25 sierpnia 2015, 20:51:14 - euzi
Gol Davida Blachy

David Blacha strzelił gola dla Wehen Wiesbaden w wygranym 3-1 (0-0) meczu 5. kolejki niemieckiej 3. Ligi przeciwko rezerwom Werderu. To pierwszy gol w sezonie 24-letniego pomocnika.

25 sierpnia 2015, 19:00 - Wiesbaden (Brita-Arena)
SV Wehen Wiesbaden 3-1 SV Werder Bremen 1899 II
Kevin Schindler 69, 81, David Blacha 90 - Ousman Manneh 62

żółte kartki: Kevin Schindler, Daniel Wein, David Blacha - Lukas Fröde.

sędziował: Benjamin Bläser (Środkowa Nadrenia).
widzów: 1822.

Blacha rozegrał całe spotkanie, Sebastiana Mrowcę w 78. minucie zastąpił Sven Mende, a na ławce pozostał Jarosław Lindner. W drużynie gości cały mecz rozegrał Rafał Kazior, w 83. minucie za Janka Sternberga wszedł Martin Kobylański, a poza składem znalazł się Maik Lukowicz. Wehen jest na 13. miejscu w tabeli z sześcioma punktami. Rezerwy Werderu są cztery oczka niżej z czterema punktami na koncie.

polak - 25 sierpnia 2015, 21:25:24 - *.19-2.cable.virginm.net
I to jest polski mecz! Szczesiu polakow (5 murawa, 1 lawka)

znawca - 25 sierpnia 2015, 21:37:27 - *.icpnet.pl
@polak mam nadzieję, że za tydzień już wracasz do szkoły bo albo masz problem z dodawaniem albo z czytaniem ze zrozumieniem.

D... - 25 sierpnia 2015, 21:37:50 - *.adsl.inetia.pl
@polak: Polski mecz? Buhahahahhaha! Zajrzyj sobie do notek z kariery tych "Polaków" - tylko jeden z nich (J. Lindner) grał za małolata cokolwiek w Polsce - gdzieś na wioskach pod Gdańskiem. Pozostali całe swoje kariery, poczynając od juniora, grają tylko w Niemczech i to pewnie głównie dzięki temu do czegoś doszli - bo nie zostali zniszczeni polacką mentalnością, tanim cwaniactwem i boiskowym minimalizmem. Tacy z nich Polacy, jak z nas Chińczycy...

bartecky - 26 sierpnia 2015, 1:40:13 - *.nyc.biz.rr.com
@D...
Doszli do czegoś? Bez przesady... To tylko 3 liga, nawet jeśli niemiecka...

D... - 26 sierpnia 2015, 10:09:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@bartecky: "tylko" 3 liga niemiecka? Profesjonalna, poukładana, z pełnymi trybunami - dla Ciebie to "tylko"?! Ten poziom organizacyjny i finansowy jest nieosiągalny dla połowy naszej ekstraklasy, nie wspominając o niższych ligach... Jak jednak rozumiem: Ty doszedłeś wyżej niż oni, więc masz prawo ich krytykować i obśmiewać... Gdzie kopiesz? Bundesliga? Lewy, zgrywusie, to Ty?
Ech bartecki, mołodiec i durak... Nie siedź tak po nocach, bo to na głowę źle robi, a za tydzień Twoja gimba startuje, więc lepiej się wyspać...

up - 26 sierpnia 2015, 11:18:13 - *.dynamic.chello.pl