30 sierpnia 2015, 20:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 1-2 Stomil Olsztyn
Łukasz Moneta 51 - Rafał Kujawa 13, Grzegorz Lech 59

Wigry: 12. Hieronim Zoch - 23. Jakub Bartkowski, 33. Tomasz Jarzębowski, 4. Adrian Karankiewicz, 3. Artur Bogusz - 27. Mateusz Żebrowski (78, 25. Damian Gąska), 18. Bartłomiej Kalinkowski, 20. Marcin Tarnowski, 9. Piotr Ruszkul (75, 8. Aleksandar Atanacković), 11. Łukasz Moneta (66, 14. Bartosz Biel) - 28. Kamil Adamek.

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki, 10. Irakli Meschia (70, 22. Tsubasa Nishi), 5. Grzegorz Lech (79, 12. Michał Trzeciakiewicz) - 88. Rafał Kujawa (83, 77. Paweł Łukasik).

żółte kartki: Tarnowski - Meschia, Czarnecki, Lech, Ratajczak.

Brawo STOMIL !!! :D i co niedowiarki ? :D

D - 30 sierpnia 2015, 21:53:12 - *.opera-mini.net (*.254.133.15)
Mamy lidera chej stomil graty z Głogowa.

Warmiak - 30 sierpnia 2015, 21:53:15 - *.olsztyn.vectranet.pl
Na spokoju bez napinki i trzy punkciki jadą do Olsztyna i tyle ;)

Canavar - 30 sierpnia 2015, 21:53:33 - *.13.235.170.koba.pl
Pięknie! Przynajmniej na pół roku całe tysiąc jezior należy do Olsztyna!

miedzycyce - 30 sierpnia 2015, 21:54:45 - *.olsztyn.mm.pl
drużyny wyrównane ale i tak awans pewnie Zeta Miedz lub Arka

Łazienkowi - 30 sierpnia 2015, 21:55:16 - *.as13285.net
Sulikowski to pechowy sedzia dla Wigier. Kiedy nie sedziuje jest slabszy dzien. Tak czy siak, nie ma co sie lamac chlopaki, Wasz cel na ten sezon to gorna polowka, aczkolwiek miejsce kazde wyzsze niz 9-te jak w poprzednim sezonie bedzie sukcesem. Na spokoju Wigry. Pozdro z Warszawy i gratulacje dla OKS.

Led - 30 sierpnia 2015, 21:55:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dzieki Stomil Nasz Krol Chrobry ma Lidera !pozdro z Glogowa.

Mmm - 30 sierpnia 2015, 21:55:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo, Stomil Panujemy w Krainie Tysiąca Jezior!

qw.er - 30 sierpnia 2015, 21:55:59 - *.adsl.inetia.pl
Po raz kolejny okazało się ,że brak rasowego napastnika rzutuje na grę ,szczególnie wtedy gdy Wigry pierwsze tracą bramkę lub przy końcu meczu przegrywają

76+ - 30 sierpnia 2015, 21:56:38 - *.opera-mini.net (*.11.158.161)
Brawo Stomil. Kubeł wody dla spompowanych Wigierek.

qw.er - 30 sierpnia 2015, 21:59:10 - *.adsl.inetia.pl
A ty 76+ nie napinaj się ,bo duże znaczenie miało to,że Wigry grały w środę a Stomil nie ,zobaczymy jak Wy będziecie grać przy większym natęzeniu meczowym od innych

asd - 30 sierpnia 2015, 22:04:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
qw.er
poszukaj wymowek gdzies indziej, zwijaj kabel od internetu i NARAAAAA

do qw.er - 30 sierpnia 2015, 22:04:04 - *.olsztyn.mm.pl
Człowieku co ty piszesz jakie zmęczenie? To są zawodowcy nie przesadzaj. Wigry były słabsze i koniec.

(S) - 30 sierpnia 2015, 22:04:55 - *.opera-mini.net (*.47.33.143)
Teraz sie zacznie tłumaczenie porazki ! Obiektywnie Stomil powinien wygrac 4-2 wiele świetnych sytuacji nie wykorzystał

J e b a c - 30 sierpnia 2015, 22:08:17 - *.2-4.cable.virginm.net
Jeszcze będzie piekne wigierki

krzychsnj - 30 sierpnia 2015, 22:08:47 - *.dynamic.mm.pl
Chrobry liderem do następnej kolejki , ale STOMIL ma jeszcze 3 punkty w Bytowie

STOMIL - 30 sierpnia 2015, 22:12:18 - *.centertel.pl
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak ! Miód dla olsztyńskiego serca kibiców!

Dexter - 30 sierpnia 2015, 22:14:50 - *.dynamic.chello.pl
Stomil do ekstraklasy to mógł napisać tylko człowiek po mocarzu albo czymś podobnym.Ciekawe gdzie byście musieli grać ?w Gdańsku?w Białymstoku? albo najlepiej w Bydgoszczy.

qw.er - 30 sierpnia 2015, 22:18:25 - *.adsl.inetia.pl
czytać ze zrozumieniem nie potraficie ,nikt nie pisał o zmęczeniu zawodników Wigier tylko o większej świeżości zawodników Stomilu a to chyba różnica i o tym jak będą oni się prezentować po rozegraniu przełożonego meczu.Bajo leszcze

Wladek - 30 sierpnia 2015, 22:20:53 - *.48.63.161
Przyznaje ze z takim ogorkowym zespolem jak Wigry spodziewalem sie wygranej.Przewidywalem 3-0.Ale i 2-1 dobre 3 punkty jada do Olsztyna.Pozdro

wigrzak - 30 sierpnia 2015, 22:21:40 - *.suwalki.vectranet.pl
Stomil grał lepiej i to fakt bezsporny. Natomiast inna sprawa że sędzia też od siebie Stomilowi pomógł. Nie powinno być rożnego po którym padła bramka. Poszło górą dośrodkowanie do którego nikt nie wyskoczył. Skąd sędzia tam zobaczył rożny to chyba tylko on sam wie. A druga sprawa to ludzie z sektorów B3 i B2 twierdzili że w końcówce bramkarz Stomilu wyciągnął piłkę zza linii bramkowej. Niestety ten spasiony sędzia biegający przy ławkach rezerwowych non stop nie nadążał za akcjami.

autobus - 30 sierpnia 2015, 22:21:58 - *.legnica.vectranet.pl
Gratulacje, życzę ex tak od serducha macie potencjał w drużynie, macie drużynę !

qw.er - 30 sierpnia 2015, 22:22:39 - *.adsl.inetia.pl
asd ,(S) i inni nikt nie tłumaczy porażki ,tylko nauczcie się czytać ze zrozumieniem ,napisałem ,że Stomil był świeższy a nie że Wigry były zmęczone .Zobaczymy jak zawodnicy Stomilu będą się prezentować po rozegraniu przełożonego meczu i w razie porażki co wy "znawcy" będziecie pisać

Tylko - 30 sierpnia 2015, 22:29:05 - *.dynamic.mm.pl
Niestety wyciągnął z przed linii,siedziałem w b2

Dzidek - 30 sierpnia 2015, 22:30:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomilowcy na bank mają agenta na Żylecie. Dziś pojechali m.in. Hitem z Wiednia, Mistrzem Polski jest Legia, Ole Ola, Moja jedyna miłość, itd., oczywiście w swoich gumowych aranżacjach. Zabrakło tylko "Czarna dętka w oponie się mieni...".

kiki - 30 sierpnia 2015, 22:43:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać było ze Stomil odpiczywał w środę a Wigry walczyły w Gdyni. Druga bramka dla Stomilu to błąd Zocha.

... - 30 sierpnia 2015, 22:45:29 - *.suwalki.vectranet.pl
Najśmieszniejsze były okrzyki do kibiców Wigier: zacznijcie jeździć. W zeszłym sezonie nasi kibice mimo najdalszych odległości zaliczyli wszystkie 17 wyjazdów.Czy w symbolicznej czy też większej liczbie ale za to wszystkie!!! A Stomil 12 wyjazdów zaliczył.Zaliczcie hipokryci wszystkie wyjazdy i wtedy krzyczcie.

edo - 30 sierpnia 2015, 22:47:52 - *.olsztyn.vectranet.pl
Dzidek pakuj tornister bo od wtorku koniec wakacji

Mmm - 30 sierpnia 2015, 22:55:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie z Suwałk, macie niezłą drużynę, ale dziś dostaliście od nas bęcki, więc nie ośmieszajcie swojego klubu komentarzami mizernej jakości. Powodzenia w kolejnych meczach.

1976 - 30 sierpnia 2015, 22:56:24 - *.opera-mini.net (*.8.60.29)
Powtarzam to ponownie Wigry to drużyna co najwyzej na srodek tabeli! I kwestia 2 lub 3 kolejek bedzie to ze Wigry osiada w tych rejonach tabeli!

zes - 30 sierpnia 2015, 22:59:10 - *.hsd1.il.comcast.net
bez jaj to jest sport,Stomil ma 3 punty i tyle w temacie.Ani Wigier ani Stomilu nie stac na exraklape...

aa - 30 sierpnia 2015, 23:05:15 - *.dynamic.mm.pl
1 połowa dla Stomilu druga dla Wigier, no cóż więcej szczęścia jednak dzisiaj mieli Olsztynianie, w ostatniej minucie obrońca z Olsztyna wybił piłkę z linii bramkowej :/

chrobry - 30 sierpnia 2015, 23:16:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje dla Stomilu od Chrobrego Głogów tak trzymać :-)

eppaa - 31 sierpnia 2015, 2:18:22 - *.polsystem.net.pl
Wigierki zero środka pola . Stomil lepszy z gry .
Fajna atmosfera na stadionie TYLKO WIGRY SKS !!!

W J L - 31 sierpnia 2015, 7:12:08 - *.info-net.net.pl
Niech ktoś wyjasni czy w Olecku jest Jaga WIgry czy Legia?Sami tu nie mogą sie zdecydować. Określcie się!

edo - 31 sierpnia 2015, 8:23:37 - *.146.128.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Max szalej bo od jutra się skonczy

Antonio - 31 sierpnia 2015, 8:27:49 - *.play-internet.pl
Uuuu Zbysik zachowawcza taktyka ,,na remisik,, spaliła na panewce. Zbysik już nawe nie remisik.

STOMIL ON - 31 sierpnia 2015, 9:54:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niezależnie gdzie grasz tam spodziewaj się nas bo najlepszy w Polsce jest TYLKO STOMIL OKS !!! Elegancki Wyjazd poza Podlaskimi wąsami jednak co Polska C to nie mam pytań...

Olimpia Za - 31 sierpnia 2015, 10:57:35 - *.175.158.85.koba.pl
Nic się nie stało Wigry, pozdro od starej zgody z Zambrowa!

przemek - 31 sierpnia 2015, 11:35:08 - *.internetia.net.pl
Ten sędzia ma beznadziejnych asystentów. Ten chudszy też notorycznie nie nadążał za akcją. Na początku puścił metrowego spalonego dla Wigier.Później też były błędy - puszczał spalone. Główny też słaby, ale wyniku nie wypaczył tym razem.

warmiak - 31 sierpnia 2015, 15:01:27 - *.olsztyn.vectranet.pl
sektor gości w Suwałkach to jakiś ewenement,znajduje się w rogu boiska.1 połowa dla stomilu,sędzia nie ręki w polu karnym wigier.2 połowa wyrównana choć minimalnie na korzyść suwałk.wigry zaprezentowały "oprawę roku".

marekb - 1 września 2015, 18:16:11 - *.suwalki.vectranet.pl
kibic ty to chyba na jakims innym meczu byłeś zawaliła cała ta psełdo drużynka razem z tym nieudacznikiem trenerkiem ale nia ZOCH