15 sierpnia 2015, 21:49:58 - akordial
Gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki strzelił bramkę dla Stade Rennais FC w wygranym 1-0 (0-0) meczu 2. kolejki Ligue 1 z Montpellier-Hérault SC. 27-letni pomocnik pojawił się na boisku w 73. minucie, zastępując Pedro Henrique. Był to pierwszy ligowy gol Grosickiego w tym sezonie.

15 sierpnia 2015, 20:00 - Rennes (Roazhon Park)
Stade Rennais FC 1-0 Montpellier-Hérault SC
Kamil Grosicki 85

żółte kartki: Giovanni Sio, Pedro Henrique, Gelson Fernandes - Geoffrey Jourdren.

sędziował: Mikaël Lesage (Dolna Normandia).

Rennes po tym spotkaniu zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów.

@@@ - 15 sierpnia 2015, 22:00:44 - *.dynamic.chello.pl
A z jakiej okazji Błaszczykowski albo Peszko? Za wydurnianie się na forach, ludzie powinni mieć limity na internet.

Michał - 15 sierpnia 2015, 22:08:30 - *.kielce.vectranet.pl
@siara - Ty byś nie strzelił gola nawet żłobkowej drużynie 2-latków, nawet przypadkowego.

Mądry - 15 sierpnia 2015, 22:18:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobra wiadomość.

@siara - 15 sierpnia 2015, 22:26:06 - *.limes.com.pl
Przypadkowy? hehe. Widać że nie widziałeś to był PIĘKNY gol

lips - 15 sierpnia 2015, 22:31:11 - *.skarzysko.vectranet.pl
Nieziemsko. Grosicki strzelił swojego pierwszego gola w lidze francuskiej. Rośnie forma przed Gibraltarem

sddfg - 15 sierpnia 2015, 23:18:50 - *.195.217.104.190.cps.com.ar
liga francuska pikuje w dół i niedługo ją przeskoczy ruska i turecka.we francji coś warty jest jedynie psg i być może monaco,reszta to dno co dostaje łupnia od apoelu,rumunów,apollonu,karabachu i innego dziadostwa i to w eliminacjach,więc wyczyn polaka nie jest niczym nadzwyczajnym,to jest ledwo jednorazowe urozmaicenie szarości i przeciętności

ziomek - 16 sierpnia 2015, 0:30:26 - *.leczna.enterpol.pl
49475,filmik.html

Mądry - 16 sierpnia 2015, 2:32:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GOL jakich mało.
Powiedzieć Fenomenalny to nic nie powiedzieć.

klin - 16 sierpnia 2015, 2:49:30 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Nie słuchajcie ich. Wprowadzają zamęt i skupiają uwagę wszystkich na jakichś mało znaczących kwestiach. A przecież jest dobrze bo Polak strzelił. Tylko pewnie dlatego, że nie w Barcelonie czy innym Realu więc zaczyna się wyliczanka wad. Rozumiecie? Z pozytywnej informacji ktoś stara się wyciągnąć same minusy. Ja cierpię dolę, co jest z Wami ludzie?

TRQ - 16 sierpnia 2015, 10:15:22 - *.warszawa.vectranet.pl
@klin - popieram, ale jak Lewandowski strzela w Bayernie czyli drużynie z czołówki Europy i świata to od razu że do pustej, że drewniak i tak itp. Niedługo powodem będzie że strzelił bo grawitacja mu pomogła, albo księżyc raził bramkarza w oczy ;p

portowiec - 16 sierpnia 2015, 10:42:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super Kamil widzę że jest moc na poczatek sezonu.

khris - 16 sierpnia 2015, 12:58:41 - *.elk.mm.pl
Super Grosik. W końcu w lidze:p!!!Nie zwalniaj tempa!

DENIS - 16 sierpnia 2015, 18:08:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl