26 sierpnia 2015, 17:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski - 4. Łukasz Furtak, 18. Damian Lepiarz, 3. Michał Czarny, 27. Dawid Abramowicz - 2. Konrad Wieczorek (58, 11. Dawid Sojda), 7. Marcel Kotwica, 17. Dariusz Gawęcki (87, 16. Dominik Maluga), 10. Damian Furczyk (66, 8. Longinus Uwakwe), 28. Michał Mikołajczyk - 21. Mateusz Broź (75, 9. Adrian Gębalski).

Tychy: 12. Paweł Florek - 19. Tomasz Górkiewicz, 9. Tomasz Boczek, 27. Daniel Tanżyna, 28. Mateusz Mączyński - 18. Dawid Błanik (75, 11. Damian Nieśmiałowski), 31. Michał Glanowski (60, 6. Mariusz Zganiacz), 4. Mateusz Bukowiec, 14. Robert Dymowski (46, 10. Piotr Okuniewicz), 21. Marcin Radzewicz (73, 88. Marcin Wodecki) - 8. Łukasz Grzeszczyk.

żółte kartki: Lepiarz, Mikołajczyk, Sojda, Uwakwe.

sędziował: Maciej Pelka (Piła).
widzów: 574.

gosc - 26 sierpnia 2015, 18:54:10 - *.dynamic.chello.pl
Na wyjazdach też trzeba wygrywać jeśli się myśli o awansie. Słaby mecz GKS-u Tychy.

kristof - 26 sierpnia 2015, 18:56:07 - *.tychy.vectranet.pl
Dobry i remis na wyjeździe Zawsze to pkt Brawo GKS szkoda niewykorzystanej okazji w 45 min

pseudo - 26 sierpnia 2015, 19:00:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dramat. Jak chca tychy grac w 1 lidze jak nie moga wygrac z 3cio ligowcem ????

kuki - 26 sierpnia 2015, 19:06:31 - *.150.147.73.internetia.net.pl
@gosc ma rację
A Florek dalej wychodzi i później taki Broź go lobbuje...

tyski - 26 sierpnia 2015, 19:23:58 - *.95.206.11
kuki, a skąd Florek mógł wiedzieć, że za chwilę Bukowiec wyłoży przeciwnikowi taką piłkę?
Bukowiec nadaje się tylko do rezerw, tam przynajmniej robił różnicę.

max - 26 sierpnia 2015, 19:49:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
każdy punkt trzeba szanować aczkolwiek dzisiejszy mecz pokazuje, że przed trenerem jeszcze sporo pracy. Teraz najważniejsze jest zainkasowanie 3 pkt w sobotę ze Zniczem.

kuki - 26 sierpnia 2015, 19:50:19 - *.150.147.73.internetia.net.pl
@tyski a to pierwszy raz Florek sobie robi takie wycieczki ? Faktem jest że to ciekawy młody golkiper ale czasem to się wydzieram z trybun że ma iść do budy. Ok może się wzoruje na Neuerze ale np Igaz tak nie wyłazi.

bolo - 26 sierpnia 2015, 20:14:52 - *.dynamic.chello.pl
powiem krotko Tychy slabo z Polonia lepszy wynik od gry dobrze ze spadli bo bo w 1 lidze to chyba na razie od kazdego baty

IQ2500 - 26 sierpnia 2015, 20:28:05 - *.fiberway.pl
Puszcza osiągnęła przewagę i utrzymywała ją prawie do samego końca meczu. Strzeliła też słusznie, jak się zdaje, nieuznaną bramkę. Bramkarz Gości był grożnie lobowany a i tak w dalszym ciągu pajacował na przedpolu. Bramka z drugiego loba nie padła cudem.

Trerty - 26 sierpnia 2015, 20:58:39 - *.146.191.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dramat!,,,,,

hubi - 26 sierpnia 2015, 21:02:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
mamy fajny stadion ale nie mamy drużyny ...

wujo - 26 sierpnia 2015, 21:17:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz beznadziejny. Pojechałem na mecz dla kibiców tyskich. To co zaprezentowali to kompromitacja. 5 minut na początku, 12 minut na końcu to wszystko co zaśpiewali. Mnie też by się nie chciało grać, jak kibic jedzie 100 km postać na trybunach. Chyba tylko Tyskie jest najlepsze.

tyski - 26 sierpnia 2015, 21:30:28 - *.rev.ndi.net.pl
do @wujo, Jak nie ma zadnego przeciwnika na trybunach to jak mamy spiewac caly mecz chlopie? Srodek tygodnia, ludzie po robocie zmeczeni a ty oczekujesz fanatycznego dopingu na jakiejs wsi? Zastanow sie...

Foti - 26 sierpnia 2015, 21:41:08 - *.net138.okay.pl
Panie Prezesie o co chodzi z tym Wieczorkiem, jest najsłabszy w każdym meczu zawalił 7 bramek
a ma pewny plac.Może do ataku go , a co jak musi grać to musi.

StalM71 - 26 sierpnia 2015, 21:52:39 - *.174.109.9
@tyski, moze nie miales czasu na nauke, ale Niepolomice to nie jakas wioska, ale krolewskie miasto, a mowiac dokladniej miasto krolewska rezydencja. Troche pokory i szacunku. Troche mi Ciebie zal, skoro dopingujesz swoja druzyne tylko wtedy gdy masz przeciwnika w przeciwnym mlynie. No troche sie utozsamiasz ze swoja druzyna. Moze lepiej bylo zostac w domciu i walnac tyskie chlapy pedzone na chemii, przeciez musiales wiedziec, ze Puszcza nie ma poteznego godnego Ciebie mlyna.

wujo - 26 sierpnia 2015, 21:54:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do tyskiego? To Wy śpiewacie dla przeciwnika na trybunach, czy dla swoich piłkarzy. Nie bądźcie śmieszni. Było Was ze zgodami około setki, to można było coś pokazać. Co do wioski, to ma 10 tys. mieszkańców, ale porwali się z motyką na słońce. Szkoda mi ludzi inwestujących w ten chłam. Myślę, ze dyrektor klubu Pan Koroza powinien odejść.

Dresu - 26 sierpnia 2015, 21:59:08 - *.e-sbl.net
Nudny mecz. Ale jest szansa na rehabilitacje tej słabej gry już w najbliższą sobotę o godzinie 19:30 z meczu ze Zniczem Pruszków. DO BOJU TYSZANIE !

kuki - 26 sierpnia 2015, 22:07:55 - *.150.147.73.internetia.net.pl
jedna osoba nie może odpowiadać za wszystkich aczkolwiek fakt że jest środek tygodnia

JojoGKS - 26 sierpnia 2015, 23:35:58 - *.dynamic.chello.pl
Matko jedyna :'( tak slaby mecz ze az oczy szczypia bedziemy jak zaglebie 7 lat w tej 2 lidze chyba

z TYCHOW - 27 sierpnia 2015, 6:57:31 - *.dynamic.chello.pl
Ta druzyna jest tak slaba jak jej ostatni mecz ! i to jest prawda tu trzeba 5 nowych pilkarzy bo NAZWISKA nic nie graja ,sezon sie rozkreca i sie zaczyna tracenie punktow i to z kim ? Oby nie bylo za pozno .Piec meczy i stracone 5 pkt w 2 lidze to co by bylo w 1 lidze ? DNO

chopek - 27 sierpnia 2015, 7:58:31 - *.as13285.net
Zabawne są lamenty na poziom naszej drużyny: tyle punktów już plecy, nie ma kto grać, będziemy kilka lat w tej lidze. Lamenty są o tyle uzasadnione, że straconych punktów szkoda, ale inaczej być nie może.
W Tychach nie ma drużyny od dwóch pełnych sezonów, ostatnią była ta gdzie grali m.in. Mańka, Kopa, Mączyński (jeszcze się ostał), Kupczak, Babiarz i Rocki, a trenerem był Mandrysz. Trzej wymienieni piłkarze i trener są w e-klasie. Potem zaczęła się karuzela z trenerami i ściąganie wypalonych zawodników na dobre kontrakty.
Zbudowanie drużyny z rozpieszczonych kopaczy zajmie sporo czasu, ale trener trzeba wierzyć jest fachowy. Może nawet w tym sezonie uda się awansować, bo jeszcze 29 kolejek i awansują 3,5 drużyny.
Ale najważniejsze to, żeby tu wreszcie powstała drużyna ze stylem i charakterem, jak za Mandrysza.
Pozdrowienia dla kibiców.

Ktos - 27 sierpnia 2015, 8:05:36 - *.95.204.22
To już w rezerwach jest kilku lepszych od tych pseudo gwiazdeczek z pierwszego. A ten młody z 18 to totalną porażka statysta

Beern - 27 sierpnia 2015, 8:17:00 - *.static.chello.pl
Mecz wyrównany ze wskazaniem na Puszcze. W kilku sytuacjach zabrakło nieco szczęścia aby 3 pkt zostały w Niepołomicach. Pierwszy w miarę normalny mecz zagrany przez Puszczę, choć ciągle sporo niepotrzebnych strat. Nowy nabytek Abramowicz bardzo ciekawy zawodnik, Czarny bardzo ładna indywidualna akcja prawie zakończona bramką. Brakuje jeszcze ostatniego dogrania i więcej atutów w linii napadu. GKS Tychy jeśli myśli o awansie to na pewno nie z taka grą, bardzo słabo momentami problemy z wyjściem z własnej połowy. Bramkarza macie niskiego i raczej nie powinien grać tak wysoko na przedpolu. Dwa razy prawie padły bramki po lobach prawie z połowy boiska. Szacunek dla Kibiców z miasta Tychy za przyjazd w środku tygodnia na mecz do miasta Niepołomice.