22 sierpnia 2015, 18:00 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Śląsk: 33. Mariusz Pawełek - 17. Mariusz Pawelec (77, 23. Paweł Zieliński), 3. Piotr Celeban, 20. Adam Kokoszka, 12. Dudu Paraíba - 28. Flávio Paixão, 6. Tomasz Hołota, 4. Tom Hateley, 5. Krzysztof Danielewicz, 10. Róbert Pich (69, 9. Jacek Kiełb) - 19. Kamil Biliński (86, 25. Michał Bartkowiak).

Podbeskidzie: 1. Emilijus Zubas - 10. Marek Sokołowski, 3. Krystian Nowak, 90. Kristián Kolčák, 5. Frank Adu Kwame - 8. Jakub Kowalski (84, 93. Fabian Hiszpański), 27. Adam Deja, 6. Kōhei Katō (46, 23. Róbert Demjan), 28. Lukáš Janič (76, 9. Dariusz Kołodziej), 14. Damian Chmiel - 20. Mateusz Szczepaniak.

żółte kartki: Zieliński, Hołota, Hateley - Adu Kwame, Kołodziej.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 6742.

W 62. minucie Flávio Paixão (Śląsk) nie wykorzystał rzutu karnego (Emilijus Zubas obronił).

Boateng - 22 sierpnia 2015, 19:54:10 - *.94.201.150
Pawłowski dobry trener, tylko wyników nie ma. Liga rumuńska naprawdę upada skoro Biliński tam był czołowym strzelcem...

WKSWKS - 22 sierpnia 2015, 20:44:19 - *.bredband.comhem.se
Tragedia poprostu. Kolejny mecz Śląska, w którym jest lepszy i nie zdobywa kompletu punktów. Lubię Pawłowskiego, ale wprowadzanie Kiełba za dobrze grającego Picha to był strzał w stope. Kiełb zagrał na -5/10.

rafi - 22 sierpnia 2015, 20:46:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
6 tys ludzi, 4 reklamy z lat 90-tych i to ma byc nowoczesny klub-zenada

bolek - 22 sierpnia 2015, 20:47:49 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Sprawiedliwy wynik byłby 4:1 dla Śląska.
Borecki i Kubicki z ręką w nocniku..

WheelerZL - 22 sierpnia 2015, 20:48:28 - *.ssp.dialog.net.pl
Kiepscy pomylili mecz ligowy z Turbo-kozakiem i konkursem "obij poprzeczkę". Mi też zawalili kupon.

wichura - 22 sierpnia 2015, 20:56:17 - *.146.79.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dziady! Patałachy!
A może coś jeszcze gorszego?

scyzor - 22 sierpnia 2015, 21:07:04 - *.adsl.inetia.pl
Wrocław liczba ludności ponad 600 tys a na meczu 6700 kibiców czyli 1%, jest potencjał

Stadionok - 22 sierpnia 2015, 21:14:17 - *.dynamic.chello.pl
Na miejscu Śląska nie puszczałbym w tym okienku za nic Picha, bez niego Wrocław nie będzie miał ofensywy :v

ares - 22 sierpnia 2015, 21:32:22 - *.ssp.dialog.net.pl
scyrok jak tak liczyć to podobnie jest na meczach legii ;) a nie wspomne o twojej Koronce.

bob - 22 sierpnia 2015, 22:32:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Śląsk ... trochę pecha, ale meczyk super. Jest potencjał. Karny dla Bielska z kapelusza

tomektsp - 22 sierpnia 2015, 22:38:28 - *.237.91-rev.victor.pl
Bardzo dobry mnecz Zubasa.
A Śląsk a szczególnie Flavio ma nauczkę sfaulowali Cie nie strzelaj karnych taka jest nie pisana zasada ale Śląsk jak widać o niej zapomniał

dlnoslazak - 22 sierpnia 2015, 23:03:38 - *.play-internet.pl
W 2 lidze w Tychach bylo wiecej widzow. Wstyd Wroclaw

syk - 22 sierpnia 2015, 23:27:21 - *.dynamic.chello.pl
6742 tyle osób było uprawnionych do wejścia na stadion - w tym obsługa, dziennikarze, ochrona i inne służby ponadto darmowe wejściówki i zaproszenia .Nie wszyscy przecież skorzystali. Prawdziwa frekwencja to 5109 osób. Takie zawyżanie praktykuje się na wszystkich obiektach. Nie zmienia to faktu, że kasa na stadiony wywalona psu pod ogon. Po drugie są mocno przepłacone i po trzecie koszty ich utrzymania. A KTO ZA TO PŁACI? KAŻDY Z NAS , ale ktoś musiał wyleczyć swoje kompleksy!!!!

z - 23 sierpnia 2015, 0:57:03 - *.bb.sky.com
ja mam pytanie do trenera Flavio nie strzela az tak pewnie rzutow karnych czy nie mozna zmienic wykonawcy ???

Mick - 23 sierpnia 2015, 9:07:43 - *.dynamic.mm.pl
To cud,wywieżć 1 punkt po obronionym karnym i 3 poprzeczkach.Ale czy on będzie miał jakieś znaczenie-okaże się na koniec.Pan Prezes TSP w wywiadzie mówił ostatnio o duzym potencjale zespołu-ja też widzę w nowych zawodnikach duży potencjał do zycia towarzyskiego i spełnienia marzeń finansowych.Na razie potencjału do gry nie widzę.Na razie widzę tunel a w nim ciemność widzę i coraz bardziej wydaje mi się że to ślepy tunel i Swiatełka w nim nie widzę.W 6 meczach 3 pkt to po 15 meczach 7 pkt czyli tyle co po najgorszej jesieni po której cud i Michniewicz uratowali klub od spadku.Co dalej?

Rob - 23 sierpnia 2015, 9:18:26 - *.53.155.144
Mick, ja widzę światełko w tym tunelu, ale po odgłosach wnioskuję, że to pociąg.

damianbb - 23 sierpnia 2015, 9:52:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Mick-potencjał jest tylko trener do d...y

Krakus - 23 sierpnia 2015, 11:34:37 - *.dynamic.chello.pl
Ludzie komentują frekwencje i maja racje.
Duże miasto jeden klub w nim i 6742 widzów w sobotę to żenada i wstyd.Gdyby to był Grudzień minus 10 stopni to jeszcze bym zrozumiał,ale nawet wakacje nie są tu wytłumaczeniem bo to nie pierwszy raz.
Po prostu we Wrocławiu nie ma klimatu na piłkę nożną.

west - 23 sierpnia 2015, 11:40:47 - *.adsl.inetia.pl
Zgadzam się 100% z Mick to był cud że Podbeskidzie ma 1 punkt obiektywnie jako kibic Podbeskidzia powiem że Śląsk miał pecha poprzeczki karny itd. W Podbeskidziu na duży plus Zubas. Formacja obronna to dramat!!!!! Pierwsza bramka Nowak znowu ograny jak dziecko , slaby Mecz Adu sprowokowany karny i zabawy i kiwki przed polem karnym omal nie skończyło się drugą bramką Kolcak bez wyrazu żadnego z taką obroną nie ma co marzyć o utrzymaniu tyle że Ci ślepcy klubowi tego nie widzą oby nie zobaczyli tego za parę miesięcy bo to najsłabsza obrona od kilkunastu lat w tym klubie.Niestety również słabiutki Kato pomimo początkowych zachwytów.

Wislak - 23 sierpnia 2015, 11:53:21 - *.dynamic.chello.pl
Do syk na Wiśle to raczej nie jest praktykowane podawane są dwie rzeczy w czasie meczu ilość sprzedanych biletów np.12553 i ilość osób na meczu np 10432.I tak jest zawsze.
Co do stadionów to się zgodzę są przepłacone itd.Politycy zrobili kilka dobrych wałów przy nich.
Co do utrzymania obiektów i klubów Kraków to wyjątek w Polsce bo miasto nie dokłada kasy a za wynajem stadionu płaci Wisłą i Cracovia,Wisła 3 mln rocznie Cracovia ok 1,5mln (ale dokładnie nie wiem). Czasem jednak wolałbym aby coś dali na klub o ile zarządzanie było by rozsądne(a nie zawsze jest w nich bo jak widzę jak czasem miasto marnuje kasę to płakać się chce.pzdr.

Mick - 23 sierpnia 2015, 12:34:07 - *.dynamic.mm.pl
Bardzo podobała mi się wypowiedz po meczu trenera Kubickiego, który mówił że przy odrobinie szczęścia Podbeskidzie wykorzystałoby jedną z kilku sytuacji bramkowych i mogłoby wygrać.Panie trenerze-zna pan tą przypowieżć o mrówce i słoniu, gdy mrówka mówi ale tupiemy jak idziemy.Chciałbym choć na trochę mieć Pana różowe okulary-one mają chyba bardzo grube szkło.Co do gry TSP nic nowego-obrona dramatycznie słaba,reszta w normie to znaczy bez poprawy.jedynie bramkarz jakby nie z tej drużyny. Perspektyw na lepszą grę nie widać zupełnie i tyle.

tspfan - 23 sierpnia 2015, 12:37:57 - *.b-ras1.bdt.dublin.eircom.net
Górale na kolanach do Częstochowy. Śląsk lepszy piłkarsko o dwie klasy. W pierwszej połowie Podbeskidzie nie istniało i to cud, że na przerwę nie schodzili przy 3:0. dopiero w drugiej połowie przeciwstawili lepszym umiejętnościom Śląska ambicję i walkę. A konkretne cudy to trzy poprzeczki w jednym meczu i fatalnie strzelony karny - dlatego Zubas obronił. A do tego jeszcze gol podarowany na tacy. Bo gdyby sędzia nie gwizdnął faulu na Demjanie to z tamtej sytuacji nic by nie było. Tak samo jak z innych.
Podbeskidzie nie gra nic i nawet nie potrafili wykorzystać prezentów. Raz kontra 4 na 2 innym razem 3 na 1 i nie mówię o golu ale nawet strzału na bramkę nie było. Adu Kwame taką patelnię zmarnował że oczy bolą oglądać. NA KOLANACH DO CZĘSTOCHOWY, ŻE SIĘ NIE SKOŃCZYŁO 5-0!
A swoją drogą to paradoks, że zespół zaczyna grać lepiej, gdy Kubicki zdejmuje najlepszego piłlkarza - Kato. To znaczy, że ma żadnej taktyki. Kubickki nie potrafi ustawić zespołu tak, by wykorzystać potencjał najlepszych piłkarzy. Nowak zawalił kolejną bramkę a biernie się przyglądał w paru innych sytuacjach, co ten koleś ciągle robi na boisku? Gdzie jest Lazarus? Pochwalić można tylko Szczepaniaka i Sokoła za zimną krew. Najlepszy na boisku był Pich, świetnie grali Celeban i Paixao. Podbeskidzie może się tylko od nich uczyć.

z - 23 sierpnia 2015, 12:58:14 - *.bb.sky.com
tspfan dzieki za opis meczu bo nie ogladalem ale Flavio zawalil mi kupon i to na 400f ten gosc jedzie bardziej na nazwisku brata a raczej jego grze i strasznie gwiazdorzy ja chetniej widzial bym za niego w ataku Bartkowiaka bo sie nasz polski Messi zmarnuje w najlepszych ligach w jego wieku wlasnie talenty sie wybijaja ale coz polska mysl szkoleniowa musi stawiac na komuchow

west - 23 sierpnia 2015, 13:03:54 - *.adsl.inetia.pl
A może Nowak jest dla Kubickiego kimś takim jak Lenartowski dla Ojrzyńskiego. Niestety właśnie czytałem na interii przed chwilą że Murapol zastanawia się nad dalszym sponsorowaniem Podbeskidzia i wcale się nie dziwię chyba że to tylko plotki ale niczego wykluczyć nie można.

west - 23 sierpnia 2015, 13:07:29 - *.adsl.inetia.pl

robercik - 23 sierpnia 2015, 16:10:08 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wynik prezent 1 punkt. Nowak krasomówca znowu bania. Nadzieja w paru minutach dobrej gry w drugiej połowie. Jednak przypomnę wszystkim, że słupek i poprzeczka w piłce, to strzał niecelny co nie zmienia obrazu gry i przewagi Śląska. Idziemy na Lechie z nadzieją, aczkolwiek z mieszanymi uczuciami. IDZIE, IDZIE...