28 sierpnia 2015, 17:50:58 - Monki
Bramka Macieja Rybusa

Maciej Rybus zdobył bramkę dla Tierieka Grozny w zremisowanym 3-3 (2-2) wyjazdowym meczu 7. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Urałem Swierdłowskaja obłast. Reprezentant Polski zaliczył także asystę przy trafieniu Zaura Sadajewa. 26-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie. To pierwszy gol Polaka w tym sezonie.

28 sierpnia 2015, 16:00 - Jekaterynburg (Stadion Centralnyj)
Urał Swierdłowskaja obłast 3-3 Tieriek Grozny
Edgar Manuczarjan 8, Pablo Fontanello 16, Aleksandr Jerochin 88 - Maciej Rybus 22, Zaur Sadajew 39, Ismaïl Aissati 66

żółte kartki: Rizwan Ucyjew, Ablaye Mbengue (Tieriek).

sędziował: Witalij Mieszkow (Dmitrow).

Do 64. minuty w barwach gości na boisku przebywał były napastnik Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Zaur Sadajew, który został zmieniony przez Ablaye'a Mbengue. Z kolei poza kadrą meczową gości znaleźli się polski obrońca Marcin Komorowski i były pomocnik Lechii Adłan Kacajew.

Tieriek zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli z sześcioma punktami na koncie.

Mądry - 28 sierpnia 2015, 17:54:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To dobrze.

Ast - 28 sierpnia 2015, 18:02:18 - *.153.148.235
Brawo

Mądry - 28 sierpnia 2015, 18:23:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Borysiuk też strzelił gola.
Obaj to reprezentanci więc fajnie że strzelają.

Mądry - 28 sierpnia 2015, 18:45:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sadajewa mogliby naturalizować. Widziałbym go w kadrze zamiast wieczorku kawalerskiego co strzelić nie umie, tylko czasem się odbije od niego i wpadnie. Guardiola się poznał już na nim. Nawałka otwórz oczy!!!

ron - 28 sierpnia 2015, 19:00:14 - *.dynamic.chello.pl
Brakuje mi Sadajewa w Ekstraklasie. Barwna postać i bardzo pożyteczny napastnik. Nie strzelał dużo bramek, ale był bardzo aktywny, absorbujący obronę i potrafił świetnie zgrać piłkę. Lech z nim w ofensywie to był inny, lepszy Lech, bo Czeczen umiejętnie ściągał na siebie uwagę defensywy rywala, świetnie robił miejsce napastnikom, potrafił zagrać super piłkę, do tego bardzo silny w powietrzu. Ani Robak ani Thomalla nie są tak pożyteczni jak Sadajew, szkoda, że nie został ....

Mądry - 28 sierpnia 2015, 19:23:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niemądry,PODSZYWAJĄCY się.
Nie wieczorku tylko wieczorka.
Każdy widzi że adres inny.

mike - 28 sierpnia 2015, 20:27:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@ron zgadzam się z Tobą, szkoda, że Lech nie powalczył o niego, ta gadka o rodzince to pewnie była ściema i poszło jak to zwykle w Lechu o kasę

DIEGO - 28 sierpnia 2015, 22:31:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Maciek

castel - 28 sierpnia 2015, 22:54:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aissati zapowiadał się na ciekawego zawodnika, a skończył z Tereku z Rybusem i Sadajewem. Słabo.

DIEGO - 29 sierpnia 2015, 18:30:26 - *.centertel.pl