4 września 2015, 18:27:20 - euzi
Futsal: Polska 1-1 Słowacja

W ostatnim meczu Turnieju Państw Wyszehradzkich reprezentacja Polski zremisowała 1-1 (0-0) w Tychach ze Słowacją. "Biało-czerwoni" zajęli w tabeli drugie miejsce.

4 września 2015, 17:00 - Tychy (Hala Sportowa Tychy)
Polska 1-1 Słowacja
Sebastian Wojciechowski 34 - Dušan Rafaj 33

Polska: 12. Rafał Krzyśka - 2. Michał Kubik, 5. Robert Gładczak, 8. Dominik Solecki, 11. Rafał Franz. Grali także: 1. Maciej Foltyn - 3. Kamil Kmiecik, 6. Mikołaj Zastawnik, 7. Paweł Budniak, 9. Igor Sobalczyk, 10. Daniel Krawczyk, 13. Tomasz Kriezel, 15. Sebastian Wojciechowski.

Słowacja: 12. Milan Herko - 2. Marek Belaník, 4. Martin Směřička, 11. Marián Hudek, 15. Marko Hudáček. Grali także: 1. Peter Brndiar, 3. Dušan Rafaj, 5, Gabriel Rick, 6. Tomáš Drahovský, 8. Martin Zdráhal, 9. Peter Kozár, 10. Juraj Višváder, 13. Adam Zdráhal, 14. Marek Bahna.

żółte kartki: Kubik, Franz - M.Zdráhal, Rick, Drahovský.

sędziowali: Mário Belavý (Słowacja), Seweryn Dębowski (Polska).

W drugim dzisiejszym meczu Czechy wygrały w Węgrami 6-0 i dzięki remisowi Słowacji wygrali cały turniej.