22 sierpnia 2015, 17:00 - Brzesko (Stadion Miejski)
Okocimski KS Brzesko 0-1 Legionovia Legionowo
Rafał Jankowski 59

Okocimski KS: 33. Aleksander Kozioł - 4. Mateusz Wawryka, 23. Radosław Jacek, 20. Arkadiusz Garzeł, 2. Mateusz Kasprzyk - 15. Łukasz Krówczyński (74, 9. Konrad Kurzywilk), 19. Filip Kasiński (68, 22. Aleksander Ślęczka), 10. Wojciech Wojcieszyński, 16. Paweł Pyciak, 8. Kamil Białkowski (68, 17. Patryk Bryła) - 11. Jurij Hłuszko.

Legionovia: 24. Mikołaj Smyłek - 16. Mikołaj Grzelak, 19. Michał Grudniewski, 5. Leon Leuštek, 18. Maciej Goliński - 12. Kamil Tlaga (70, 10. Mateusz Kwiatkowski), 2. Łukasz Kopka (80, 3. Marcin Kozłowski), 22. Paweł Garyga, 8. Mariusz Zawodziński (46, 26. Sebastian Milewski), 7. Omar Monterde (90, 23. Damian Szczepański) - 11. Rafał Jankowski.

żółte kartki: Garzeł, Kasiński - Jankowski, Grudniewski.

sędziował: Kamil Adamski (Kielce).
widzów: 301.

W 28. minucie Wojciech Wojcieszyński (Okocimski KS) nie wykorzystał rzutu karnego (Mikołaj Smyłek obronił).

źródło: własne / Legionovia Legionowo / Okocimski KS Brzesko

andrew - 22 sierpnia 2015, 19:18:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
super gratulacje dla sztabu

kibic99 - 22 sierpnia 2015, 21:01:32 - *.105.16.242
Oks powinien w pierwszej połowie rozstrzygnąć losy meczu a tak to przyjezdni wywieźli komplet punktow i 1-0 to był najmniejszy wymiar kary.Jurij i waetyka masakra!!!!na plus Alek koziol

lek - 22 sierpnia 2015, 21:17:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wojcieszynski nie strzelil karnego zdarza się., ale problemem tego zawodnika jest od dluzszego czasu kompletny brak formy ten chlopak kopie się sam ze sobą i nic nie wnosi do drużyny. Kolejnym ktory notuje ogromny spadek formy jest Hluszko. Chyba czas posadzić obu na ławie. Chodzą słuchy że Okocimski chce sprowadzic Smółke z Tychow..........tylko po co. On napewno nic nie wniesie do zespołu. Zasluzona porażka Okocimskiego po kompromitujacej momentami grze.

zxc - 22 sierpnia 2015, 21:19:13 - *.dynamic.mm.pl
brawo jankes, pozdro z mielca, obyś tak na solskiego nie strzelał za niedługo.

tomek - 22 sierpnia 2015, 21:37:29 - *.146.1.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak pięknej bramki ze spalonego dawno nie widziałem, jednakże goście lepiej się prezentowali

...l - 22 sierpnia 2015, 21:57:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legionovia w pierwszej połowie słabo w drugiej natomiast wyczuli jak bardzo slaby jest Okocimski choć bramkę strzelili z metrowego spalonego to wygrali jaknajbardziej zasluzenie.

do lek - 22 sierpnia 2015, 21:59:00 - *.dynamic.chello.pl
Wojcieszynski jest bez formy od dluzszego czasu a 2 kolejki temu strzela 2 bramki i brzesko wygrywa dobry komentarz ;) poza tym jak trener posadzi jego i hluszko to ciekawe kto bedzie bramki strzelal

FKS Stal - 22 sierpnia 2015, 22:17:17 - *.hsd1.il.comcast.net
Szkoda ze Rafal Odszedl ze Stali, to byl dobry zawodnik, niestety nie gral zbyt wiele, bo Bialek lansowal tego nieudacznika Letoche. Jankowski gral ale glownie w II polowie i to w koncowkach. Wedlug Mnie to zawodnik doswiadczony, i napewno Legionovia bedzie miala z niego pozytek, bedzie strzelal gole zobaczycie. Rafal Dzieki za CZas spedzony w Mielcu! Strzelasz juz 3 bramke a to dopiero poczatek rundy.
Fan Stali Mielec

........ - 22 sierpnia 2015, 23:19:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wojcieszynski jest od tego zeby strzelać !!! Niestety jest słaby w Zagłębiu go już mieli dosyć. Wykonujac rzuty rozne nie może bidok dokopac do pola karnego. Dramatyczna forma Wojtka .

Klos-Novia - 23 sierpnia 2015, 10:04:49 - *.jmdi.pl
To co zabrał nam los i kilka punktów skradł niespodzianie oddał w meczu z Okocimskim(kosztem zespołu z Brzeska).W poprzednich meczach przestrzelony karny w Wejherowie,błąd sędziego w meczu z Kotwicą-spalony i strata bramki.Teraz mecz z Nadwiślanem,w poprzednim sezonie 2:0 i 1:1.Jeżeli Novia myśli o trzech punktach to trzeba poprawić koncentrację w obronie(z Kotwicą bardzo nerwowo i brak krycia przy wrzutkach)oraz do poprawy stałe fragmenty gry-dośrodkowania to jakieś niedoloty.

mario - 23 sierpnia 2015, 18:22:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl