[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


5 września 2015, 20:51:33 - mogiel
II liga: Znicz 3-0 Polonia B.

5 września 2015, 19:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Znicz Pruszków 3-0 Polonia Bytom
Arkadiusz Jędrych 29 (k), Maksymilian Banaszewski 35, Maciej Machalski 68

Znicz: 1. Piotr Misztal - 4. Andrzej Niewulis (89, 15. Arkadiusz Górka), 8. Arkadiusz Jędrych, 14. Maciej Mysiak, 3. Michał Kucharski - 17. Mateusz Stryjewski (76, 5. Grzegorz Janiszewski), 6. Michał Danilczyk, 10. Maciej Machalski, 7. Maksymilian Banaszewski, 18. Paweł Kaczmarek (67, 22. Krzysztof Kopciński) - 9. Przemysław Kita (83, 20. Bartosz Wiśniewski).

Polonia: 1. Marcin Michalak - 7. Robert Trznadel (42, 15. Dawid Krzemień), 19. Jacek Broniewicz, 3. Mariusz Malec, 16. Daniel Kutarba - 8. Kamil Mańkowski (73, 27. Dawid Skrzypiński), 18. Łukasz Grube (62, 20. Kamil Zalewski), 21. Bartłomiej Setlak, 23. Marcin Lachowski, 10. Damian Michalik - 25. Michał Zieliński (58, 14. Sebastian Pączko).

żółte kartki: Janiszewski, Machalski - Mańkowski, Malec.

sędziował: Szymon Lizak (Poznań).
widzów: 700.

REKLAMA

polon - 5 września 2015, 20:53:43 - 87-206-71-172.dynamic.chello.pl
Niech wynik spotkania Państwa nie zmyli. Był to jeden ze słabszych meczów Znicza na własnym boisku od bardzo dawna. Bramki strzelili po dwóch stałych fragmentach i jednym uderzeniu z dystansu. Sporo szczęścia mieli również w obronie. Taki bywa sport, poloniści wyjadą z Pruszkowa mocno rozgoryczeni.
Tylko co nam z tego...

MiśPB - 5 września 2015, 20:58:14 - p57863F0C.dip0.t-ipconnect.de
Po ostatnim meczu z Puszczą byliśmy w czarnej puszczy,dziś Znicz nam znicz zapalił,zdaje sobie sprawe że to początek,oby nie był początkiem końca,przestaje to sympatycznie wyglądać.
Dziękuje,dobranoc.

upsss - 5 września 2015, 21:05:48 - 31-179-0-142.dynamic.chello.pl
hahhhaaaha macie swojego wspaniałego Michalaka!

Berlin - 5 września 2015, 21:24:40 - cable-37-120-16-247.cust.telecolumbus.net
Tylko Polonia !!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

Dario72 - 5 września 2015, 21:32:09 - host-91-195-93-226.wieszowanet.pl
Jacek dziękujemy

remis - 5 września 2015, 21:48:22 - 31-178-125-240.dynamic.chello.pl
nie widziałem nie oglądałem- polonia głowa do góry bo i nam w końcu musi zaświecić słońce gramy walczymy i w końcu zwyciężymy tylko polonia

rand - 5 września 2015, 21:52:25 - user-109-243-86-34.play-internet.pl
@polon - Kim ty jesteś ? Nam, to znaczy komu ?

kibic 123 - 5 września 2015, 21:55:49 - rdns116.tvkboruta.pl
Gratulacje , w końcu się przełamaliście i mam nadzieje że zaczniecie wygrywać u siebie A styl w tym meczu mniej ważny należało wygrać - gratulacje

fc D.G. - 5 września 2015, 22:15:55 - 88-106-28-82.dynamic.dsl.as9105.com
To ja sie pytam co to jest ...

wpr - 5 września 2015, 22:29:27 - public-gprs352072.centertel.pl
Znicz wypunktował dziś beznadziejną Polonię i takie są fakty więc niech się nikt nie nabiera na żałosny skowyt kibola Polonii w pierwszym komentarzu.Napastnika w Zniczu z prawdziwego zdarzenia po prawdzie pròżno szukać ale za to mamy ogarniętego Maksa Banaszewskiego ktòremu dzisiaj należy przypisać laur piłkarza meczu.

leszek - 5 września 2015, 22:52:47 - user-94-254-199-13.play-internet.pl
Do polon .Za wrazenia artystyczne punktow się nie przyznaje .Znicz zagrał dziś bardzo skutecznie i konsekwantnie .Chciałbym żeby zawsze tak grali.trójka do zera mówi sama za siebie .gratulacje dla chlopakow teraz mecz na puszczy a na wyjezdzie chłopaki nie przegrywaja .natomiast Bytom ostatnie 2 mecze strata 8 bramek czas pomyśleć o poprawie defensywy .

poloniaB - 5 września 2015, 23:37:03 - 89-76-2-160.dynamic.chello.pl
Byłem na 2 meczach Poloni w tym sezonie i już nie zamierzam więcej tam się pojawić.Grają jak patałachy.Trzeba wybrać inny klub.Piast gra dobrze a z Bytomia doskonałe połączenie!Ktoś do mnie dołączy?

do polonia - 6 września 2015, 7:17:15 - 5ad34e42.bb.sky.com
Wypad.takich jak ty nam nie trza.

Do Polonia - 6 września 2015, 9:53:49 - public-gprs516341.centertel.pl
I tacy właśnie jak Ty na stadionie są nazywani kibicami sukcesu . Jak to Co..ostatnio przez megafon mowil : Jak sa wyniki to na mecze chodzicie a jak nie idzie nam to pierwsi ze stadionu dzide walicie z spuszczonymi glowami . Takich "kibicow" to nam nie trzeba , idzcie na stadion przy Skarpie . Polonia to MY !

REKLAMA

botus - 6 września 2015, 9:54:01 - 82.160.238.134
Brak bramkarza ściągnęli firanę z głębokich rezerw górnika a bramkarza z Tychów dobrego odpuścili i był za darmo szmaciarstwo

Do Botus - 6 września 2015, 9:56:25 - public-gprs516341.centertel.pl
O jakim bramkarzu mowa ? Ktorego niby odpuscilismy ?

botus - 6 września 2015, 10:09:03 - 82.160.238.134
Trenował tydzień z naszymi i wyglądał dużo lepiej niż nasi bramkarze oglądałem na treningach i był za darmo

Mądry - 6 września 2015, 11:01:47 - apn-31-1-5-25.dynamic.gprs.plus.pl
Michał Zieliński...pewien trener polecał go do rep.Polski.
Swego czasu.

kiks - 6 września 2015, 12:39:35 - afdg143.neoplus.adsl.tpnet.pl
3:o? szok!za dokładnie!

Łysy - 6 września 2015, 14:29:35 - egi146.internetdsl.tpnet.pl
Trzeciak może na 3 lige dobry ale w 2 sobie kompletnie nie radzi co już udowodnił 2 lata temu, powinni go już tydzień temu zwolnić

PB. - 6 września 2015, 14:54:13 - pc88a133.interpc.pl
Łysy weż ogarnij czupryne.

Juras - 6 września 2015, 15:02:12 - p5084FFD6.dip0.t-ipconnect.de
i BRAWO tylko Szombierki

MiśPB - 6 września 2015, 15:18:22 - p57871C6D.dip0.t-ipconnect.de
kiedyś to się musi skończyć bo inaczej powrócimy do 3 ligii i ciężko będzie tu wrócić.

kibic - 6 września 2015, 15:24:41 - host-4-47.elwico.pl
co z tym cise

Kibic - 6 września 2015, 15:37:07 - 093105176213.dynamic-ra-1.vectranet.pl
Bravo panie dyshonor Trzeciak. W zeszłym roku mówił , ze Polonia nie pasuje do 3 ligi a gdyby nie Szombierki to by dalej tam grały. Dzisiaj powinien powiedzieć, ze Polonia nie pasuje do 2 ligi, bo obniża poziom !!! Wywalić tego goscia

st.Gwardia - 6 września 2015, 16:00:18 - 89-76-2-160.dynamic.chello.pl
Krótko i na temat:
Trzeciak raus
Mika come back
tego nam trzeba

kpina - 6 września 2015, 20:16:11 - user-164-127-145-162.play-internet.pl
Kibicuje [*]

kruchy - 6 września 2015, 21:10:29 - nat10.net011-g2.isko.net.pl
Polonia weszla aby oddawać punkty

Tim - 7 września 2015, 7:18:24 - user-94-254-198-81.play-internet.pl
Bramkarze jeden lepszy od drugiego... A z Miką nie potrafiliscie się dogadać wstyd! Ściągać szrot bramkarski bo takim jest Wiśniewski i gargasz... Wiśni jeden mecz wyszedł z Odrą i wieeelki bramkarz, Mika jaki jest taki jest ale jak nawet gwiazdor rocki ublizyl Polonii dostał po gębie... Bo to chłop który nerke odda za klub! Amen

REKLAMA

tyu - 7 września 2015, 8:00:55 - agkm7.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pan Suchański... Trener bramkarzy??? ha ha dobre!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: