calosci w ligach krajowych. Mysle ze jednak Lech przejdzie, maja wiekszy potencjal jako zespol. Szkoda tylko ze nawet jak Lech awansuje do LE to meczow w fazie grupowej LE nie zobaczymy w TV. Zadna polska tv nie ma praw do LE na sezon 15/16

dsdsd - 15 sierpnia 2015, 19:58:29 - *.dynamic.chello.pl

Boateng - 15 sierpnia 2015, 20:02:20 - *.50.134.230
Jak odpadną z Videotonem w takim kryzysie to powinni mieć zakaz pucharowy na pięć lat.

Kuba - 15 sierpnia 2015, 20:10:45 - *.96.59.105
Pojedynek prawdziwych miszczów :]
Lech wygra ale maksymalnie jedną bramką. Czyli stawiam 1-0 lub 2-1.

kibic - 15 sierpnia 2015, 20:18:11 - *.63.109.20
Wszyscy mocniejsi zacierają ręce i liczą że w grupie LE trafią na Lecha lub Videoton bo będą mieli +6 pkt na starcie. Natomiast drużyny pokroju Astana Skenderbau płaczą bo nie trafią na tych ogórków bo będą w tym samym koszyku.

Kongo - 15 sierpnia 2015, 20:19:39 - *.opera-mini.net (*.71.177.1)
blebleble widzicie jaki ten Videoton słaby blebleble Ferencvaros na miszcza blablabla

Grzybiarz8 - 15 sierpnia 2015, 20:57:11 - *.dynamic.chello.pl
No to szykuje się starcie na miarę Ligi Mistrzów ...

Zaki - 15 sierpnia 2015, 21:06:02 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
Ogólnie rzec mówiąc mecz Lech-Videoton to będzie spotkanie dwóch słabeuszy, oby Kolejorz wyszedł z tej potyczki zwycięsko jak Legia w 1986 roku.

@kibic - 15 sierpnia 2015, 21:18:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl