30 sierpnia 2015, 18:03:43 - Monki
Ligowa wygrana Basel

Rywal Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy FC Basel 1893 wygrał na własnym boisku 3-1 (1-1) z FC Zürich w meczu 7. kolejki szwajcarskiej ekstraklasy.

30 sierpnia 2015, 16:00 - Bazylea (St. Jakob-Park)
FC Basel 1893 3-1 FC Zürich
Michael Lang 6, Shkëlzen Gashi 71, Marc Janko 85 (k) - Ivan Kecojević 45

Basel: 1. Tomáš Vaclík - 5. Michael Lang, 26. Daniel Høegh, 17. Marek Suchý, 19. Behrang Safari (60, 3. Adama Traoré) - 11. Shkëlzen Gashi (81, 33. Mohamed Elneny), 34. Taulant Xhaka, 7. Luca Zuffi, 10. Matías Delgado (68, 21. Marc Janko), 77. Jean-Paul Boëtius - 36. Breel Embolo.

żółte kartki: Cabral, Christian Schneuwly, Alain Nef (Zürich).

sędziował: Nikolaj Hänni.
widzów 30 579.

Mecz przerwany w 34. minucie na 11 minut z powodu niewłaściwego zachowania kibiców gości.

Basel jest liderem tabeli z 21 punktami na koncie.

Pierwsze spotkanie Lecha z Basel odbędzie się 1 października o 19:00 w Bazylei. Rewanż zostanie rozegrany 10 grudnia o 21:05 w Poznaniu.

Pokłon - 30 sierpnia 2015, 18:35:05 - *.broadband.corbina.ru
Moglibyście(Basel)przegrywać ze wszystkimi w lidze nawet po 0-5 a i tak byście nie mieli kłopotów z wygrywaną z leszczami z kraju w którym żadna dziedzina życia nie ma szans powodzenia ze względu na nieszczęsną mentalność polaka przez którą ten kraj oprócz paru lat(z tysiąca to jest może ułamek procenta)zawsze nic nie znaczył i był pogardzany,tłamszony,więc nie zaprzątajcie sobie głowy polakami gdyż nie będziecie mieć żadnych kłopotów z ich ograniem,lepiej się zepnijcie na fiore,żebyśćie sobie ułatwili droge do finału w waszym mieście.

@Pokłon - 30 sierpnia 2015, 18:39:30 - *.hstl2.put.poznan.pl
ale tak na wszelki wypadek pokrętne tłumaczenie dlaczego stało się inaczej masz przygotowane?

@Kapotę - 30 sierpnia 2015, 19:04:54 - *.hstl2.put.poznan.pl
Ależ ja nie mam do ciebie pretensji. Wiem, że dwa razy w swoim życiu nawet próbowałeś myśleć, ale w obydwu przypadkach strasznie cię potem bolała głowa przez kilka dni, więc zaprzestałeś dalszych prób. Dam ci więc kilka podpowiedzi: "Basel odpuszcza LE", "Zwycięstwo zawdzięczają wyłącznie szczęściu", "Sędzia gwizdał pod Lecha"... Tak to się robi, to proste, poradzisz sobie, wszyscy tutaj wiedzą, że masz większy rozmiar buta (albo nie powiem czego) niż iloraz IQ, więc wybaczą ci pominięcie tak szczegółowych aspektów jak finał w Bazylei albo możliwość gry w LM bez eliminacji

Miro - 30 sierpnia 2015, 19:07:05 - *.static.t-2.net
Lech to nie przeciwnik, to mięso armatnie, worek treningowy, sparingpartner, zagubione dzieci we mgle, ofiara freddego krugera, michaela myearsa i hellraisera.To jest najgorsza i najsłabsza drużyna ligi europy 2015-2016 i próżno szukać większych ofiar losu.

@Miro - 30 sierpnia 2015, 19:11:30 - *.hstl2.put.poznan.pl
Bardzo się cieszę że tak myślisz. Bardzo mnie to buduje. Tylko po każdym z meczów proszę nie zapomnieć tu wejść i się wyżalić. Chcę widzieć twoją prawdziwą rozpacz, cieszyć się widząc, jak się miotasz próbując pokrętnie wytłumaczyć tę okrutną dla ciebie rzeczywistość.

Chorzów - 30 sierpnia 2015, 22:20:40 - *.inet-siec.pl
A w mediach nadal będzie tylko o tym, że w Polsce są problemy z kibicami, a tu proszę, nawet w Szwajcarii przerywają mecze z powodu kibiców.

z - 31 sierpnia 2015, 8:33:14 - *.bb.sky.com