30 sierpnia 2015, 19:53:17 - akordial
Kryzys Legii trwa

W ostatnim spotkaniu 7. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zremisowała na własnym boisku z Legią Warszawa 1-1 (0-1). Bramkę dla gości zdobył Guilherme. Gospodarze odpowiedzieli golem Macieja Gajosa. Dla Legii jest to już czwarty z rzędu ligowy mecz bez wygranej.

W 6. minucie Dominik Furman dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Bartłomiej Drągowski pewnie interweniował. Trzy minuty później z prawej strony płasko zagrywał Bartosz Bereszyński, jednak Sebastian Madera wybił piłkę. W 16. minucie z dystansu próbował Konstantin Vassiljev, ale strzelił obok bramki. Po chwili po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotra Tomasika, Vassiljev ponownie uderzył niecelnie. Cztery minuty później Estończyk znowu strzelał z dalszej odległości, ale Dušan Kuciak wybił piłkę na rzut rożny. W 23. minucie w pole karne dośrodkowywał Filip Modelski, piłka trafiła do Piotra Grzelczaka, który główkował nad bramką. W 33. minucie z rzutu rożnego centrował Tomasz Brzyski, ale Tomasz Jodłowiec i Igor Lewczuk nie skierowali piłki do siatki. W odpowiedzi Jagiellonia wyszła z szybką kontrą. Vassiljev po rajdzie prawą strona boiska podał do wbiegającego w pole karne Przemysława Frankowskiego, jednak ten źle przyjął piłkę i Kuciak wybił piłkę. Po chwili szansę na pokonanie Drągowskiego miała Legia, ale po podaniu Nemanji Nikolicia Ondrej Duda nie trafił czysto w piłkę. Chwilę później po błędzie Jakuba Rzeźniczaka, Grzelczak miał przed sobą tylko Kuciaka. Napastnik gospodarzy minął bramkarza "Wojskowych", oddał strzał, ale Rzeźniczak naprawił swój błąd i wykopał piłkę na rzut rożny. W 39. minucie po indywidualnej akcji Guilherme zdecydował się na strzał z dystansu i Legia objęła prowadzenie. Pięć minut później z prawej strony dośrodkowywał Furman, ale Madera wybił piłkę na rzut rożny.

Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy Jacek Góralski strzelał niecelnie. Po chwili Vassiljev świetnie podał do wychodzącego na czystą pozycję Grzelczaka, ale Kuciak obronił strzał napastnika gospodarzy. W 55. minucie Jagiellonia wyrównała. Vassiljev wykorzystał zagapienie się obrońców Legii i podał do niepilnowanego Macieja Gajosa, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Chwilę później z lewej strony dośrodkowywał Gajos, ale wprowadzony w przerwie Alvarinho główkował obok bramki. W 60. minucie Vassiljev uderzył z dystansu, ale Kuciak wypiąstkował piłkę na rzut rożny. W odpowiedzi Michał Kucharczyk strzelał z dystansu, ale Modelski zablokował strzał. Po chwili po centrze Furmana z rzutu rożnego Jodłowiec oddał niecelny strzał głową. Minutę później gospodarze wyszli z szybką kontrą, lecz strzał Alvarinho nie sprawił Kuciakowi większych problemów. W 67. minucie z dwudziestu metrów obok bramki uderzał Rafał Grzyb. Chwilę później Vassiljev kopnął piłkę z dystansu, ale jego strzał zablokował Lewczuk. W 72. minucie Grzyb zdecydował się na mocny strzał z dystansu, który na raty Kuciak obronił. Chwilę po wejściu na boisko Aleksandar Prijović mógł pokonać Drągowskiego, jednak nie trafił czysto w piłkę. W 82. minucie Gajos uderzał niecelnie z dalszej odległości. Pięć minut później z dystansu próbował Guilherme, lecz uderzył niecelnie. W odpowiedzi Vassiljev przeprowadził indywidualną akcję i niecelnie strzelił z dwudziestu metrów.

30 sierpnia 2015, 18:00 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 1-1 Legia Warszawa
Maciej Gajos 55 - Guilherme 39

Jagiellonia: 69. Bartłomiej Drągowski - 2. Filip Modelski, 7. Sebastian Madera, 19. Igors Tarasovs, 77. Piotr Tomasik - 21. Przemysław Frankowski (46, 10. Alvarinho), 22. Rafał Grzyb, 4. Jacek Góralski, 5. Konstantin Vassiljev, 20. Maciej Gajos - 12. Piotr Grzelczak (65, 17. Łukasz Sekulski).

Legia: 12. Dušan Kuciak - 19. Bartosz Bereszyński, 25. Jakub Rzeźniczak, 4. Igor Lewczuk, 17. Tomasz Brzyski - 6. Guilherme (90, 28. Łukasz Broź), 37. Dominik Furman, 3. Tomasz Jodłowiec, 8. Ondrej Duda, 18. Michał Kucharczyk - 11. Nemanja Nikolić (75, 99. Aleksandar Prijović).

żółte kartki: Duda, Rzeźniczak.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 22 172.

kamaz - 30 sierpnia 2015, 19:54:09 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Jaga o niebo lepsza! aż dziw bierze, że to nie oni, a słabiutka jak Lech Legia reprezentuje nas w Europie... A piszę to z WARSZAWY!! Oby w przyszłym sezonie to się zmieniło. Brawo też za pełen stadion!

Waclaw - 30 sierpnia 2015, 19:54:37 - *.dynamic-ra-1.vectranet.pl
Brak skuteczności Jagi, mogła ze cztery strzelić.

Phoenix(L) - 30 sierpnia 2015, 20:11:46 - *.dynamic.chello.pl
3 miejsce w lidze, awans do fazy grupowej LE... Każdemu życzę takiego kryzysu...

robchy - 30 sierpnia 2015, 20:11:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kryzys to chyba w Lechu :D

leosik - 30 sierpnia 2015, 20:13:00 - *.net011-g2.isko.net.pl
szkoda że Jaga nie wygrała byłby odwet za porażkę w 98 minucie z karnego z kapelusza ale i tak Brawo Jaga

manat - 30 sierpnia 2015, 20:32:41 - *.dynamic.chello.pl
Do "kamaz" - Jaga o niebo lepsza! aż dziw bierze, że to nie oni, a słabiutka jak Lech Legia reprezentuje nas w Europie - trzeba było grać, a nie snuć się jak smród po gaciach z Cypryjczykami. Żal mi Cię, małoptaszkowy.

ibik - 30 sierpnia 2015, 20:32:54 - *.dynamic.chello.pl
Wstyd mi za taką grę Legii. Remis zawdzięczamy nieudolności piłkarzy J. Z taką grą w LE nie mamy czego szukać!

Bksfan - 30 sierpnia 2015, 20:33:29 - *.centertel.pl
Wy się cieszcie z remisu sredniaki. Jaga was zjadła Warszawiak, calujcie tego guliherme bo on wam poziom trzyma.

ds - 30 sierpnia 2015, 20:46:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I polowa sedzia nie daje ewidentnych kartek... czerwonej po ataku bez pilki na Grzelczaku nawet nie gwizdze,a takze zoltej i zoltej i dziwi Vasiljeva ze nie odsuwa muru na przepisowe 9 m a linie rysuje na 7m...o reszcie gwizdania pod Legie nie wspomne

dokamaz - 30 sierpnia 2015, 20:55:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kamaz chciałbym nieśmiało zauważyć że Jaga w tym sezonie nas reprezentowała w Europie. Tylko że już zdążyła odpaść z tych rozgrywek. Wniosek jest jeden: żaden polski klub nie jest w stanie dobrze grać jednocześnie w dwóch ligach: ekstraklasie i Lidze Europejskiej. Przykład Legii i Lecha dobitnie to pokazuje. Daleko nam do profesjonalizmu.

Pomorzanin - 30 sierpnia 2015, 20:56:05 - *.slupsk.vectranet.pl
Dzieci przestańcie się jarać tą śmieszną ligą...gdzie każdy może wygrać z każdym... Skoro Jaga taka mocna,to czemu nie gra w Lidze Europejskiej. W LM i LE tam są prawdziwe pieniądze i prestiż. Legii spokojnie wystarczy grupa mistrzowska na koniec rundy zasadniczej, remis na wyjeździe z takimi ogórkami z Białegostoku, przy takiej częstotliwości gry to sukces. Zresztą...każdy spina poślady na Legię...można przegrać całą ligę,ważne,że się wygrało z Legią hehehe. Przykład taka Korona wygrywa z Legią i wypluwa płuca,a potem remisuje u siebie z przeciętną Pogonią Szcz... ŻART a nie ekstraklasa....

ffffff - 30 sierpnia 2015, 20:57:52 - *.play-internet.pl
Gil w tamtym roku widzial niewidzialna reke. Stefanski dzisiaj nie widzial zadnej z dwoch celowych. Pytanie do starszych kibicow czy byl jakis mecz w historii legii by sedziowie ich skrzywdzili. Bo dzisiaj stefanski uprawial apteke w jedna strone.

domin.3 - 30 sierpnia 2015, 20:59:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Probierz to burak niesłychany. W innym kraju media by go zniszczyły za takie chamstwo i prostactwo, a u nas dziennikarze widac takie same buraki. Ten człowiek ma niesamowity kompleks. To w nim samym jest problem. Kurdupelek jest mały nie tylko wzrostem, ale jest też małym człowiekiem. Podoba mi się jak Berg go olewa, ignoruje, a Probierzek się gotuje i jeszcze bardziej frustruje. Berg klasa. Bił na głowe Probierza jako piłkarz i Probierz jest nikim przy nim jako trener. Zero klasy. Ucz się lepiej Probierz od Berga jak grac w europie, bo nigdy nie zagrałeś i nie zagrasz. Chyba, ze w pre - eliminacjach

Rabbit - 30 sierpnia 2015, 21:13:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie żebym był złośliwy ale taka napinka kibiców Jagi była że spokojnie pykną Legię,a potem Śląsk. Już whisky'acze otwierali i trzy punkty sobie dopisywali, no to jak tak "gładko poszło" z Legią to teraz czekam na te łatwe trzy punkty wywiezione z Wrocławia.

dsajh - 30 sierpnia 2015, 21:20:42 - *.dynamic.chello.pl
można biadolić, ale fakty są takie, że Jaga u siebie w ostatnich latach potrafiła ograć Legię, szczególnie gdy grają blisko meczów "europejskich".
Więc remis może nie taki, że brałbym w ciemno, ale jest lepiej niż obstawiałem.

a - 30 sierpnia 2015, 21:27:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gosciu pietro wyzej, piszesz o panu P. a zachowujesz sie gorzej od niego, wiec z laski swej, domysl sie co moglbys zrobic z tym faktem, poza tym bedziesz mogl wykazac sie we wtorek w szkole. A jezeli dotykasz kwestii fizjologicznych jak np wzrost, ktory nie ma nic wspolnego z reszta, to jestes ponizej poziomu jaki powinienes reprezntowac. Tylko wspolczuc klubowi jakiemu kibicujesz, ze posiada taka alternatywe homo sapiens.

mis_fis - 30 sierpnia 2015, 21:27:35 - *.play-internet.pl
Słabo Jaga, duży niedosyt po meczu. Grzelczak masakra, tyle okazji i nie umieć ich rozegrać lub wykorzystać. Ja bym odsunął go od składu niech ochłonie i przemyśli. Drążek strzał, po którym padła bramka powinien obronić, jak trochę mocniejsze podanie to było. Trudniejsze strzały wybraniał. Do analizy Bartek, tak nie może być. Sekulski widać zabrakło zimnej krwi nmpod koniec, Frankowski 1:1 też masakra, jak tego nie trafić. Duże plusy za mecz Vassiljev i Góralski. Bardzo ładnie w odbiorze. Madera też dosyć pewnie i Tomasik. Gajos i Grzyb ok. Modelski i ten z długimi włosami jako tako. A o Legii nic dobrego nie można napisać, poza tym, że Kuciak mnóstwo sytuacji wyróżnił. Poza nim to nikogo bym nie wyróżnił. Legia była dziś jak najbardziej do ogrania i tylko nieskuteczności Jagi zawdzięcza remis.

lol - 30 sierpnia 2015, 21:28:43 - *.croy.cable.virginm.net
@dsajh - Nie wiem na jakich danych operujesz, ale Jaga u siebie Legie ostatnio to w 2009 roku pokonala czyli 6 lat temu. Na wyjazdach tak, ale nie u siebie.

xxxx - 30 sierpnia 2015, 21:29:20 - *.ennet.pl
Redakcjo dlaczego mówisz o "kryzysie Legii", ktora zremisowała z czołową drużyna? Ok, mecze nie były udane, ale dzis wynik nie był taki zły. To jak nazwać grę i wyniki Mistrza Polski ? Którego nawet beniaminek bije Ten sezon pokazuje, że Legia przegrała mistrzostwo, a nie Lech wygrał. Lech i Skorża pokazują swoją moc, gdy grając co 3 dni są ledwo nad strefa spadkowa majac w 7 meczach 5 porażek. To jest miiiistrzostwo Grajac w grupie będzie wstyd. Legia rok temu w takiej sytuacji byla liderem na koniec grudnia I to pokazuje różnice między Bergiem a Skorżą czy Probierzem - Berg wyciąga wnioski ze swoich błędów i je naprawia. Inne polskie drużyny by móc mieć szanse z Legia muszą z nią grać, gdy gra co 3 dni i jest zmęczona. Co innego- tylko w Polsce jest wymówka,że gramy co 3 dni. W NORMALNYCH ligach to norma

TADZIO - 30 sierpnia 2015, 21:31:00 - *.info-net.net.pl
I zapamietajcie!W Olecku tylko WIGIERKI i (L)!

Fafner - 30 sierpnia 2015, 21:31:18 - *.13-2.cable.virginm.net
@domin.3 o czym Ty czlowieku mowisz?

domin.3 - 30 sierpnia 2015, 21:34:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@a - naucz się kultury. A Probierz to burak i taka jest prawda. Ktoś musi go naprostować, bo ma zbyt dobre samopoczucie. A w białymstoku czy jak to sie tam nazywa wiocha jak zwykle. Nie potrafią swoim kibicować, tylko lżą rywala. Mali zakompleksieni ludzie..

LuksTSP - 30 sierpnia 2015, 21:36:35 - *.adsl.inetia.pl
Jagiellonio dlaczego nie sprawiłaś że ten wieczór nie jest piękniejszy. No cóż kaźdy ma swojego Grzelczaka.

b - 30 sierpnia 2015, 21:42:51 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
domin.3 - nie znasz się na ortografii, ani na interpunkcji, mylisz pojęcia i chcesz innych kultury uczyć? Ostatni taz takiego orła słyszałem gdy Lepper krzyczał "Chamstwo! Chamstwo! Chamstwo!!! Niemniej pozdrawiam Ciebie i wszystkich Twoich kolegów z gimnazjum, którym rodzice również założyli neostradę.

mr nara - 30 sierpnia 2015, 21:50:18 - *.play-internet.pl
Najważniejsze, że miszcz Polski trzyma poziom i nie ma kryzysu. No i nie na niebiesko

hehehehehe - 30 sierpnia 2015, 21:54:36 - *.spine.pl
Bardzo dobrze, legia niech taka serię utrzyma jak najdłuzej Miód na me serce

Mądry - 30 sierpnia 2015, 22:05:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gajos strzelił kolejną,czwartą bramkę w lidze.
Dobry piłkarz...dla mnie polski Mario Goetze !!!
Też na "G"
Podobny wzrost,wiek,kolor włosów no i też strzela gole.
I też powinien dostać powołanie do reprezentacji.

nikt - 30 sierpnia 2015, 22:06:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Legia i Lech nie dają rady grać co 3 dni to powinni wystawiać rezerwy a szczególnie Lech do nie załapie się do górnej połówki i nie zagra w pucharach bo im mimo wszystko łatwiej będzie wejść do 8 a potem w dodatkowych meczach wskoczyć na 3 miejsce niż zdobyć Puchar Polski. Do gry w pucharach trzeba mieć ranking a go się zdobywa grając regularnie w pucharach o czym Jaga w tym sezonie się dowiedziała że już w 2 rundzie eliminacji mieć faworyzowanego przeciwnika który u siebie o dziwnej porze grał ( największe temperatury). Z Polski powinny co najmniej 3 zespoły grać regularnie by dotrwać do 4 rundy eliminacji a tam zależy od szczęścia bo można trafić na kogoś bez formy po przegranej LM ale i mocnego z niskim rankingiem jak Zoria (przy wynikach w trakcie meczu 1-1 i 2-2 bałem się o awans). Jagiellonii teraz brakuje skutecznego napastnika ( Grzelczak dużo biega nawet jest pożyteczny ale słaba skuteczność i mam nadzieję że albo Sekulski dojdzie fizycznie albo kogoś sprowadzą lub intensywny trening strzelecki Grzelczakowi.

obiektywny - 30 sierpnia 2015, 22:15:28 - *.tvk.torun.pl
Kryzys w Legii, a o Lechu ani słowa, obiektywizm na 90minut jak w Trybunie Ludu.

Kudlatek - 30 sierpnia 2015, 22:22:09 - *.centertel.pl
To norma dla legii, oby tak dalej

Kudlatek - 30 sierpnia 2015, 22:27:30 - *.centertel.pl
To norma dla legii, oby tak dalej,szkoda ze remis liczyłem ze legia posieje

Extraklapa - 30 sierpnia 2015, 22:46:54 - *.tel.tkb.net.pl
Gdyby dziś w Jadze był skuteczny napastnik to mecz skończyłby się pogromem. Mam nadzieje ze z Grzelczaka czy Sekulskiego będą "ludzie", bo w przeciwnym wypadku mogą być problemu w takich meczach

brodoc - 30 sierpnia 2015, 22:51:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
och jaka potężna ta legia oby tak dalej miód na polskie serca

dreko22 - 30 sierpnia 2015, 22:54:03 - *.tvk.torun.pl
Jestem załamany wejściem Kuciaka. Ewidentna czerwona kartka!

Phoenix(L) - 30 sierpnia 2015, 22:57:40 - *.dynamic.chello.pl
a propos ewidentnej czerwonej dla Kuciaka...
Jak tam Tosik?? Czy po odejściu z baby Jagi nadal może bezkarnie eliminować na pół roku piłkarzy innych zespołów??

hrafn - 30 sierpnia 2015, 23:07:06 - *.85-237-175.tkchopin.pl
Bez przesady z tym zwalaniem na Grzelczaka, tą w 1szej miał na prawą a potem dostał dwie nakładki, najlepszą sytuację skopał Vasiliew (kontra 3 na 2) a cały mecz chyba Probierz każąc im walić na bramę z każdej pozycji , ile posiadań piłki przez to stracili.

Myk - 30 sierpnia 2015, 23:54:20 - *.231.13.134.koba.pl
Przy bramce dla Legii nie popisał się Tarasovs (mógł doskoczyć wcześniej do przeciwnika, a on się tylko cofał) Bramka Gajosa, była jego pożegnaniem z Jagiellonią - Szkoda, ale życzę powodzenia w Lechu.
Dzisiejszy mecz był do wygrania (przy lepszej skuteczności) Może jutrzejszy dzień przyniesie jakieś wzmocnienia, bo obecnym składem ligi nie zawojujemy.
Ps. Doping po bramce - MASAKRA !!!

cesio - 31 sierpnia 2015, 0:12:01 - *.warszawa.mm.pl
"gdyby,powinni,mogli,należało się zwycięstwo".
O czym wy piszecie?Jagiellonia nie wygrała bo-
nie umiała,nie potrafiła,była nieudolna pod bramką przeciwnika.Legia zrobiła to co powinna,nie przegrała i nadal jest w czubie tabeli.Tyle w tym temacie!

BI - 31 sierpnia 2015, 0:13:26 - *.dynamic.chello.pl
Probierz, moi myly, to akurat człowiek z grande cojones. Ma koleś charyzmę i wali prosto z mostu.
---
PS. domin.3: a jak już o wioskach mówimy. Jak byłeś mały to siusiu gdzie robiłeś? Do muszli ceramicznej, czy w drewnianej sławojce?

bambusek - 31 sierpnia 2015, 0:47:37 - *.adsl.inetia.pl
@kamaz - ta "wspaniała" Jagiellonia została pogoniona przez słabą Omonię. Probierz i jego zgraja mogą kozaczyć w lidze, ale już pokazali co się dzieje jak nos wychylą po za kraj. Tyle w temacie.

dohehehehe - 31 sierpnia 2015, 0:51:47 - *.adsl.inetia.pl
Oj jeszcze nei raz zapłączesz i będziesz spisków szukał. A wtedy to będzie miód na moje serce

kowal - 31 sierpnia 2015, 4:17:33 - *.dyn.optonline.net
Vasiljev przerasta ta Lige ,gra jak profesor ciagnie slaba Jage za uszy do gory. Lech i Legia szukaja ,traca mnostwo kasy na scouting a tu taki grajek pod nosem przechodzi za darmo z Piasta do Jagi gdzie tu sens i logiga .Druga sprawa w pucharach nie gral Vasiljev i Jaga sie skompromitowala dopiero musieli sprzedac Tusznskiego i Dzalamidze zeby Probierz postawil na Vasiljeva , dziwne rzeczy. Vasiljev Furmanowi zaklada siatki przed szesnastka , zjada Furmana , Jodlowca i Tralke na sniadanie a ci wszyscy eksperci foruja i wychwalaja tych ktorzy sa pod opieka znajomych menadzerow , sluchac sie tego niee da , przecierz Taki Furman przez cale zycie nie zrobi jednego takiego zagrania jakich dzisiaj Vasiliev mial trzy.

Wan - 31 sierpnia 2015, 6:12:34 - *.eaw.com.pl
Co jest nie tak z Trickovskim, że dzisiaj nie zagrał???

obiektywny - 31 sierpnia 2015, 7:07:29 - *.233.60.65.static.msgaz.pl
Góralczyk najlepszy na boisku, wszystkie piłki były jego a Gulermmhe był wręcz ośmieszany. Vasiliev tez grał super, Madera mecz zycia, Tomasik do 70 min rewelacja....a po drugiej sronie parodysta Frankowski który powinien grac w rezerwach bo to jego poziom i Grzelczak (to co dzisiaj robił na boisku to kryminał). Sekulski zagrał dużo lepiej....po co płacic takiemu Frankowskiemu 20 tyś i Grzelczakowi 25 tys jak to sa pieniądze wyrzucone w błoto. Tą kase trzeba było dac dla Tuszyńskiego lub Piatkowskiego i dzisiaj byłoby 4-1. Nie piszcie mi tylko o kominach placowych.co do Legii to w pierwszej połowie dobrze grał Furman i to wszystko. Napastnika macie równie śmiesznego jak Grzelczak.

tsf7e - 31 sierpnia 2015, 8:42:10 - *.play-internet.pl
Jagiellonia dużo lepsza w tym meczu. Sędzia jak zwykle pomagał warszawiakom. Nawet w studio Grzegorz Mielcarski już nie wytrzymywał jak gwizdał sędzia kolejny faul przeciwko Jagiellonii którego nie było. Ja lubię tego Priwicza gość bawi się piłką. Wchodzi i gra jak po 3 piwie z kolegami na plaży, 100% nieudanych zagrań. Uśmiech nie schodzi z jego ust. Miszcz po prostu. Generalnie Legia z obecnym składem kadrowym to przeciętniak ligowy. Warszawscy zawodnicy mają przechlapana bo media robią z nich championów "na siłę" a oni są potwornie słabi... bez pomocy sędziów bezradni.

Phoenix(L) - 31 sierpnia 2015, 8:57:51 - *.181.188.226
pomoc sędziów i pomoc sędziów... Jak to dobrze, że Legia przekupiła także sędziów w Europie, dzięki czemu po raz 3 z rzędu weszła do fazy grupowej LE...

kibic - 31 sierpnia 2015, 9:17:49 - *.28.176.30
Krytykantów co niemiara . Dla każdego motto :
Nie mów o kimś że nijaki.
Jak sam jesteś byle jaki.

needle - 31 sierpnia 2015, 10:00:45 - *.adsl.inetia.pl
Wszyscy na jednego. To takie ...gimbusowe; spotykane raczej u zwierząt niż w rozwiniętych społecznościach
O co idzie...?
Drużyna kolejny sezon awansuje do grupy LE a tu po trzech dniach czytamy: kryzys.
Myślałby kto, że przegrała kolejny raz ale nie; remis na wyjeździe z jedną z silniejszych ekip
To może jest w strefie spadkowej albo w tamtych rejonach ale nie, jest na podium 1 pkt od wicelidera. Ciekawy jestem co napiszecie gdy LEGIA zremisuje (najlepiej po słabym meczu!) i wyprzedzi CRAXĘ (może tam być, nawet nie to, abym chciał )po nast kolejce a inne kluby czołówki nie dadzą rady wygrać. Napiszecie, że tragedia czy wręcz przeciwnie, że ruszyła maszyna...???
Kolejna grupa oszołomów pisze o sędziach, którzy wszyscy są prolegijni..., aż dziwne, że to PIAST jest liderem, może tu poszukiwaczy spisków zaprowadzi węch...próbujcie; najlepiej ci piszący z Oberschlesien
Phoenix pisze [w skótcie] to co ja kiedyś; LEGIA musiała przekupić sędziów w Europie i już nie wystarczyło jej na dodatkowe gaże dla tych polskich, przecież inaczej byłaby liderem prawda...?
IGła
PS Tsf7e - jesteś tak inteligentny jak Twój nick :P

adick - 31 sierpnia 2015, 11:03:31 - *.aeristelecom.net
@domin.3 ciebie by się przydało naprostować wiejski słoiku. Lżysz gościa który coś nie coś osiągnął w swoim życiu tylko dlatego że masz małą kuśkę i nic ci w życiu nie wychodzi.

Paweł - 31 sierpnia 2015, 12:00:09 - *.bb.sky.com
Fedor Cernych w Jadze !!!!!

obiektywny - 31 sierpnia 2015, 12:03:08 - *.play-internet.pl
Szanowna redakcji 90 minut.pl
Zastanawia mnie jedna rzecz - kto jest Mistzem Polski? Z waszych relacji wynika jasno że Legia Warszawa. Ale spojrzałem w tabelę i wychodzi że Lech Poznań. Zastanawiające jest to że nikt nie porusza tematu 5 porażek Lecha i coby nie mówić kompromitacji z Termalicą Nieciecza, ale redakcja pisze o "kryzysie Legii". Jak niejeden z moich przedmówców zauważył Legia jest 3 w tabeli, gra w Lidze Europy - co warte zauważenia - WYGRAŁA WSZYSTKIE MECZE W ELIMINACJACH. Ktoś się może czepić, że dostała walkowera ale wcześniej prowadziła. Nieważne to. Widać wszędzie kompleks Legii. Przecież Legia nawet jak nie jest mistrzem to i tak "nim jest". Pamiętam mecz z Podbeskidziem BB przegrany w Warszawie 1-2 i wówczas wszyscy krzyczeli, że Legia się skompromitowała. Jakoś nikt nie zauważa postawy Lecha, nikt nie "pastwi" się nad ich dorobkiem i nie doje głupich i bezmyślnych tytułów. Aż strach się bać co by się działo gdyby to Legia miała 4 punkty i 5 porażek. Pewnie by to była katastrofa, bo skoro teraz mamy kryzys....No cóż widać jednak, że nawet dziennikarz nie potrafi być obiektywny.
Szanowna redakcjo proszę o obiektywizm w swoich relacjach i nie dawać tych żenujących i bezzasadnych tytułów. Skupcie się na wszystkich drużynach ekstraklasy w nie tylko na meczach Legii.

l - 31 sierpnia 2015, 12:39:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
A cóż to się wyprawia że nie było karnego z kapelusza dla Legii?

kibtzer - 31 sierpnia 2015, 13:51:33 - *.wmbp.edu.pl
roznica nie powinna byc wieksza niz 5 punktow.
Potem i tak spadnie do 3 i jednym wygranym meczem bezposrednim Legia odrabia

miron - 31 sierpnia 2015, 14:00:59 - *.zabrze.vectranet.pl
od kiedy wywiezienie punktu z Jagi nazywamy kryzysem tym bardziej gdy robi to tak mizerny klub jak legia to ogromny sukces tych przeciętniaków powinni być zadowoleni a nie jeszcze jakaś miernota pisze o kryzysie przed meczem w ciemno wszyscy stawiali na Jagę a tu niespodzianka

Daro - 31 sierpnia 2015, 14:16:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia miała multum porażek w zeszłym sezonie, a i w tym jeszcze trochę nazbiera. Nie może pokazać, że jest gorsza od Lecha przecież

kibitzer - 31 sierpnia 2015, 14:36:51 - *.wmbp.edu.pl
wlasciwie strata to najwyzej -4 punkty, a narazie to w odstawke tych zawodnikow niech poszukaja sobie inspiracji i zagrac juniorami jak "nie stosuja sie do taktyki" czy cos. bym nie kalkulowal czy punkt z tymi czy z tymi . Nie ma co rozkladac rece , ze to najlepsi osobno, bo najlepsza druzyna to to nie jest . I w nastepnym meczu jakby cos cienko wspolpracowali ze soba, malo zagran podaniami to na trybuny. Bo mozliwe ze tylko brakuje im przekonania ,zeby grac wiecej pilka albo nie moga sie zdecydowac czy strzelac czy kiwac. nie ma czasu na zastanawianie w pierwszych minutach kiedy przeciwnik swiezy. To trzeba dac ganiac troche rywalowi, niech sie zajezdzi jak inaczej trudniej . W Legii ma byc zespol, a nie czesc gra a czesc odstaje , bo wszystkim przeciez nit nic nie zrobi... Powinien byc koniec taryfy ulgowej dla kazdego kto nie trzyma presji i brak zwyciestw. Tak dalej to sobie mozna pogwiazdorzyc , ale w lidze mistrzow. Powinni pogodzic sie z tym , niektorzy ,ze jak nie wykorzystuja szansy to poprostu aktualnie forma wypadla i powinni zluzowac cisnienie - tak samo wygodniccy co by nic nie zrobili . Moze jaka rozmowa z prezesem sie przyda i troche kasy zablokowac bez wyjatku grajacym

Przemek - 31 sierpnia 2015, 14:53:35 - *.zicom.pl
Dlaczego ktoś mówi o kryzysie? Kim ta Legia jest?Trzeci lub czwarty skład w Polsce wyróżniający się momentami na tle słabej ligi, średni styl, brak wyników w Europie...
Napompowano setkę baloników w ostatnich latach przez media i prasę oczekując teraz samych zwycięstw, a gdy ktoś ich pokona to mówi się o wpadce Legii.
Zejdźmy na ziemię.

petroniusz - 31 sierpnia 2015, 16:37:05 - *.146.6.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najlepiej jakby zeszli do tyle tysiecy zł wyplaty max za takie wyniki, zeby starczalo na marketing , oprawy bez balonikow i pelny stadion w miescie.
Mozna fundowac karnety na pare meczy dla stałych normalnych kibicow , a dla niepewnych bilety .
Regulaminowo odbierac zaproszenia tym ktorzy robia incydenty na trybunach karalne (przez PZPN).
Jak Legia znowu bedzie na szczycie to nagrodzic dodatkowo kasa zawodnikow , a kibic wtedy moze doplacic.
Bo sponsor nie zainwestuje jak ktos nic nie moze zorganizowac ok.
Inaczej Warszawa bedzie sredniakiem.
A to , że dziennikarze chca niewiadomo jakiej Legii ciagle tymi samymi pracownikami to niech sobie chca jakim chca sposobem swoim.
Legia ma byc na pierwszym miejscu i tyle - dopoki nie zagra ktos znacznie lepiej niz legionisci w rozgrywkach UEFA .

ferenc - 31 sierpnia 2015, 16:48:40 - *.146.103.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Moze niedługo Lechia bedzie miala najbardziej przepłacony budzet na piłkarzy w Polsce i sie odczepia od Łazienkowskiej

. - 31 sierpnia 2015, 16:54:49 - *.146.9.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak narazie to Sląsk na przemian z Wisła zbija Gdanszczan ostatecznie w te warcaby dla paranoikow

lolek - 31 sierpnia 2015, 17:02:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to za kryzys w Legii? W czołówce tabeli w Extraklasie ,LE faza grupowa.Jagiellonia w lidze jakoś sobie radzi ale miernikiem wartości drużyny są rozgrywki Europejskie ,a na tym polu czyli LE , Jaga ma jeszcze dużo pracy do wykonania.

kruchy - 31 sierpnia 2015, 21:01:31 - *.net011-g2.isko.net.pl
szkoda ze Jaga nie wygrała był by odwet za karnego z kapelusza w 98 min na Ł3

legia - 31 sierpnia 2015, 21:09:14 - *.56.2.144
co jest najzabawniejsze to to ze teraz Legia musi wygrac 3 mecze aby dogonić Piasta a po podziale tylko jeden

ted - 1 września 2015, 22:02:19 - *.146.81.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
dobrze że Korona nie wzięła drewno grzelczaka dlatego jaga nie wygrała co to za napastnik 4sezony ex i tylko 10 bramek hahaha

jackowy - 2 września 2015, 18:39:46 - *.unity-media.net
Jaki znowu kryzys? Wlasnie mamy awans do LE a Jaga to nie sa zadne ogorki jak kilka ladnych lat temu.