23 sierpnia 2015, 16:21:12 - mogiel
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił bramkę, a jego Ajax wygrał 2-0 (0-0) w wyjazdowym meczu 3. kolejki holenderskiej Eredivisie z NEC. Dla reprezentanta Polski, który zagrał pełne spotkanie, był to drugi ligowy gol i czwarty we wszystkich rozgrywkach ogółem od startu nowego sezonu.

23 sierpnia 2015, 14:30 - Nijmegen (Goffertstadion)
NEC (Nijmegen) 0-2 AFC Ajax
Arkadiusz Milik 48, Rens van Eijden 86 (s)

żółte kartki: Todd Kane - Daley Sinkgraven.

sędziował: Dennis Higler.
widzów: 12 321.

W zespole NEC do 87. minuty grał Wojciech Golla. Zmienił go Cihat Çelik.

Piciu - 23 sierpnia 2015, 16:23:51 - *.adsl.xs4all.nl
elegancko cieszy mnie jego forma

PS - 23 sierpnia 2015, 16:29:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Forma Milika i Lewandowskiego wydaje się być wysoka. To dobry zwiastun przed arcyważnym meczem z Niemcami.

jon - 23 sierpnia 2015, 16:29:38 - *.220.154.34
powoli krystalizuje się jedenastka na Niemcy, która również będzie wyjściowym zestawieniem Polaków na pierwszy mecz turnieju finałowego Euro 2016.
Milik
Lewandowski
Grosicki, Linetty, Krychowiak, Błaszczykowski
Jędrzejczyk, Pazdan, Glik, Piszczek
Fabiański
Ewentualnie we Francji Matt Miazga za Pazdana i Szczęsny za Fabiańskiego.

Ulrich - 23 sierpnia 2015, 16:34:06 - *.146.79.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sie podniecacie meczem z reperezentacją Rzeszy Tysiącletniej a Nas przejadą jak Stasek kombajnem po pszenicy i tyle z tego będzie ja Wam to mówię jakem Zagłoba

@jon - 23 sierpnia 2015, 16:38:56 - *.range86-143.btcentralplus.com
Miazga odrzucił powołanie do reprezentacji Dorny i gra w kadrach USA. Niech potem się nie prosi o grę dla nas.

ree - 23 sierpnia 2015, 16:55:46 - *.elwico.pl
Ciekawe czy Jędrzejczyk zagra, bo w lidze ruskiej chyba narazie nie gra? i ciekawe jak będą wyglądały skrzydła

nec fan - 23 sierpnia 2015, 17:25:05 - *.adsl.inetia.pl
a jak wypadl Golla?

@nec fan - 23 sierpnia 2015, 17:45:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Golla zagrał przyzwoicie, w jednej sytuacji uratował nec przed stratą gola wybijając piłke przy słupku po strzale milika

DIEGO - 23 sierpnia 2015, 17:53:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl