22 sierpnia 2015, 17:24:24 - maciejko
Gol Roberta Lewandowskiego i niewykorzystany rzut karny Eugena Polanskiego

Robert Lewandowski (Bayern) strzelił bramkę, a Eugen Polanski (Hoffenheim) nie wykorzystał rzutu karnego w wygranym 2-1 (1-1) przez Bayern meczu z Hoffenheim w 2. kolejce niemieckiej Bundesligi. Polanski rozegrał cały mecz, Lewandowski wszedł na boisko w 67. minucie za Philippa Lahma. Dla Lewandowskiego to drugi ligowy gol w tym sezonie.

22 sierpnia 2015, 15:30 - Sinsheim (Wirsol Rhein-Neckar-Arena)
TSG 1899 Hoffenheim 1-2 FC Bayern München
Kevin Volland 1 - Thomas Müller 41, Robert Lewandowski 90

żółte kartki: Pirmin Schwegler, Kim Jin-su, Eugen Polanski - Jérôme Boateng, Thomas Müller, Rafinha.
czerwona kartka: Jérôme Boateng (73. minuta, Bayern, za drugą żółtą).

sędziował: Tobias Stieler (Hesja).
widzów: 30 150.

W 74. minucie Eugen Polanski (Hoffenheim) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Bayern jest liderem tabeli z kompletem punktów, Hoffenheim zajmuje 15. miejsce bez zdobytego punktu.

Boateng - 22 sierpnia 2015, 17:26:48 - *.94.201.150
Nuda liga, grają w "10", przeciwnicy mają rzut karny, a i tak wiedziałem, że w końcówce będzie 1-2. Niemiecka liga jest strasznie przereklamowana, bo gdyby wyjąć Bayern to ich kluby osiągałby wyniki na poziomie tej portugalskiej.

@Boateng - 22 sierpnia 2015, 17:28:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby z Hiszpańskiej wyjąć FCB, Real, Atletico no i może Seville to byli by na poziomie Tureckiej albo i gorzej.

asdas - 22 sierpnia 2015, 17:29:37 - *.static.chello.pl
Boateng
Villareal Valencia i Bilbao zjadaja 3/4 zespolow z niemiec

Gepard - 22 sierpnia 2015, 17:29:42 - *.dynamic.chello.pl
Polanski nie chce grać w kadrze.
Raz wybrał przygotowania zespołu klubowego zamiast wyjazd na zgrupowanie.
Trener mu podziękował i bardzo dobrze uczynił.

asd - 22 sierpnia 2015, 17:30:10 - *.range86-143.btcentralplus.com
Swietna druga połowa

Mądry - 22 sierpnia 2015, 17:30:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:Ikea
A dla Mnie pojęte.
Polanski mieszka w Niemczech,czuje się Niemcem,kibicuje Niemcom i nie chce grać przeciwko Niemcom.
Więc co tu jest niepojęte ????

@mozg - 22 sierpnia 2015, 17:31:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
maja Khedire Bendera i Schweinsteigera a ty sie dziwisz ze polaNski nie jest powolywany

jh - 22 sierpnia 2015, 17:32:49 - *.215.203.76-internet.zabrze.debacom.pl
po co wspominac o polanskim? kogo to obchodzi?

mat - 22 sierpnia 2015, 17:39:42 - *.play-internet.pl
Niech Bayern się cieszy ze maja LEWEGO! Brawo!;)

Bez napink - 22 sierpnia 2015, 17:52:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie kolega, który przed tygodniem wychwalał klasę Mullera i uniżał Roberta? Co powiesz na dzisiejszy blok strzału Lewego przez Twojego idola?

TheBill - 22 sierpnia 2015, 18:06:35 - *.dynamic.chello.pl
Polański się skończył

gugu - 22 sierpnia 2015, 18:39:09 - *.241.48.60
dla tego hiszpanska liga jest przed nirmiecka..ale z drugiej strony taki mesi czy ronaldo nawalaja bramki z plackami po 4 i osiagaja 40 goli ponad e sezonie.. nimiecia liga ma to do siebie ze zaden kub niema problemow finansowych, wszystkie wychodza na + nie ma Zadluzen dla tego lige niemiecka sie szanuje bo np premier lige angielska jest przeplacona. a w pucharach oprocz chelsea ktora wygrala rok temu nic nie grajaaa

kiszka - 23 sierpnia 2015, 2:21:43 - *.dynamic.mm.pl
jak zwykle to samo. Murzyn zrobił robotę a Lewy noge dołozył stając sie bohaterem

:) - 23 sierpnia 2015, 5:30:28 - *.adsl.inetia.pl
Boateng - nie masz mózgu człowieku.W zeszłym sezonie 4 druzyny z Niemiec wyszły grupy LM (dla porównania : z naszej ligi nikt tam nie awansował od prawie 2 dekad :D)
Villareal czy Bilbao wciąga 3/4 ligi? hahahahah
Wolfsburg,Schalke,Leverkusen,BvB zrobiliby z nich miazgę.Żal mi Cię - popatrz na ranking UEFA,Bundesliga to druga najlepsza liga świata.Jeśli 2/3 liga na świecie jest według ciebie,to może czas zmienić dyscyplinę sportu? albo hobby? Zbieranie muszelek? Słaba i przereklamowana to jest Liga Szkocka,Holenderska i Polska ; ) A Bundesliga to potęga - dzisiaj w każdym meczu emocje,prawie w każdym klubie gwiazdy,piękne stadiony,pełno wychowanków/młodych Niemców (mistrzów świata zresztą ],najwięcej kibiców na świecie na stadionach i to bez korupcji czy długów.Ale nie,jakiś cebulak wyskakuje ze swoimu mądrościami.Obejrzałeś chociaż ze 2 mecze w tej kolejce? hahah porażka

Adams - 23 sierpnia 2015, 22:06:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cwani Niemcy posadzili Lewandowskiego na ławce specjalnie przed meczem z Niemcami, a Robert strzela i śmieje się z nich w ten sposób. Milik też strzela. Niemcy o tym wiedzą. Nie wierzę, ze nie są te gole i dobra forma komentowane. Dodatkowo dobra gra kilku bramkarzy w podstawowym składzie też daje swoje. Powiem krótko: Nie przegramy tego meczu bez walki. Wynik może być różny.

podróżnik - 7 sierpnia 2019, 15:42:56 - *.57.68.216.95.clients.your-server.de (*.31.154.150)