Kotwica: 1. Wojciech Małecki - 23. Witold Cichy, 18. Jakub Poznański, 22. Wiktor Witt, 10. Tomasz Rydzak - 8. Mateusz Wrzesień (80, 32. Błażej Nowak), 93. Bruno Żołądź (64, 11. Michał Szubert), 14. Korneliusz Sochań, 77. Mateusz Świechowski (78, 91. Hubert Otręba), 99. Piotr Azikiewicz (82, 9. Damian Kugiel) - 20. Tomasz Bejuk.

Radomiak: 83. Michał Kula - 95. Maciej Wasilewski, 22. Norbert Jędrzejczyk, 4. Maciej Świdzikowski, 19. Bartosz Sulkowski - 23. Paweł Uliczny (66, 8. Jakub Cieciura), 20. Michał Chrabąszcz, 10. Mateusz Radecki, 9. Leândro, 21. Dariusz Brągiel - 96. Krzysztof Ropski (61, 15. Przemysław Śliwiński).

żółte kartki: Żołądź, Poznański, Sochań - Ropski, Cieciura.

sklepik - 5 września 2015, 19:52:55 - *.play-internet.pl
Wynik sprawiedliwy. Dużo biegania, mało taktyki.

sadas - 5 września 2015, 19:53:01 - *.centertel.pl
ilu wyjazdowiczow ?

Rty - 5 września 2015, 19:53:44 - *.play-internet.pl
Pierwszy;)

Radomianin - 5 września 2015, 19:54:21 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Pierwsza połowa wyrównana, a w drugiej nieco przeważał Radomiak. Jak najbardziej wynik sprawiedliwy.

Kotwica - 5 września 2015, 19:55:56 - *.centertel.pl
Radomiaka około 50 twarzy

Cujo - 5 września 2015, 19:57:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia troszkę przeszkadzał w grze jednym i drugim, nie pozwalając na męską grę, gwizdając wszystko gdy się zawodnik przewrócił. Mecz wyrównany z lekkim wskazaniem na drużynę Radomiaka, remis sprawiedliwy

kk - 5 września 2015, 19:58:16 - *.146.0.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
dobry i remis na wyjezdzie gdzie broniarz pewnie placze bo dostali sromotnie

jasio_rado - 5 września 2015, 20:55:53 - *.dynamic-ra-1.vectranet.pl
Leo będąc sam na sam z bramkarzem spudłowal z 5 metrów.strzelił w okno p.Boga

gregor13 - 5 września 2015, 21:09:01 - *.radom.vectranet.pl
Niestety, ale to była jego słabsza noga. Jak Leo nie strzela, to już posucha...

Bolo - 5 września 2015, 21:46:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żółtych kartek na pewno więcej. Bruno Żołądź na 100% dostał żółtą, a powinien dostać ze trzy. Radomiaka 2 autokary, 1 bus i 4 fury, więc myślę, że ok. 140 osób (autokary po 50, bus 20 i fury po 5). Jak usiedli, to było dużo wolnych miejsc w sektorze, ale i tak szacun. Mecz na remis, nawet dokładnie na 0-0 ze wskazaniem na Radomiaka, który wyglądał na dojrzalszą drużynę i więcej utrzymywał się przy piłce. Piszę jako postronny obserwator, który na meczu był przypadkiem.

KOT - 5 września 2015, 21:50:05 - *.255.139.119
Dzieki Radomiaczku za walke i 1 punkt !!Gramy dalej !! Zdrowia

19HETMAN72 - 5 września 2015, 21:50:52 - *.radom.vectranet.pl
Ne jest źle - remis na trudnym terenie jest jak najbardziej do zaakceptowania ... bo wiadomo, że TYLKO RADOMIAK RKS!
PS. Pozdrawiam tradycyjnie wszystkich Nam przychylnych i tych nieprzychylnych . Zieloni dzięki, oby tak dalej i ... bez "głupich wpadek"

zielony - 5 września 2015, 21:51:22 - *.dynamic.dsl.as9105.com
dobry mecz w drugiej połowie radomiak przeważał leo szarpał za dwóch ale niewykorzystał 100% okazji ropski znowu bez gola ale i tak prezentuje się lepiej niż śliwiński który kolejny mecz nic niewnosi do gry zespołu , brągiel dobry mecz tak samo obrona , radi znowu słabiej zagrał

Gustaw - 5 września 2015, 21:54:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ta
Było nas 30 haha
Grubo ponad 200
Wielu nie przyjechało z ekipą i teraz baluje

Bolo - 5 września 2015, 23:12:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dodam jeszcze, że sędziowanie było wzorowe! Sędzia główny bez żadnej pomyłki, ktoś napisał, że zbyt drobiazgowy. Nieprawda! Każda decyzja była trafna, tak jak i kartki. Osobiście mi zabrakło drugiej żółtej dla Bruno, ale...wybaczam. Być może i Radomiaka było ponad 200, być może byli prywatnie wczasowicze, natomiast ja widziałem konwój powrotny na mieście i było 2 autokary, 1 bus i 4 osobówki. Jakby to zsumować, to wychodzi ok. 140 osób...ale turyści i mogło być, te ponad 200.

Radomiacze - 5 września 2015, 23:40:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z taką słabą kotwicą, która dopiero skład buduje i się zgrywa zremisować toż to wstyd i lipa.

neutralny - 6 września 2015, 0:25:40 - *.CNet.Gawex.PL
remis sprawiedliwy , na meczu byli nawet wczasowicze z Niemiec, poziomem raczej nie byli zachwyceni

RKS - 6 września 2015, 12:15:27 - *.dynamic-ra-4.vectranet.pl
170 nas było w Kołobrzegu!!!

sm - 7 września 2015, 17:09:08 - *.87.0.1
Czy Radomiak wybiera się do Mielca ? Chodzą plotki, że możecie zostać niewpuszczeni. Podobno klub nie uregulował jakiejś kasy za zniszczenia powstałe podczas Waszej ostatniej wizyty i możecie mieć szlaban. Załatwiajcie to, bo szkoda byłoby, gdyby taki mecz odbył się bez takiej Ekipy.