22 sierpnia 2015, 15:51:23 - euzi
Bramka Janusza Gola

Janusz Gol strzelił swojego drugiego gola w sezonie, a jego Amkar Perm przegrał u siebie w meczu 6. kolejki rosyjskiej ekstraklasy ze Spartakiem Moskwa 1-3 (0-1). Polski pomocnik zanotował trafienie w swoim drugim meczu z rzędu.

22 sierpnia 2015, 14:00 - Perm (Stadion Zwiezda)
Amkar Perm 1-3 Spartak Moskwa
Janusz Gol 78 - Jura Mowsisjan 20, Quincy Promes 66, 71

żółte kartki: Dmitrij Biełorukow - Roman Szyrokow.

sędziował: Siergiej Kulikow (Sarańsk).

Gol rozegrał całe spotkanie, a w 75. minucie boisko opuścił były pomocnik Jagiellonii Białystok Robert Arzumanjan. Zmienił go Iwan Czerienczikow. Na ławce rezerwowych Amkara pozostał Pawieł Komołow (ostatnio GKS Bełchatów). Gospodarze są na ósmym miejscu w tabeli z siedmioma punktami po sześciu meczach.

Boa - 22 sierpnia 2015, 15:53:33 - *.94.201.150