Ten mecz nie wazny, za 2 tygodnie przynajmniej 3-0

żabol - 29 sierpnia 2015, 19:55:28 - *.215.197.104-internet.zabrze.debacom.pl

zed - 29 sierpnia 2015, 19:57:16 - *.dynamic.chello.pl

bako - 29 sierpnia 2015, 19:59:38 - *.hsd1.il.comcast.net

BarPulpet - 29 sierpnia 2015, 20:14:00 - *.centertel.pl
Super wynik Lubin. To lubie :-)

dawidKSG - 29 sierpnia 2015, 20:21:53 - *.proxnet.pl
i gdzie te chorzowskie?

ali - 29 sierpnia 2015, 20:32:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wreszcie Zagłębie Lubin cały mecz na równym poziomie. Bramka Michała była chyba 999 w ekstraklasie teraz czekamy na 1000. Jeżeli jest inaczej to proszę o informację.

nrsl - 29 sierpnia 2015, 20:40:12 - *.play-internet.pl
dawidKSG w tabeli nad wami

zdzich659 - 29 sierpnia 2015, 20:42:50 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda że znowu w 90minucie Zagłebie traci bramkę,super atmosfera na stadionie około 800 kibiców z CHorzowa super doping ,mecz na dobrym poziomie

@ali - 29 sierpnia 2015, 20:53:07 - *.dynamic.chello.pl
Nie siedzę w temacie, ale jeśli to informacja na podstawie statystyk 90minut, to po tym meczu wychodzi dopiero 996 goli. Tak, aktualizują wszystko niemalże w czasie rzeczywistym :D

Lędzic - 29 sierpnia 2015, 21:07:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@@ali
Nie wiem, ile goli ma Zagłębie, ale akurat 90minut jest w swoich statystykach średnio wiarygodne...

tuszmenski - 29 sierpnia 2015, 21:21:37 - *.dynamic.chello.pl
Potwierdzam WZL Lubin ma 999 goli, do tego 1018 pkt w tabeli wszechczasów, jeszcze 12 pkt i wyprzedzamy GKS Katowice i wskakujemy na 10 miejsce

cvvj - 29 sierpnia 2015, 21:24:47 - *.centertel.pl
Króla

jelinek - 29 sierpnia 2015, 21:38:04 - *.adsl.inetia.pl
Miedziana część Jeleniej Góry cieszy się...gramy dalej

Mar - 29 sierpnia 2015, 21:50:15 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze ogladalo się ten mecz. 1 połowa trochę za dużo szachów ale 2 połowa już całkiem dobra. Duży szacun dla kibiców Ruchu. Świetny doping cały mecz bez najmniejszej chwili wytchnienia. Brawo

... - 29 sierpnia 2015, 23:01:29 - *.dynamic.chello.pl
dlaczego Putnocki nie odbił-łapał piłki przy "swoim" kiksie przy bramce na 3-0 to nie wiem?!

to ja pyta - 29 sierpnia 2015, 23:07:58 - *.bb.sky.com
A gdzie sie podziali ci wszyscy HEJTERZY,zwlaszcza ci legnicko-wroclawscy.
Psy (dzis) nie szczekaja a Miedziowa karawana jedzie dalej.

Laguna - 29 sierpnia 2015, 23:26:00 - *.dynamic.chello.pl
Putnocki nie mógł łapać w ręce po wrzucie z autu od współpartnera. Mógł grać tylko nogami.

Polak - 30 sierpnia 2015, 1:17:34 - *.dynamic.chello.pl
z Zagłębiem nawet cienki Górnik zremisował. Gdzie ten wielki Ruch???

amica - 30 sierpnia 2015, 1:21:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kaj można sprawdzić tabela wszeczasów?

erick - 30 sierpnia 2015, 1:24:29 - *.ssp.dialog.net.pl
Panowie Zagłębie to jest potęga, siatka, piłka ręczna, kulturydtyka, piłka nożna, chcesz dię rozwijać dawaj do nas! To jest Polski Ajaks Smsterdam

rafi - 30 sierpnia 2015, 7:14:55 - *.146.76.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wywalic trenera nieudolny fornalik byl w reprezentacji a teraz w cienkim ruchu. Ruch kandydat do spadku obok termaliki i bielska. Zabrze tez cienkie,upadla pilka na slasku,gks katowice tez slabe. Gliwice za to rewelacja.

grant - 30 sierpnia 2015, 8:13:05 - *.146.84.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ruch słabiutki aż ciarki idą jak się pomyśli że ten trener prowadził kadrę ? Natomiast Zagłębie oprócz ręcznika w bramce na dobrym poziomie,sporo grania z pierwszej piłki,jest szansa pyknąć nadmuchanych ze stolYcy.

@lędzic - 30 sierpnia 2015, 10:42:55 - *.opera-mini.net (*.71.177.1)
bo co? bo gimbusy tu bulodupiom o gole drewnaldowskiego? xDD

oki - 30 sierpnia 2015, 11:18:34 - *.146.2.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
fornaliki wonnnn z Chorzowa.Trenerzyki bez jaj

JohnyKSG - 30 sierpnia 2015, 11:19:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ruch słabiutki,dobre info dla Górnika Zabrze przed Derbami.

kielce - 30 sierpnia 2015, 12:01:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo zagłębie że pogoniliście hanysów którym wydrukowali mecz z koroną

Gliwiczani - 30 sierpnia 2015, 12:12:40 - *.clubnet.pl
Na miejscu żaboli nie wypowiadałbym się o innych drużynach z Ekstraklasy, tylko ze wstydu schowałbym się w piwnicach ich familoków.

1946 - 30 sierpnia 2015, 12:22:46 - *.dynamic.chello.pl
Brawo ZL fajny mecz szkoda straconej w końcówce bramki. Brawa dla kibiców gości dobry doping

erick - 30 sierpnia 2015, 15:15:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lubię mecze z Ruchem zawsze przyjeżdżała konkretna ekipa z głośnym dopingiem. Brawa dla Zagłębia!!!! Normalnie grali tak superancko że aż nie wierzyłem. Normalnie miazga! Jak tak dalej pójdzie to będziemy mistrzem Polski! i wygramy ligę mistrzów!!!

DIEGO - 30 sierpnia 2015, 16:26:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry mecz Brawo

WheelerZL - 30 sierpnia 2015, 17:04:28 - *.ssp.dialog.net.pl
erick - wszystko pięknie ale zapomniałeś dodać puchar Polski, puchar Interkontynentalny i US Open.

kukiz - 31 sierpnia 2015, 10:19:22 - *.google.com (*.69.206.74)
johnyks9 nie ciesz sie tak bo w deRbach dostaniecie bilet do 1 ligi, spotkacie wreszcie wasze koleżanki z bukowej

ponton - 31 sierpnia 2015, 12:29:19 - *.17-4.cable.virginm.net