źródło: własne / Raków Częstochowa / Stal Mielec

Stalowiec - 26 sierpnia 2015, 18:52:22 - *.as13285.net

Stal FKS - 26 sierpnia 2015, 18:53:02 - *.136.246.178
Apel do kibiców z Stali: nie pompujcie balonu ! dajcie chłopakom spokojnie grać swoje i będzie dobrze...

pk - 26 sierpnia 2015, 18:53:27 - *.dynamic.chello.pl

/// - 26 sierpnia 2015, 18:54:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz to mam pewne obawy że balon sam się napompował

Janek - 26 sierpnia 2015, 18:54:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Misto lidera Mielec miasto lidera gratulacje chlopaki oby tak da2lej

ver - 26 sierpnia 2015, 18:56:04 - *.warszawa.vectranet.pl
miejsce STALI Mielec w dzisiejszej piłce to 1 LIGA. Mam nadzieję że wraz z Mielcem awansują Tychy i Częstochowa.

asd - 26 sierpnia 2015, 18:56:59 - *.dynamic.mm.pl
Nie popadajcie ze skrajności w skrajność poprostu normalna rzecz cieszyć się z lidera. Wiadomo że kiedyś przegramy, oby jak najpóźniej. Jest świetnie ale do końca jeszcze dalekooo!! Brawo chłopaki szacunek ogromny!!

Fks - 26 sierpnia 2015, 18:58:22 - *.static.isp.enf.pl
Brawo chłopaki tak dalej!

sopel - 26 sierpnia 2015, 18:58:44 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Bartek Nowak za kolejną asystę! Jak na razie co kolejka to przynajmniej jedna asysta lub gol

edek - 26 sierpnia 2015, 19:00:02 - *.dynamic.chello.pl
Na razie fajnie jest, cieszmy sie tym co mamy. O awansach pogadamy na wiosne.
A teraz ide na duuuuuzego browara co i wam kolegom polecam

Wątrób - 26 sierpnia 2015, 19:00:17 - *.static.ip.netia.com.pl
Nie sądziłem, że aż tak szybko przekonacie się w Rakowie, dlaczego Piast wylewnie podziękował Klepczyńskiemu za współpracę.

ks - 26 sierpnia 2015, 19:00:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Raków - w TBG się Wam udało bo Wam sędzia pomógł, a teraz sprawiedliwości stało sie zadość, brawo Stal

zxc - 26 sierpnia 2015, 19:01:28 - *.dynamic.mm.pl
kłantanamera, Mielec to miasto lidera!!

ksS - 26 sierpnia 2015, 19:02:06 - *.guilhem.org
Po mocno przypadkowym rozbiciu Siarki w łikend co poniektórzy na Jasej Górze już widzieli się w czołówce I ligi a tu bęc Graty zza miedzy.

asd - 26 sierpnia 2015, 19:11:26 - *.dynamic.mm.pl
Dzięki, ja również cieszę się ze zwycięstwa Siary nad gwiazdami II ligi. Oby tak dalej

emilson9 - 26 sierpnia 2015, 19:16:42 - *.dynamic.chello.pl
raków napierał ale tak jakby tej bramki nie chciał strzelić. Gratuluje Mielec wielki szacuneczek mam nadzieję że sięspotkamy za rok w I Lidze

katharsis - 26 sierpnia 2015, 19:17:54 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Stal Siarka I Stalowka

Dżon - 26 sierpnia 2015, 19:19:37 - *.234.170.18
I jednak Mielec zmielił Czestochowę,brawo za postawę !

wnikający - 26 sierpnia 2015, 19:27:05 - *.mielec.mm.pl
gdzie ci hejterzy co tak ciągle krytykują Łętochę i Białka? jeden strzelił, drugi wywindował ekipę na 1 miesce po kilku kolejkach co się dawno już nie zdażyło w żadnej lidze w jakiej graliśmy

Lch - 26 sierpnia 2015, 19:34:08 - *.dynamic.chello.pl
Trzeba obiektywnie przyznać, że w pełni zasłużone zwycięstwo Stali, 1-2 to najniższy wymiar kary. Raków praktycznie bezradny, co akcja to bicie głową w mur. Ani po ziemi nie wychodziło, ani górą. Do tego kompletnie niezrozumiała dla mnie zmiana, Kowal za Okińczyca. Trzeba było zaryzykować i wpuścić go za obrońcę. Dzisiaj niestety słabo to wyglądało.

- 26 sierpnia 2015, 19:37:27 - *.opera-mini.net (*.11.158.161)
A już się w Częstochowie zastanawialiście, jakie miejsce w czołówce 1. ligi zajmie Raków z tym składem hehe. Nazwiska nie grają, tym bardziej w 1. lidze.

ddd - 26 sierpnia 2015, 19:41:40 - *.67.9.242
Spokój spokój spokój! Jak stal utrzyma skład po rundzie jesiennej to można powiedzieć bijemy się o awans.

pedros - 26 sierpnia 2015, 19:47:26 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Wielki Szacun dla Stali !!! pokazali dzisiaj ze młodośc jest bardziej waleczna od starzejących się gwiazdeczek Rakowa !!!! Dobrze, że pomściliście Siarkę i pokazaliście ,że Podkarpacie stawiając na młodość jak na razie wygrywa Zyczę wam abyście byli liderami do końca rundy a na koniec sezonu abyście byli w tej trójce z awansem !!!!!!

z69 - 26 sierpnia 2015, 19:54:06 - *.play-internet.pl
Gratulacje. Podkarpacie zaszalało.

/// - 26 sierpnia 2015, 19:54:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wnikający///Ja go dalej krytykuję.Dostał podanie z którego nie sposób było nie trafić.Łętocha jest nielotem i osłabieniem drużyny w każdym meczu,To że strzelił bramkę?Jest napastnikiem.Nawet ślepej kurze trafi się ziarno czasem...Już huraoptymizm/z Twoim tokiem myślenia,Zalepa powinien grać w ataku,bo bramkę strzelił...Co do krytykowania Białka?Trenera się sądzi po wynikach,a co będzie dalej pokaże czas

kibic - 26 sierpnia 2015, 20:28:20 - *.sigma.jaslo.pl
FKS!!!!! Pozdro z Jasła FKS &JKS

:-) - 26 sierpnia 2015, 20:33:54 - *.146.2.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słaby mecz Rakowa (poza pierwszym kwadransem), w II połowie Stal już tylko wybijała piłkę spod własnej bramki, a i tak była bliższa zdobycia gola.
Jak na ponoć zdolnego trenera "Flinston" Mroczkowski nie uczy ich zbyt finezyjnej gry, długa piłka do przodu bywa dobrą metodą, ale nie cały czas.

weteran - 26 sierpnia 2015, 20:34:18 - *.dynamic.mm.pl
Brawa dla trenera Mroczkowskiego wspaniała gra i cudowny wynik o atmosferze w klubie i zespole już nie wspomnę.Gratulacje.

fcb - 26 sierpnia 2015, 20:41:37 - *.opera-mini.net (*.146.78.129)
Mroczkowski, grasz taki chłam, że nie da się tego oglądać. Skupiles milion zawodników i nic z tego nie wynika. Ale mam dla ciebie wybawienie. Ponoć juz jest kandydat na twoje miejsce. Magiera.

VMAX - 26 sierpnia 2015, 20:49:27 - *.dynamic.chello.pl
I co Łętocha słaby ?? Gdzie jesteście hejterzy i malkontenci ?? Która to już bramka zapewniająca nam punkty strzelana Łętiego...

cider - 26 sierpnia 2015, 20:58:52 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Mielec, Siarka i Stalówka za rok 1 liga.
Podkarpacie to Potęga.

eFKaeS - 26 sierpnia 2015, 21:05:32 - *.dynamic.mm.pl
Ile Stali u Medalików?

kibic - 26 sierpnia 2015, 21:11:31 - *.sigma.jaslo.pl

:-) - 26 sierpnia 2015, 21:29:30 - *.146.2.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@eFKaeS - bez szału. W kwietniu mielczaków było na Rakowie więcej i dużo lepiej kibicowali (choć wtedy wygrał Raków).
Dzisiaj jacyś zaspani byli.

sm75 - 26 sierpnia 2015, 21:30:15 - *.87.0.1
jks czarni dzieki i pozdro

janek - 26 sierpnia 2015, 21:31:21 - *.static.chello.pl
brawo SEBASTIAN LETOCHA wielki serce zostawiles dzis na boisku ,znow decydujacy twoj gol w tym meczu gratulacje a te matoly co wczesniej o tobie pisza to zazdrosc ich zrzera od srodka .oni tyko piwo potrafia pic i sie bic lepiej zeby poszli z tej strony ////zenada

sm75 - 26 sierpnia 2015, 21:36:02 - *.87.0.1
najwyzsz czas zeby stal wygrzebala sie z tego bagna jej miejsce jest o wiele wyzej

eFKaeS - 26 sierpnia 2015, 21:37:54 - *.dynamic.mm.pl
@:-) - dzięki za odp.pozdrawiam normalnych.

RMI - 26 sierpnia 2015, 21:49:29 - *.dynamic.mm.pl
Cieszy postawa Stali,gra zespołu powoli się układa.Trener Białek musi zrozumieć(i chyba to wie),że Łęti najskuteczniejszy i najefektywniejszy jest wtedy,gdy gra/wchodzi na 30-40 minut meczu.Kolejny dobry mecz Nowaka.Tak trzymać,balonika nie pompować,grać z pokorą,a wyniki przyjdą same Stal FKS!!!

elo - 26 sierpnia 2015, 21:58:43 - *.146.1.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
My gramy swoje i zobaczymy gdzie nas to zaprowadzi. Z Rakowa lekka beka, bo chłopaki po tych kilku meczach odlecieli i już widzieli się w czubie I ligi i to na kilku forach :-)

Stal M. - 26 sierpnia 2015, 22:02:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taki wynik to balsam na serce. Start sezonu rewelacja. W poniedziałek na Błękitnych wspieramy naszych. Brawo chłopaki.

tr001 - 26 sierpnia 2015, 22:02:15 - *.prenet.pl
Spokój i chłodna głowa przyda się wszystkim...
Po pięciu kolejkach jeszcze nikt nie awansował ani nie spadł...
Zobaczymy kto będzie się cieszył a kto smucił na koniec sezonu...
Było jak było... Szkoda przegranej ale nie ma co płakać, tylko walczyć dalej...

Grass - 26 sierpnia 2015, 22:08:58 - *.play-internet.pl
teraz będzie się trudniej grało bo każdy będzie się dodatkowo motywował pokonaniem lidera ... to dopiero początek sezonu ale jeśli na koniec uda się zająć przynajmniej 4 miejsce to będzie wypas

MKY - 26 sierpnia 2015, 22:12:56 - *.255.139.119
Wiesniacy z mielca zluzujcie poslady i bez podniety prosze bo do konca jeszcze daleko !!!

wieś - 26 sierpnia 2015, 22:21:38 - *.prenet.pl
Pisze się wieśniaki nie wieśniacy, wieśniaku.

??? - 26 sierpnia 2015, 22:23:27 - *.mmpnet255.tnp.pl
@MKY- po pierwsze Mielec to nie wiocha, po drugie - ogarnia cie frustracja dotycząca liczby żartów z Twojego Radomia, że aż próbujesz się dowartościować?

Zulnik - 26 sierpnia 2015, 22:38:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Każda akcja Stali w I połowie pachniała golem. Obrona Rakowa nie istnieje od początku sezonu. Radler prezentuje poziom III-IV ligi, wolny bez zwrotności, nie potrafi wyprowadzić piłki, gubi krycie generalnie drewno, Klepczyński pokazał że nie będzie wzmocnieniem drużyny, w środku widoczny brak Reimana, Figiel i Bronisławski blado, Malinowski był dzisiaj słabo wykorzystywany. Kolejny slaby mecz. Wygląda że trener nie ma pomysłu na drużynę.

sm-nf - 26 sierpnia 2015, 23:14:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo za te dwa mecze, chłopaki dobra robota! A TERAZ WSZYSCY NA MECZ W PONIEDZIAŁEK!!! Gramy dalej, na dobre i na złe razem!!! a kto mielca nie szanuje niech nas w ... pocałuje.

Wpalnik - 26 sierpnia 2015, 23:37:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Proszę was nie śmiejcie się z naszego trenera... On ma do dyspozycji tych zawodników, których chciał ściągnąć, a że nie potrafią oni przetrawić jego finezji taktyczno-trenerskiej to nie jego wina... Za dwa miesiące usłyszymy znany cytat: " Gdybym mógł zacząć jeszcze raz, zrobiłbym nowy nabór, i generalnie zacząłbym wszystko od nowa..." Mało czasu na scementowanie zespołu, bardzo mało... Pozdro dla kumatych, Tylko RKS!

TYLKORTS - 26 sierpnia 2015, 23:58:26 - *.play-internet.pl
Mroczek, współczuje ci tego Bydła z RKS?, mam nadzieję że masz to głęboko w dupie .Na Limanowskiego powinni się cieszyć że nie spadli w poprzednim sezonie .

mike - 27 sierpnia 2015, 0:47:05 - *.play-internet.pl
do TYLKORTS: jak tam gra widzewa w VI lidze razem z krowami. slyszalem ze ostatnio nie zagraliscie meczu bo na pastwisku bylo bydlo rogate i nie mogliscie bramek rozlozyc.

OdysRKS - 27 sierpnia 2015, 7:05:54 - *.205.171.53
Dlaczego nie grał Waszkiewicz? Czy po przyjściu Klepczynskiego nie ma szans na grę? Klepczynski doświadczony z przeszłością, jak wspomniał kolega wyżej, nie bd wzmocnieniem a jedynie uzupełnieniem. Po meczu krotki wniosek, ze ewidentne w rakowie stawiane jest na nazwisko a nie na waleczna młodzież. Zarząd mimo kieszeni wypełnionymi pieniędzmi nie potrafi nimi dobrze zarządzić, powodzenia w dalszych meczach, przedewszystkim Panie trenerze, może sie przydać.

Karas - 27 sierpnia 2015, 8:54:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Stal.Pozdrowienia z bialo-czerwonego Cracova.

lolo - 27 sierpnia 2015, 9:24:48 - *.ideabank.pl
Jak poprzednio napisałem nazwiska nie grają i pierwszy egzamin oblali, coraz bardziej niepokojąca jest postawa na własnym boisku, Raków u siebie nic nie gra.W tym momencie należy obserwować jak będzie się sezon rozwijał, bo zeszły pokazał że każdy z każdym może wygrać, dopóki punkty będą wpadać nie będzie problemu jednak im dalej w las tym ciemniej, fakt że grali ze sobą jedni z faworytów rozgrywek.
Celem jest awans jak zarząd uzna że cel jest zagrożony po rundzie jesiennej raczej nie będzie się długo zastanawiał.

vip - 27 sierpnia 2015, 9:26:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
Niestety trzeba przyznać że Raków bez pomysłu. Wyprowadzanie każdej kontry przez Mielec pachniało bramką. Obiektywnie w sytuacjach golowych 2-4 dla Stali. Druga połowa to bicie głową w mur Rakowa. Klepanie piłki w poprzek. Brak koncepcji, ruchliwości zawodników, szybkości,szukania wolnej pozycji, brak prawdziwych skrzydłowych ala Bański i ZałęskiZamiast wydawać kasę na nazwiska proponuję inwestować w młodzież. Gratulacje dla Mielca - w pełni zasłużone zwycięstwo.

Jack - 27 sierpnia 2015, 10:59:23 - *.oepd.com.pl
przede wszystkim grajkom z Rakowa brakuje jaj, albo nie, mają je ale po prostu powiązane, dramat kondycyjny, brak zaangażowania, brak wychowanków, trener miernota w porównaniu z Białkiem i tak można wymieniać, co do Klepy to kwestia zgrania, duży ciąg na bramkę

:-) - 27 sierpnia 2015, 11:38:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skład Rakowa przemeblowany, więc zgranie nie tak od razu będzie, ale fakt - w zaangażowaniu i woli walki widać było duże braki. Wkurzające było zwłaszcza zachowanie defensywy, która w I połowie wyglądała jakby bała się typka z 20 (Łętocha). W przerwie chyba dostali za to ochrzan, bo potem już sobie nie pohasał.

k - 27 sierpnia 2015, 12:04:10 - *.static.ip.netia.com.pl
Za mało determinacji, zaangażowania i woli walki wszystkich zawodników. Bez tego nawet w II lidze nie będzie punktów. Czy trener nie jest w stanie tego wykrzesać z zawodników ? Z tym składem ,powinnismy grac dużo , duzo lepiej ! Warunek jest jeden - walczyć na 100% przez 90 minut !!!

lolo - 27 sierpnia 2015, 12:24:58 - *.ideabank.pl
K i tu jest właśnie problem większości grających nazwisk, to są zawodnicy którzy już są u schyłku kariery przyszli dorobić i u nich wielokrotnie będzie brakowało zaangażowania, determinacji i innych elementów, trochę takie podejście kto to ja nie jestem grałem w Ekstraklasie to w II lidze to nikt mi nie podskoczy. Tą ligę trzeba wybiegać i wywalczyć, wystarczy dobrze opanować kilka schematów taktycznych i walczyć. Panowie pewnie trochę koszą za występy w RKS więc wymagać należy więcej.

Widz - 27 sierpnia 2015, 17:11:26 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Drodzy państwo tak obiektywnie na to wszystko patrząc, mecz skończył się na boisku po pierwszej połowie. Raków jak zwykle traci bramkę z kontry, w obronie słabiutko, co praktycznie zawsze było mankamentem. Druga połowa jakaś nijaka, zero pomysłu na grę granie piłki, byle do przodu, granie piłki górą, bez sensu, Stal ma dużo wyższych i rosłych chłopów. Radler to chyba powinien odpocząć parę meczów, ewentualnie poćwiczyć w rezerwach, bo długo nie pociągniemy, Figiel za dużo nie pokazał, Pawlusiński jedynie się coś starał, Malina jak zawsze zostawił zdrowie na boisku i dawał z siebie wszystko. Dobrze, że Kos grał chociaż.

Omar - 27 sierpnia 2015, 18:32:04 - *.play-internet.pl
Szkoda ze przez wioskę z Niecieczy musimy grać w poniedziałek bo będzie mniej ludzi

obserwator - 27 sierpnia 2015, 20:34:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie przez wieśniaków gramy w poniedziałek ale przez dni Mielca a granie w piątek to chyba bezsensowne po takim meczu w środę.

??? - 27 sierpnia 2015, 20:54:09 - *.mmpnet255.tnp.pl
@Omar- chyba jednak będzie standardowa liczba na trybunach (czyli 2,5 - 3 tysiące) 1,5 tysiąca biletów już się rozeszło więc spokojnie

RM I - 27 sierpnia 2015, 22:02:02 - *.dynamic.mm.pl
Będzie standardowo,czyli 3000 widzów ;)

Dudi - 27 sierpnia 2015, 22:53:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
patrząc na skład, to duże zmiany, ale zmiana na bardzo młodych zawodników po 20 kilka lat i jak na razie strzał w 10, oby tak dalej!!!

omar - 28 sierpnia 2015, 9:35:27 - *.mielec.mm.pl
To czemu nie gramy w niedzielę jak nie przez wieśniaków? ;)